Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

da li u srbiji postoji neki medicinski call centar, gde možeš da pozoveš ako imaš neko pitanje ili nedoumicu, a nije nešto za šta bi išao kod lekara ?

Link to comment

pitanje za deo PPPa koji nam po svetu vazda obraz osvetlava:Dobijes offer za PhD od UCL (Lomdom) ali ne i funding. Treba ti neki external funding... jel ima neko iskustva, ideje? Ko daje lovu mladima, kako, kad?Moze na PM. Danke.

Link to comment
pitanje za deo PPPa koji nam po svetu vazda obraz osvetlava:Dobijes offer za PhD od UCL (Lomdom) ali ne i funding. Treba ti neki external funding... jel ima neko iskustva, ideje? Ko daje lovu mladima, kako, kad?Moze na PM. Danke.
Идеја за мали бизнис: издати серију књига, прва би се звала "како постати спонзоруша - водич за докторанте", па онда за оне што хоће да сниме филм, организују нов фестивал, патентирају изум, дугорочно раде на кандидатури за Игнобелову награду, сазидају споменик себи за живота (политичари, офф крос), асфалтирају своју улицу, направе парк...
Link to comment
  • 2 weeks later...
ja umem da mrdam nos ali ne umem da mrdam usima. moram, zelja mi je da kontrolisem sve misice na telu.
ima li neko ko ne ume da mrda nos? inace, kod usilju je najvaznije da li se mrdaju gore-dole, ili napred-nazad -_-
Link to comment

da li se peru fleke od krvi sa odece? posekao sam se i skenjao omiljene pantalone, mislim da su od pamuka, neke kao military onako maskirne. ima li im spasa ili da se prosetam kroz grad u njima kao hladnokrvni ubica koji je upravo zavrsio posao.

Link to comment
da li se peru fleke od krvi sa odece? posekao sam se i skenjao omiljene pantalone, mislim da su od pamuka, neke kao military onako maskirne. ima li im spasa ili da se prosetam kroz grad u njima kao hladnokrvni ubica koji je upravo zavrsio posao.
peru se valjda hladnom vodom. verovatno ako nije prošlo mogo od "zločina" ;) tj ako se nije osušilo.mada mislim da ova nova sredstva za pranje fleka (reklamiraju bar jedno svaki dan na bilo kojoj televiziji) sve mogu da reše
Link to comment

Imam jednu laptop torbu na kojoj je 'nalepnica' neke konferencije. Podseca na onaj transfer peglom :)Deo kao da nije bio dobro zalepljen i lako se skinuo, medjutim veci deo je jos tu.Zna li neko neki trik kako da skinem to bez mnogo muke? Evo kako izgleda materijal torbe i nalepnica:img1541u.jpg

Link to comment
da li se peru fleke od krvi sa odece? posekao sam se i skenjao omiljene pantalone, mislim da su od pamuka, neke kao military onako maskirne. ima li im spasa ili da se prosetam kroz grad u njima kao hladnokrvni ubica koji je upravo zavrsio posao.
ma ne skidaj, samo dokupi ovodog-tags.jpg
Link to comment
da li se peru fleke od krvi sa odece? posekao sam se i skenjao omiljene pantalone, mislim da su od pamuka, neke kao military onako maskirne. ima li im spasa ili da se prosetam kroz grad u njima kao hladnokrvni ubica koji je upravo zavrsio posao.
naravno da da.2 recepta: ledena voda, nikako topla, ispiraj do iznemoglosti.i hidrogen (onaj sto zene koriste kad boje kosu) - daje alhemicarski efekat, sva krv izadje kao bela pena iz tkanine.
Link to comment
da li se peru fleke od krvi sa odece? posekao sam se i skenjao omiljene pantalone, mislim da su od pamuka, neke kao military onako maskirne. ima li im spasa ili da se prosetam kroz grad u njima kao hladnokrvni ubica koji je upravo zavrsio posao.
Хладном водом. Било какво искувавање би то запекло, беланчевине приону за влакна. Пустиш да се растаче полако.Мада, и ово друго... беш ту маскирну ако изгледа да јој је километража нула.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...