Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Оно кад језик направи -\/\/- наша деца зову шлепнић, и све три умеју то да ураде. Умем и ја, али нит' сам то нешто јако увежбао, нит ми лепо изгледа :unsure:. А ово са обртањем језика 90о лево-десно, то сам морао да изведем док сам гледао :).
Link to comment
tongue%2Btrick%2B005.JPG
ohmy.gifohmy.gif Nista ja to ne umem. Do sad nisam mislio da je to uopste moguce raditi sa jezikom, narocito ovo sa youtubeta.Ali zato imam veliki rasekotinu na jeziku kad sam ga kao klinac posteno zagrizao pri doskoku sa gelendera za klofanje tepiha(ono u obliku gola)bee.gifyucky.gif Edited by deeps
Link to comment

Ovo je deo iz zakona o zaštiti potrošača :

Zabranjeno je neposredno oglašavanje telefonom, faksom ili elektronskompoštom, bez prethodnog pristanka potrošača.Zabranjeno je neposredno oglašavanje drugim sredstvima komunikacije nadaljinu, bez prethodnog pristanka potrošača.Ako je potrošač izričito pristao na oglašavanje telefonom, faksom ilielektronskom poštom, trgovac je dužan da pre nego što učini oglašavanje odrečenerobe ili usluge na jasan i nedvosmislen način obavesti potrošača o komercijalnoj svrsiaktivnosti.
Da li se ovaj boldovani deo odnosi na flajere, prospekte, isečke i sve drugo što dobijamo u poštanskom sandučetu ?
Link to comment
update: usi se pomalo pomeraju, reko bih sve vise i vise. medjutim, muci me to sto moram da radim obrvama. koliko je to pogresno?
Moрају мало да се мрдају, осим ако баш имаш страобалан вишак коже на глави. Ал' да радиш обрвама... не би требало. Мишић ти је иза увета, обрве поприлично напред, научи да активираш само тај мишић а остале да опустиш, и то је то.После прелазимо на мрдање носа.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...