Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

sta je -plutajuci zamajac-?
neki kurac oko kvačila kod turbo dizela...sa drugog foruma: "kad crkne plivajuci zamajac,limuzina ti se trese jace,a najvise kad ga palis i kad ubrzava.....do sad je resenje plivajuceg zamajca bilo bolno po budzet,ali kao i sve pocela je da se radi reparacija plivajuceg zamajca...."
Link to comment
dajder reci koji te konkretno model zanima
nista posebno,ustvari taj ford mondeo koji necemo kupiti zbog tog nesrecnog zamajca i jako sam se smorila angry.gif ..pa sam htela da proverim jel to stvarno postoji i otkud sad odjednom taj zamajac toliko bitna stvar a da ja nikada pre za njega nisam čula <_< odoh sad na neki strucni forum da pitam njih o zamajcu.. <_< hvala Edited by ivy
Link to comment

Imam Samsung LCD i danas je iznenada poceo da menja kanale unazad bez prestanka. Vrti od 80og pa do nultog i nastavlja sve u krug. Kao da neko non stop drzi dugme za setanje kanala. Nije u pitanju daljinski jer sam iz njega izvadio baterije a nije ni da hvata neki komsijski daljinski. Ima li neko ideju sta da radim?

Link to comment
blokirao taster na tv-u?ako je soft touch možda se nešto zalepilo
Pokusao sam i to iako te tastere na TVu skoro nikad ni ne koristimo ali jok. Sad sam ga izvukao iz struje i cekam da vidim sta ce biti ujutru.Eh gde su oni stari televizori sa katodnom cevi kod kojih se svaki problem resavao odsecnim udarcem sa strane ili po vrhu TVa :(
Link to comment
Eh gde su oni stari televizori sa katodnom cevi kod kojih se svaki problem resavao odsecnim udarcem sa strane ili po vrhu TVa :(
ja nikad necu zaboraviti neki crno-beli teli sto je baba moja imala kad sam ja bila bas mala, pa kad ugasis program a po sredini stoji bela tacka jos neko vreme..
Link to comment
ja nikad necu zaboraviti neki crno-beli teli sto je baba moja imala kad sam ja bila bas mala, pa kad ugasis program a po sredini stoji bela tacka jos neko vreme..
Или они код којих то није поправљено на време, па и кад ради има црну тачку по средини <_<.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...