Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

da li je moguće zasaditi svoje drvo u neki od parkova? od koga se dobija dozvola za tako nešto? gradsko zelenilo?
Ja sam zasadio dve jelke u parku ispred zgrade, e sad to su blokovi i zapravo to su vise "zelene povrsine" nego parkovi.Posle je jedna komsinica prakticno presadila 4 tuje koje su joj prerasle zardinjeru.Iskoristili smo i zajedno otisli do ispostave zelenila da pitamo za obe stvari i oni su nam rekli otprilike:Nije problem dokle god drasticno ne remetite odrzavanje povrsina, i one ce od sada biti podlozne nasem rezimu odrzavanja i ako budu morale da se vade bice izvadjene.Nama je to bilo OK...Mada mislim da sam 1 jelku posadio preblizu zgradi i da ce nekad morati da je vade...E sad za gradske parkove je verovatno komplikovanije...
Link to comment

Jedan prosjak patuljak sedi često na početku Bulevara, iznad raskrsnice sa Resavskom. Dam mu nešto para, ali to nije bitno, nego ovo- kad ga vidim pomešaju mi se reakcije: svaki put me štrecne neki zloslutni osećaj, a drugo, ubeđena sam da je igrao u filmu Maratonci t.p.k. ili ja umišljam? Mrzi me da gledam ponovo ceo film, ali znam da ima neka scena gde patuljak učestvuje u tuči.

Edited by halloween
Link to comment
da li je moguće zasaditi svoje drvo u neki od parkova? od koga se dobija dozvola za tako nešto? gradsko zelenilo?
Bezbednije je posaditi u park-sumu
Link to comment
Jedan prosjak patuljak sedi često na početku Bulevara, iznad raskrsnice sa Resavskom. Dam mu nešto para, ali to nije bitno, nego ovo- kad ga vidim pomešaju mi se reakcije: svaki put me štrecne neki zloslutni osećaj, a drugo ubeđena sam da je igrao u filmu Maratonci t.p.k. ili ja umišljam? Mrzi me da gledam ponovo ceo film, ali znam da ima neka scena gde patuljak učestvuje u tuči.
Ovaj lik iz Bilijeve bande, što sedi na kamionu ?http://www.youtube.com/watch?v=SsuwZMx2vfY&feature=related
Link to comment
Ovaj lik iz Bilijeve bande, što sedi na kamionu ?
Taj! Baš liči, jedino što se ne uklapa je što je film sniman 1982, osim ako ne stare na drugačiji način od uobičajnog, tj. da "sporije stare".
Link to comment
Taj! Baš liči, jedino što se ne uklapa je što je film sniman 1982, osim ako ne stare na drugačiji način od uobičajnog, tj. da "sporije stare".
opste je poznato i naucno dokazano da patuljci skoro da i ne stare. zabelezeni su slucajevi gde su isti ziveli i po 300 godina. pitaj tog tvog lokalnog, sigurno je ucestvovao u buni na dahije.
Link to comment
opste je poznato i naucno dokazano da patuljci skoro da i ne stare. zabelezeni su slucajevi gde su isti ziveli i po 300 godina. pitaj tog tvog lokalnog, sigurno je ucestvovao u buni na dahije.
Ja nisam skupila hrabrosti ni da ga pogledam u oči, a kamoli da pričam sa njim.
Link to comment
Ja sam zasadio dve jelke u parku ispred zgrade, e sad to su blokovi i zapravo to su vise "zelene povrsine" nego parkovi.Posle je jedna komsinica prakticno presadila 4 tuje koje su joj prerasle zardinjeru.Iskoristili smo i zajedno otisli do ispostave zelenila da pitamo za obe stvari i oni su nam rekli otprilike:Nije problem dokle god drasticno ne remetite odrzavanje povrsina, i one ce od sada biti podlozne nasem rezimu odrzavanja i ako budu morale da se vade bice izvadjene.Nama je to bilo OK...Mada mislim da sam 1 jelku posadio preblizu zgradi i da ce nekad morati da je vade...E sad za gradske parkove je verovatno komplikovanije...
ja kontao lakše u park ali može i ova druga varijanta! thanx, poslao sam im mail al dok oni odgovore pre ću ja do njih stići! ih što sam lenj, ih što nemam vremena :D
plati joj jebiga, pa turaj drvo
:rolf:
Link to comment
ako je u trenutku pada na ekranu bio neki reality show, svet kakvim ga znamo bi mogao nestati.
Možda je bila tuča u parovima/dvoru pa su drmusali ti mali ljudi unutra TV i on pao sa police....Pazi uvek može ali može to da se desi i bez pada mnogo tu svakakve elektronike ima ;)
Link to comment
Koji je odnos impuls/minut u međugradskom saobraćaju u Srbij?
Ako imaš novu centralu, prijaviš se telekomu za pretplatu veću za 100 din i imaš besplatno telefoniranje uveče posle 21 u lokalu i medjugradsku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...