Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Nalazi se u Dalmatinskoj, između Starine Novaka i Takovske, ne znam koliko ti je to daleko.
ako je to onaj u poluraspaloj kuci pored koje su neka romska dvorista i sto mu je radnja uzdignuta par stepenika onda je to jedini obucar kog sam hteo da pljunem, mladji covek, uradio sem lepljenja i premazivanje nekim govnetom, sto nije bilo dogovoreno i to dodatno naplatio. a i zalep je ubrzo popustio. ja idem kod Zezinog jelena-zezelj-slike.jpg tate u Vlajkovicevoj blizu coska s M.J. al ne bih rekao da je neki ekspert
Link to comment
ako je to onaj u poluraspaloj kuci pored koje su neka romska dvorista i sto mu je radnja uzdignuta par stepenika onda je to jedini obucar kog sam hteo da pljunem, mladji covek
jeste to to mesto, a ne znam da li je "mlađi čovek". Ima jedno 45 godina, rekao bih.Ja nikakve zamerke nemam, uradio je sve što mu je rečeno (i ništa više) i uvek je bilo gotovo onda kada kaže da će biti gotovo.Jesi siguran da tom prilikom nisi samo pružio cipele i rekao "..." ? :D
Link to comment

ako smo prijavili besplatne akcije nisa,ono u poshti i imam taj rachun u poshtipa me zanima jesu sad i ove od aerodroma stigle na taj rachun bez prijavljivanja ili shta vec treba..

Link to comment
ako smo prijavili besplatne akcije nisa,ono u poshti i imam taj rachun u poshtipa me zanima jesu sad i ove od aerodroma stigle na taj rachun bez prijavljivanja ili shta vec treba..
moraš opet prijaviti
Link to comment
moraš opet prijaviti
jel mogu josh uvek da se prijave akcije od aerodroma?ubi me moja baba koja gleda dnevnik da je zakasnila da prijavi aerodrom i ne mogu da joj objasnim da od toga nece biti nishta <_< ..a meni je to sve 23451 svetova daleko
Link to comment

Plati se. U ugovoru se potpišu sve stavke - koliki će tiraž da bude, da li ćeš se reklamirati na RTS-u, da li ćeš gostovati po Žikinim šarenicama i sl. i od toga zavisi cena koju plaćaš RTS-u.Devojka koju poznajem je čak imala u ugovoru da od 1000 diskova, koliki je bio tiraž, mora da otkupi 750, pa da se ona posle mlati sa njima, prodaje i uvaljuje, a u prodaju ide 250.

Link to comment
Plati se. U ugovoru se potpišu sve stavke - koliki će tiraž da bude, da li ćeš se reklamirati na RTS-u, da li ćeš gostovati po Žikinim šarenicama i sl. i od toga zavisi cena koju plaćaš RTS-u.Devojka koju poznajem je čak imala u ugovoru da od 1000 diskova, koliki je bio tiraž, mora da otkupi 750, pa da se ona posle mlati sa njima, prodaje i uvaljuje, a u prodaju ide 250.
Hvala. Ali :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...