Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kako pravilno baciti u đubre štedljivu sijalicu (i pri tom ne zagaditi sve okolo ako se sijalica razbije i prospe se živa)?Gde reciklirati istrošene baterije?

Link to comment
ja znam za ove, imaš tu besplatnu info liniju pa možeš da pitaš gde da recikliraš van pančeva...
Kaže da ne recikliraju, ali primaju pa prosleđuju dalje.Međutim, baterije se preuzimaju samo u reciklažnom centru u Omoljici. Nekada su imali ispostavu u BG-u, ali su je zatvorili.
Link to comment
Međutim, baterije se preuzimaju samo u reciklažnom centru u Omoljici.
hvala na informaciji!sad ću da idem da otvorim topik na putovanjima - omoljica, preporuke, znamenitosti, kako stići...
Link to comment
hvala na informaciji!sad ću da idem da otvorim topik na putovanjima - omoljica, preporuke, znamenitosti, kako stići...
Nazovi ga "Omoljica za siromasne alkoholicare", ne mozemo svi da trevelujemo u visokom stilu
Link to comment

drugo selo nakon što se skrene desno na ulazu u pančevo, posle semafora, kada se ide novim putem. novim. autoputem. bez skretanja za centar. znači NE silazi se sa autoputa. NE SILAZI SE SA AUTOPUTA.pa se prođe rafinerija i starčevo. praktično, na manje od pola sata od centra beograda.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Treba mi dobar obućar za popravku prilično skupih čizama. Za malo složenije popravke odlazila sam kod veoma dobrog obućara u Čučuk Staninoj. Ima više cene od ostalih, ali ovog puta mi se čini da se obezobrazio. Najpre kao nije hteo da prihati, a onda je izračunao da bi popravka koštala 2.400 ( još bih mu i dala te pare da prethodno nisam svratila kod jednog koji loše radi, a on je tražio 700 dinara). Sad neću ni kod jednog ni kod drugog i nije hitno jer su to čizme za suvo vreme.

Edited by halloween
Link to comment
Treba mi dobar obućar za popravku prilično skupih čizama. Za malo složenije popravke odlazila sam kod veoma dobrog obućara u Čučuk Staninoj. Ima više cene od ostalih, ali ovog puta mi se čini da se obezobrazio. Najpre kao nije hteo da prihati, a onda je izračunao da bi popravka koštala 2.400 ( još bih mu i dala te pare da prethodno nisam svratila kod jednog koji loše radi, a on je tražio 700 dinara). Sad neću ni kod jednog ni kod drugog i nije hitno jer su to čizme za suvo vreme.
ovaj kod koga ja i keva nosimo obuću je čarobnjak, njoj je par puta krpio obuću tako da se ne zna da je krpljena. A i korektan je sa cenama, plus te neće zajebavati - ako ne može da popravi, rećiće ti to lepo.Nalazi se u Dalmatinskoj, između Starine Novaka i Takovske, ne znam koliko ti je to daleko.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...