Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Da li neko zna u kojoj knjizi pisac, opisujući u prvom licu jednine šta najviše voli glavni lik ( uvrnut i blesav), kaže da mu najviše prija kada on jedini sedi ( leži?) u dubokoj hladovini, sakriven od sunčevih zraka, gledajući sa uživancijom kako svi ostali moraju da se prže na suncu? Vajld, Čehov, Prust, možda?
meni to zvuči kao Mark Tven :D
Link to comment
Nisam ni ja davno bio. Jel još postoji onaj "buvlji" deo za polovne stare stvari ili samo otvorene tezge za nove ?
Prostor za te tezge je smanjen na minimum minimuma <_< .A zadnje što sam video ono što su u mom kraju zvali "kolera" tj oni sa robom koja je baaš polovna ili izvađena iz kontejnera se sad pruža uzdužno sve do belvila...
Link to comment

Gde mogu da nadjem listu zemalja sortiranu po "bar code"-ovima?Našao sam delimičnu listu,

00 ~ 13 USA & CANADA30 ~ 37 FRANCE40 ~ 44 GERMANY49 ~ JAPAN50 ~ UK57 ~ Denmark64 ~ Finland76 ~ Switzerland and Lienchtenstein471 ~ Taiwan628 ~ Saudi-Arabien629 ~ United Arab Emirates690-695 ~ China740 ~ 745 - Central AmericaAll 480 Codes are Made in the Philippines.
međutim meni treba i Srbija i Novi Zeland i .... sve!
Link to comment
Gde mogu da nadjem listu zemalja sortiranu po "bar code"-ovima?Našao sam delimičnu listu, međutim meni treba i Srbija i Novi Zeland i .... sve!
Srbija je 860, a značajan broj zemalja imaš na ovom i ovom spisku. Edited by ajgor
Link to comment

pa, možda si primetio i pojase (pojase? pojaseve? pojasima? pojasevima? unsure.gif) nalik onima u kolima pored toga (ako nisu iščupani), naslone se kolica na tu dasku i fiksiraju se tim pojasevima pa im ne smeta truckanje.. vidla ja to u amerikuovde ne služe ničemu, očigledno dry.gifaj kad sam već ovde da pitam, zna li neko gde su nestali prodavci prstenja i nakita koji su bili ispred skca? pretpostavljam da su ih komunalci oterali, ali gde su sada? imaju li neko drugo mesto?

Edited by funk soul sister
Link to comment
aj kad sam već ovde da pitam, zna li neko gde su nestali prodavci prstenja i nakita koji su bili ispred skca? pretpostavljam da su ih komunalci oterali, ali gde su sada? imaju li neko drugo mesto?
zar nisu samo presli ulicu.... :huh: mislim da su sada preko puta JDPa (mada kontam da bih ih videla) da kazem preko puta one "fontane" sto je naslonjena uz JDP.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...