Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Treba mi neki spisak stvari koje su ljubicaste (apsolutno bilo sta)Jedino sto meni pada na pamet su patlidzan, grozdje i masnice.
Била моја соба док сам био студент.Постоје и буљичасте паприке.
Link to comment
Mogu sve varijante ljubicasto-purpurno-violet boje.
baš sam juče prošla pored sbba i kroz prozor vidim da svi operateri nose takve neke košlulje, uniforme... pomešali su mi se nazivi za tih nekoliko boja, ali ove njihove su bile boje jorgovana.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel se seca neko kada je Zvezda igrala prijateljsku utakmicu sa Americom Minas Gerais u Beogradu? Bilo je to negde u drugoj polovini 90ih, treba mi godina i mesec.

Link to comment

U obrascu "Zahtev za registraciju promene podataka" skinutom sa sajta APRa (My link) kod istupanja jednog od 3 člana doo u polje o kapitalu člana koji istupa da li treba upisati 0% učešća u kapitalu (pošto je član istupio i preneo svoj kapital drugom članu) ili se piše kapital koji je istupajući član imao pre promene (30% u ovom slučaju)?Ugovor o prenosu udela postoji sa istim datumom kada se predaje zahtev za promenu podataka.

Link to comment
Jel se seca neko kada je Zvezda igrala prijateljsku utakmicu sa Americom Minas Gerais u Beogradu? Bilo je to negde u drugoj polovini 90ih, treba mi godina i mesec.
ja bih rekao avgust 98. ali neka neko potvrdi
Link to comment

Da li neko zna u kojoj knjizi pisac, opisujući u prvom licu jednine šta najviše voli glavni lik ( uvrnut i blesav), kaže da mu najviše prija kada on jedini sedi ( leži?) u dubokoj hladovini, sakriven od sunčevih zraka, gledajući sa uživancijom kako svi ostali moraju da se prže na suncu? Vajld, Čehov, Prust, možda?

Link to comment
do kada radi nbg buvljak? nisam tamo bila jedno 10 godina. je l to bese do tri, cetiri, pet?
Nisam ni ja davno bio. Jel još postoji onaj "buvlji" deo za polovne stare stvari ili samo otvorene tezge za nove ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...