Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Kako vade djubre iz onih novih fensi kanti?
Ja pročitao "karti", u smislu "ličnih karti", pa razmišljao kako tu plastiku čovek može zagaditi..(mada je drugar brisao bulju vizitkama u nedostatku papira..)
Link to comment

U vezi novih kanti... pitao sam se kako će da odlažu malo kabastije smeće u one uzane otvore i ,naravno, jednostavno ga ostave pored novih kanti. Tako da im i nije neko poboljšanje ili ih je trebalo praviti u različitim veličinama. A nisam još video kako ih prazne

Link to comment

Da li neko ume da mi objasni šta je konceptualna infrastruktura. Termin se nalazi u nekom strateškom planu i planira se odvajanje nekih para za njeno unapređenje. Čisto me zanima šta je to?Mejdej možda?

Link to comment
Treba mi neki spisak stvari koje su ljubicaste (apsolutno bilo sta)Jedino sto meni pada na pamet su patlidzan, grozdje i masnice.
Auuu Srbine, a šljivka :)I cvekla moždaediti kupus Edited by Vapad
Link to comment
Treba mi neki spisak stvari koje su ljubicaste (apsolutno bilo sta)Jedino sto meni pada na pamet su patlidzan, grozdje i masnice.
porfir, ametist.ne mogu da se setim kako se zove sredstvo za deziinfekciju, kupuje se u apotekama, izgleda kao opiljci uglja, a vodu boji u ljubičasto.pozimaš, naravno, i purpurne zalaske sunca iza dvoje što se vole, na koricama herc romana :P Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...