Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

piihh..a ja mislila postoji neki charobni nachin za todrugachiji od onog koji i ja znam <_<
:Djedan moj drug ima neku čarobnu pajalicu. nije ona u duginim bojama, nego drečavo zelena i sva je kao od nekih malih pipaka, pere se u veš mašini. on je hvali, al ja nisam probala... možda da potražiš negde.inače ja mokrom krpom brišem... dobro isceđenom naravno, korice zdušno, a preko stranica ovlaš :D
Link to comment
kako vi brishete prashnjave knjige?
Колико прекјуче ми се десило да сам ископао неку књигу, прилично прашњаву... и при руци се затекне стара четка за ципеле (сува, ималин одавно изветрио), која углавном служи за тимарење мачора. Одлично урадила посао. Док сам четкао ивице листова, мало сам притиснуо корице да се не отвори, и то је све.
Link to comment

zavrshila..hvala lepo :) merdevine,pajalica,mokra magichna krpa,bar neshto magichno <_< ,suva krpa i 4sata rada,nachin slichan zivaninom...crkla,imam zulj na levom palcu i shaku bash ne mogu da pomeram shto isto vazi i za ramena i ruke

Edited by ivy
Link to comment
zavrshila..hvala lepo :) merdevine,pajalica,mokra magichna krpa,bar neshto magichno <_< ,suva krpa i 4sata rada,nachin slichan zivaninom...crkla,imam zulj na levom palcu i shaku bash ne mogu da pomeram shto isto vazi i za ramena i ruke
priznaj bolje bi se osecala da si istimarila machora. :D
Link to comment
:Djedan moj drug ima neku čarobnu pajalicu. nije ona u duginim bojama, nego drečavo zelena i sva je kao od nekih malih pipaka, pere se u veš mašini. on je hvali, al ja nisam probala... možda da potražiš negde.inače ja mokrom krpom brišem... dobro isceđenom naravno, korice zdušno, a preko stranica ovlaš :D
Ta pajalica na baterije je dobra ako su male naslage....BTW moja zaludna keva kupila jednom onaj "jajoliki" Top-shop usisivač i on mi se do jaja pokazao za tu namenu zgodan za manevrisanje...
Link to comment
  • 2 weeks later...

treba da uskoro budem kum na nekoj svadbi, nikad to nisam radio. na moj uzas potpisivanje se desava u opstini stari grad tamo kod bivseg jugotona gde je uvek stajao zika obretkovic, cigani, trubaci i ostali. jel to i dalje slucaj, i ako jeste kako se resava njihovo kicenje tj kako se sklanjaju da ne budu tu. pretposavljam da nesto treba da se plati, kako, kome itd. ako se ne plati sta se onda radi, jel se baca sitnis ili sta? jbte znam da mi je idiotsko pitanje ali ja takve probleme nisam imao, vencao sam se na selu:)

Link to comment
treba da uskoro budem kum na nekoj svadbi, nikad to nisam radio. na moj uzas potpisivanje se desava u opstini stari grad tamo kod bivseg jugotona gde je uvek stajao zika obretkovic, cigani, trubaci i ostali. jel to i dalje slucaj, i ako jeste kako se resava njihovo kicenje tj kako se sklanjaju da ne budu tu. pretposavljam da nesto treba da se plati, kako, kome itd. ako se ne plati sta se onda radi, jel se baca sitnis ili sta? jbte znam da mi je idiotsko pitanje ali ja takve probleme nisam imao, vencao sam se na selu:)
ja sam se udavala tamo i svi su bili ochajni, i oni sto nasilno snimaju video, i oni sto nasilno fotografishu i ti sto se deru na kuma i sva 3 svatova ^_^prvi i drugi su pokushali da mi objasne da sam kraljica svih gadura sto necu da kupim ono sto nisam trazila, a na trece vishe niko nije ni obracao paznju. mislim da su zeleli da mi odsviraju beograd od udovice raznatovic. nishta im nije bilo jasno...grozni smo bili :Da kumovi su bili smusheni i od njih, verujem, niko nishta nije trazio :P Edited by thermal bug
Link to comment
treba da uskoro budem kum na nekoj svadbi, nikad to nisam radio. na moj uzas potpisivanje se desava u opstini stari grad tamo kod bivseg jugotona gde je uvek stajao zika obretkovic, cigani, trubaci i ostali. jel to i dalje slucaj, i ako jeste kako se resava njihovo kicenje tj kako se sklanjaju da ne budu tu. pretposavljam da nesto treba da se plati, kako, kome itd. ako se ne plati sta se onda radi, jel se baca sitnis ili sta? jbte znam da mi je idiotsko pitanje ali ja takve probleme nisam imao, vencao sam se na selu:)
Moje iskustvo: moraćeš da odlučno kažeš muzici da se skloni. Nemoj ni u ludilu da ih plaćaš da odu, onda će početi da sviraju i posle će tražiti još.Jebiga nekako bih želeo da te utešim ali stvarno ne znam kako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...