Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Bic je 1 sranje, tacno. Osim Bic Metala.
Јавља се тацна опет са истим питањем: од чега су остали бикови, који нису метални? Стаклено сечиво? Полимер?
Link to comment

Ne znam gde da postavim pitanje, ali svejedno - potreban mi je brz odgovor...Nemam iskustva sa rezervacijom hotela pa bih da pitam sledeće:Naime, rezervisao sam hotel u Londonu u periodu 30.9.-3.10. (4 noćenja). Trebalo je da otputujem sinoć ali je to propalo jer već 2 nedelje čekam na vizu (očekivao sam da ću je dobiti za 5-10 dana). U slučaju da dobijem vizu sutra ujutru, kupio bih novu avionsku kartu i otputovao sutra uveče. Pitanje je: da li ću i dalje moći da koristim sobu u hotelu ili mi je rezervacija poništena jer se nisam pojavio prvog dana?Hvala unapred.

Link to comment

najbolje da odes na F.A.Q. sajta hotela pa procitas. 90% je da se ponistava ako si samo platio rezervaciju (10% fee in advance, rest on check-in). Ako si platio iznos u fullu 90% je da ces moci da okasnis koliko zelis.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nakon koliko zastarevaju računi za mobilnu telefoniju? Drugaru stigao račun da gistro nije platio "Telekom"-ov račun od marta 2009. godine, i sad ga terete za neke zatezne kamate, opomene, qrtze palce? Mislim, isključili bi mu davno davno, ali su oni u fazonu: to što ste uplaćivali je išlo na stari žiro-račun, promenjen nam je račun.On naravno blage veze nema gde su mu ti računi, možda ih i pronađe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...