Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

<_< brijanje unapređuje položaj žena sem ako, jasno, ne rade u cirkusu. Bi kriejtiv a litl.
leeejm! nego, nije da je bio potreban statistički dokaz, al nije ga zgoreg ni imati: muškarci su lenčuge. po podacima iz dveiljadedruge stvari stoje ovako:legenda: bate, sekenezaposleni: 375.098 vs. 356.269prekinuli rad: 23.102 vs. 771- ovo najviše u dobu od 20 do 39 godina, kad mogu volu rep da iščupaju.nosimo vas na grbači, bagro raspala <_<
Link to comment
prekinuli rad: 23.102 vs. 771- ovo najviše u dobu od 20 do 39 godina, kad mogu volu rep da iščupaju.
Нисам веровао да ће у земљи Србији у 21. веку бити мањка волова.Али, бројке.
Link to comment
Нисам веровао да ће у земљи Србији у 21. веку бити мањка волова.Али, бројке.
1 brojka iljadu rechi. 6 brojki trista iljada.a volova, strepim, ne nedostaje :(
Link to comment

sine, još ću postanem feministkinja. smak sveta. odsad samo u ciframa komuniciram. svega sam se sad nagledala iz čista mira. sad mi žao što pišem ovo sranje, a ne neko drugo. svu sam silu podataka izvukla, a ničem mi ne služe :( stucah vremena onoliko, a crkoh od gladi. odoh da rodno ravnopravno jedem nešto u mcd, pa ću da nastavim da vas smaram, ak uspem da dobačim do kuće.

Link to comment
ja danas za cenu jednog pakovanja Mach3 kupio zalihu žileta za narednih par godina, prešao sam skroz na DE razor i još i ranije bih, nego sam tek sad naleteo na zalihu, cenim da neće uvoze skoro ponovo
Obicni zileti su mi malo zajebani, precesto se iskasapim - mada bih najradije koristio to. Oni Gillette plastikaneri od 50 din su me najbolje sluzili.
Link to comment
Obicni zileti su mi malo zajebani, precesto se iskasapim - mada bih najradije koristio to. Oni Gillette plastikaneri od 50 din su me najbolje sluzili.
najbolja varijanta je imati slant bar DE ali... mada nije ni ovo problem, samo da se malo uvežba
Link to comment
Obicni zileti su mi malo zajebani, precesto se iskasapim - mada bih najradije koristio to. Oni Gillette plastikaneri od 50 din su me najbolje sluzili.
Bikovi sa jednom oštricom su nešto najbolje što je ikada izmišljeno što se brijanja tiče.
Link to comment

bic metal je zakon. ali ga je skoro nemoguce naci. verovatno zato sto svi koji su ga ikad probali cim ga negde spaze kupe sve sto ima u rafovima.par (desetina) puta sam terao prodavacice da mi izvade jos iz magacina...BicMet.jpg

Link to comment

bic je 1 cisto sranje. Bolji je onaj klasicni zilet, koji ti tata pomogne da stavis u onaj drzac, kad se prvi put brijes. Ovi iz Gilette serije su dobri, ali se ja nekog djavola non stop kasapin. Zato sam kupio aparat, sto je takodje 1 sranje, al bar nema krvi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...