Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

koji je beogradski zatvoreni bazen trenutno u najboljem stanju?
Košutnjak, samo što ne možeš da uđeš kao amater nego moraš da se učlaniš u neko sportsko društvo. Bem li ga, ima neka šema...Ali je vrhunski sređen!
Kad smo već kod teme, gde ima da se pliva uveče? Posle 8?
Obrenovac. Radi bazen do 1 po ponoći valjda.
Link to comment

Jel mogu u Gillette M3Power (onaj smesni vibrirajuci) da stavim one od nevibrirajuce verzije? Believe it or not, duplo su skuplji iako izgledaju u principu identicno.Alternativno, lokalna radnja daje dzabe Fusion ako das neki Gillette brijac, pa ce ta jedan zilet da izdrzi neko vreme, a posle cu opet da se presaltam na obicne za jednokratnu upotrebu. Cene zamena su stvarno prestrahotne.

Link to comment

hatori i ekipa koja se bavi smakom sveta na društvu, ni ne slute da će apokalipsa mnogo pre. a evo i zašto: prinuđena sam da se bavim pitanjima rodne ravnopravnosti (ja i rodna ravnopravnost!) i efekata, tj. načina na koji će sve moja konkretna oblas' delovanja doprineti poboljšanju položaja žena u srbiji. odgovor je nikako. sem možda u mom slučaju i slučaju kćeri mi - gde će imanje plate koje zavisi od ovog pisanja značajno poboljšati naš položaj, u odnosu na potencijalno nemanje plate. dakle za pare moram da i ovo da pišem, a da bih kvalitetnije to radila - potrebni su mi podaci - mada još uvek ne znam na koji način i u kom pravcu da usmerim mašinu za pravljenje magle. elem, kad je bio poslednji popis stanovništva i kolko žena ima u srbiji po tom popisu? po trenutnoj proceni statistike ima negde oko 3,7m žena. mogu da izvučem podatke koliko ima potencijalno radno sposobnih (ako uzmem raspon od 20 do 65 godina), ali ne mogu da nađem novije podatke (novije od 2002. god) o stručnoj spremi prema polu i podatke o broju žena u ukupnom broju zaposlenih u srbiji. posle neam pojma šta ću sa tim, sem da pokušam da nekako spinujem na temu efikasnosti i održivosti razvoja gde država ima koristi od ravnopravnog uključivanja žena i muškaraca u sve aspekte razvoja društva. ali i dalje ne vidim kako da to povežem sa mojom suvom birokratijom.

Link to comment
poslednji popis ti je bio 2002.rezultati
hvala ti, arame. kao što sam se i pribojavala, izgleda će se sve i završiti sa rzs, kako je i počelo. biće kopanja celu noć. oće neko napiše sastav od po strane za pare? :lol:
Link to comment
meri, kad kazes 2002, mislis li na izvestaj milke puzigace?(ako ne mislis, klik, mozda bude korisno)
ima sve ključne reči :D sad ću da pokušam da skuvam mućkalicu od ovoga, s dodatkog gud gavrnensa i pablik partisipešjna u polisimejkingu.
Link to comment
Jel mogu u Gillette M3Power (onaj smesni vibrirajuci) da stavim one od nevibrirajuce verzije? Believe it or not, duplo su skuplji iako izgledaju u principu identicno.
ja danas za cenu jednog pakovanja Mach3 kupio zalihu žileta za narednih par godina, prešao sam skroz na DE razor i još i ranije bih, nego sam tek sad naleteo na zalihu, cenim da neće uvoze skoro ponovo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...