Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Ako dobijem zvuk ili sliku tako sto je zammislim u glavi pa pucnem prstima, tesko da cu zaliti za kasetama ili diskom.
:lolol:nemam za čime da žalim
Link to comment
Aleksićev.Dragoljub Aleksić. Najjači čovek na svetu. Zamisli teret koji ne može da podigne i rghhhh...
hvala! pretpostavljao sam da je Aleksicev, ali nema nigde videa :(pitanje: koliko muve maximalno mogu da lete u vis?
Link to comment
Za kojim medijem ste nostalgični? Audio kasete ili ploče?Ono na šta ciljam je sledeće: Kada nam ukinu diskove, CDove i DVDove, i smisle nešto potpuno novo, da li ćemo biti nostalgičniji za diskovima, ili za ovom ranijom nostalgijom (kasete/ploče, po volji)? Od čega to zavisi? Da li ima neki formativni period za nostalgije (tinejdžerstvo?), ili je do dužine trajanja ili možda intenziteta upotrebe istog medija? Kako uporediti nostalgije? Ili se ima ta jedna, pa će CD/DVD biti predmet nostalgije samo za neke najnovije klince?
buck, ne zali nijedan covek za kasetama ili plocama. covek zali za svojom mladoscu kada je te medije koristio.
Link to comment

A i to će jednog dana biti sve u oblačku sa tvojim imenom, tamo negde, u bespućima svestvari na mrežama svetova gde digitalne ruže uvek iznova cvetaju...

Link to comment

ja planiram da uskoro izradim odredjenu gomilicu fotografija iz kompa na papir.onako oldskul,kao nekadpapir je papir...ne znam kakav ce medij postojati kad budem imala 60 ali ce mi biti lakshe da te slike chuvam u albumu i pokazem unucima,nego da ih selim sa medija na medij i chuvam od virusa i ostalih karakondzula koje vladaju u tim kablovima..inache sam nostalgichna prema audio kasetama,tj josh uvek ih imam i volimhttp://www.nbs.rs/export/internet/latinica/75/75_4/75_5_2.htmla shta?odnese se po jedan ili neka manja gomilica novca i oni zamene? u banci u mom selu mi kazu da mora da bude spakovano u gomilice od po 100kom kovanica da bi menjali

Edited by ivy
Link to comment
buck, ne zali nijedan covek za kasetama ili plocama. covek zali za svojom mladoscu kada je te medije koristio.
Pa da, to je i bilo moje pitanje. Dakle, misliš da postoji taj neki formativni period za nostalgije - mladost.
Link to comment
Pa da, to je i bilo moje pitanje. Dakle, misliš da postoji taj neki formativni period za nostalgije - mladost.
Mladost ili ma koji upecatljiv period zivota za koji vezujemo razne asocijacije. Mislim da je to Kapor napisao: deda neki rekao da mu nedostaje staro vreme. "Mislite - kada je Beograd zaista bio Beograd?" "Ne. Kada sam ja zaista bio ja".
Link to comment

posto zivim u tri razlicite vremenske zone, i jos konkretno nemam svoj dom osim ta tri...ali kada se ponovo skucim, prvo kupujem (posle sci-fi kompa za montiranje) dobar gramofon i zvucnike. ploca je ploca. srecom jos dugo nece videti kraj.eh...tek sad videh..vi pricate o zalu za mladoscu..nema sta da zalim tu, iziveh se u tom periodu kao lepa brena za 4 osobe. jedva cekam starost bre pa da odmorim ko covek.

Edited by mustang
Link to comment
posto zivim u tri razlicite vremenske zone, i jos konkretno nemam svoj dom osim ta tri...ali kada se ponovo skucim, prvo kupujem (posle sci-fi kompa za montiranje) dobar gramofon i zvucnike. ploca je ploca. srecom jos dugo nece videti kraj.
Možeš ovakavd7bcec2adc.jpg Edited by kapetanm
Link to comment

@buck - nikada nisam koristio ploče, a za ovim ostalim i nema za čime da se žali. mp3 ftw!

Ako dobijem zvuk ili sliku tako sto je zammislim u glavi pa pucnem prstima, tesko da cu zaliti za kasetama ili diskom.
:lol:
buck, ne zali nijedan covek za kasetama ili plocama. covek zali za svojom mladoscu kada je te medije koristio.
lepo rečeno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...