Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa frizerajom pa da mi pojasni u mm koliko mu dodje ono kec dvojka i trojka?
Mislim 3mm, 6mm, 9mmTako moja matora frizerka, kada sam reko prvi put trojku dobio sam 3mm...majko mila :isuse: <_<Pa smo se razjasnili posle šta je šta... Edited by Vapad
Link to comment
Mislim 3mm, 6mm, 9mmTako moja matora frizerka, kada sam reko prvi put trojku dobio sam 3mm...majko mila :isuse: <_<Pa smo se razjasnili posle šta je šta...
Hvala! Sada jos samo da smislim kako to da prebacim u americki merni sistem.
Link to comment
Zna li neko šta podrazumeva sanitarni pregled za radnike u obdaništima?
Zdravstveni pregled lica zaposlenih na poslovima ishrane i nege u predškolskim ustanovama, ustanovama za kolektivni smeštaj dece i omladine i ustanovama socijalne zaštite za smeštaj odreðenih kategorija lica obuhvata:1) lekarski pregled na gnojna, gljivična i parazitarna oboljenja kože i vidljive sluzokože, a prema epidemiološkim indikacijama, i pregled na tuberkulozu pluća;2) bakteriološki pregled brisa ždrela i nosa na Staphylococcus aureus, koagulaza pozitivan;3) bakteriološki pregled stolice na salmonele i šigele;4) laboratorijski pregled stolice na crevne protozoe(čl.6. Pravilnika o obaveznim zdravstvenim pregledima određenih kategorija zaposlenih,drugih lica i kliconoša)http://www.javnozdravljepo.nadlanu.com/Use...0pregledima.pdf Edited by halloween
Link to comment
Zdravstveni pregled lica zaposlenih na poslovima ishrane i nege u predškolskim ustanovama, ustanovama za kolektivni smeštaj dece i omladine i ustanovama socijalne zaštite za smeštaj odreðenih kategorija lica obuhvata:.....
Mnogo hvala.
Link to comment

Da li neko ima predstavu koliko približno iznosi količina potrošene vode dnevno po osobi (odrasloj, prosečnoj, ma šta to značilo)? :unsure: Znači, ništa mašina za pranje veša (i ništa pranje automobila, ljubimca ili zalivanje bašČe), samo voda potrošena na piće, kuvanje, umivanje, pranje ruku i voća i povrća (i ostalog), jedno kupanje ili tuširanje, vodokotlić i tako to.Ja negde našla da u Evropi to iznosi oko 200 l dnevno, a ne znam šta statistika kaže za Srbiju.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Ovo mi je jako vazno:Sutra pop treba da peva opelo babi. Pokojna mamina mama je jedina vernica u nasoj progresivnoj familiji sa obe strane, jedina krstena i zaista je bila od onih sto idu u crkvu i to sve. Sutra ce pop da peva i tako to pa me zanima koliko to kosta? Jel postoji cenovnik? Koliko ocekuje da mu damo? Jel istina da postoji neka SPC crkvarina koju je baba mozda placala ili trebalo da placa?Ajte, brzo samo... Hvala. Braco cetnici, pomoste... Ja cu to umeti da cenim.

Link to comment

meni bilo neprijatno da se ubacujem sa svojim neodgovorenim pitanjem pre nego sto empe dobije odgovor, al evo ga sad: kako recne ribe prelaze iz jedne u drugu reku?!??

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...