Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

zanimljivo pitanje. a jel se vi javljate na ulici selebritiju koji vas ne poznaje?
Десило ми се обратно. Стигли ћерка и ја оног августа '95 два сата пре договореног времена у Пешту, па док се скупи друштво за концерт Стонса, шврљамо около, и пред неком продавницом рачунарске опреме, гледамо излог, ништа нарочито, окренемо се да кренемо, кад... Марко Јанковић.У наредне две секунде се догађа врло занимљив (ре)когнитивни процес... он по нашим фацама капира да смо га препознали, дакле наши смо, ми капирамо да он капира, мало се насмешимо, а он одмах "е, јел' знате где ту има да се купе меморије за ха пе ласер џет тројку?". Знам где се моја фирма снабдевала... ал' то је негде у Кајишној (бем ли га ако бих сад умео да откуцам то на мађарском... üllői или тако нешто) чак преко у Будиму. И тако, две-три речи и растанемо се као било који нашијенци.
neke 2003. ili 2004. sam sreo borisa tadica kod kume u zgradi i rutinski mu rekao - dobar dan. srecom nije bio precednik nego neki ministar vojni ali svejedno. i covek mi ljubazno otpozdravio. par sekundi kasnije me tezak blam oblio.
Кренем бициклом с посла, изашао из ладовине на +33, и таман на првом семафору ме стигне та врућина. Добијем зелено, кренем преко, кад тамо нека риба, онако ајде де, штогод згодна... Да је баш тако згодна ваљда бих се сетио код које је муштерије оператерка, но меморија одбија сарадњу. Да не буде да сам се правио да је не познајем, махнем и "ћао"... и десет метара даље јој се сетим контекста. Ћеркина учитељица. Edited by расејан
Link to comment
ja se redovno javljam antoniju svjeckom mega caru ^_^
pusicu? hehe, susreti sa tim covekom su za pamcenje, mada izbegavam.@tema:1. zasto se vecina muske populacije za prigode tipa profilna slika na WAYN-u ili FACEBOOK-u (i sl.) slika gola da pojasa? I moze li ih neko zamoliti da to ne rade? :povrac:2. ima li u srbiji sajta (sem infostuda) gde se mogu pregledati oglasi za posao?
Link to comment
pusicu? hehe, susreti sa tim covekom su za pamcenje, mada izbegavam.@tema:1. zasto se vecina muske populacije za prigode tipa profilna slika na WAYN-u ili FACEBOOK-u (i sl.) slika gola da pojasa? I moze li ih neko zamoliti da to ne rade? :povrac:2. ima li u srbiji sajta (sem infostuda) gde se mogu pregledati oglasi za posao?
1. zamoljeni. nece vise.2. b92 reklamira http://www.lakodoposla.rs
Link to comment
ja jednom davno slobodanu unkovicu. uzvratio, naravno.al on mi je uvek delovao toliko dostojanstveno da jednostavno nisam mogla da ga ne ispostujem.
A ja sam htela da crknem od blama, kada me svojevremeno Slobodan Unković prvi pozdravio u holu Ekonomskog fakulteta. Nisam ni u ludilu pomisljala da me zapamtio, kada sam desetak dana pre toga, kod njega polagala ispit.Čak uopšte nisam imala nameru da ga smaram pozdravom.
Link to comment
A ja sam htela da crknem od blama, kada me svojevremeno Slobodan Unković prvi pozdravio u holu Ekonomskog fakulteta. Nisam ni u ludilu pomisljala da me zapamtio, kada sam desetak dana pre toga, kod njega polagala ispit.Čak uopšte nisam imala nameru da ga smaram pozdravom.
Kad smo kod Unkovica i njegovog pozdrava: ti se to hvalis ili zalis? :P
Link to comment
Kad smo kod Unkovica i njegovog pozdrava: ti se to hvalis ili zalis? :P
Ni jedno, ni drugo. Samo me covek postideo. Btw, kao profa je bio OK. Nazalost, kasnije prodao dusu djavolu iz Pozarevca.
Link to comment
  • 2 weeks later...
svim zenama je ovo 715, a muskarcima 710. kako su odabrani bas ti brojevi?
ne svim zenama, nego valjda svim u beogradu. ili tako nesto edit: evo odgovora JMBG Edited by PointTaken
Link to comment
ne svim zenama, nego valjda svim u beogradu. ili tako nesto edit: evo odgovora JMBG
kao sto kazu:
* 000-499 – male * 500-999 – female
Ja videh i 719 za zensko rodjeno u BG [pored uobicajenog 715]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...