Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

302599515_8177bc0d86.jpgimlek-00.jpgJbg, na ovim slikama nema cveta. Ovo je valjda pre redizajna, ali je relativno skorasnje pakovanje takodje. Nema nigde neke stare slike.Jesam bio klinja i ne secam se bas najbolje, ali mi se cini da je bilo cveta na glavi. U kom nasem filmu starije proizvodnje se bese pojavlje kravica mleko (ili onaj jogurt u piramida tetra-paku, i ono je imalo kravicu cini mi se, samo sitnu?), pa da proverimo? Edited by Sludge Factory
Link to comment
Ima ga sad, 2006. je resenje sa cvetom pobedilo na konkursu za redizajn. Pitanje je- da li je cveta ikada pre toga bilo?
cvet je postojao. dobro se sećam. cvet je kravica nosila zadenut za uvo. na demonstracijama 96/7 neko je nosio veliki transparent sa kravicom. još pre kontramitinga ambalaža sa cvetom više nije mogla da se nađe.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako se neko kliče Dušan Hadži-Tonić i ženi se, da li je njegova buduća žena Hadži-Tonić ili samo Tonić (pretpostavlja se da nije bila na hadžiluku)?

Link to comment
cvet je postojao. dobro se sećam. cvet je kravica nosila zadenut za uvo. na demonstracijama 96/7 neko je nosio veliki transparent sa kravicom. još pre kontramitinga ambalaža sa cvetom više nije mogla da se nađe.
Mira se prepoznala i telefonirala Imleku. Secam se toga, bukvalno sutradan promena ambalaze.
Link to comment
Mira se prepoznala i telefonirala Imleku. Secam se toga, bukvalno sutradan promena ambalaze.
a mozda su se krave uvredile zbog analogije i telefonirale imleku ;) lm, bila sam ispitanik na temu imlekovih ambalaza kad su radili anketu pucanstva za nova pakovanja pre nekoliko godina... bilo je zabavno. savatali me na ulici i ja popunila anketu. volim mleko :)
Link to comment

Ma nista konkretno, nego u poslednjih nekoliko nastupa mi deluje znatno drugacije nego ranije, pa samo pitam ... Bas sam gledao neku emisiju gde je ona bila gosca, pa u afektu...

Link to comment

da li se javne licnosti jedna drugoj javljaju u prolazu, a da se ranije nisu upoznali? govorimo o dve osobe koje vrlo dobro znaju za onu drugu. recimo, bi li se bora dugic javio petru kralju u prodavnici, ako se pre toga nisu upoznali? Ili, reklamozder aleksandar djordjevic bingo devojci mariji kilibardi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...