Jump to content

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

cudno mi, pa se zanimam.
a šta ti je u celoj stvari tačno čudno? :)generalni koncept odvajanja pranja kose i tuširanja?btw meni treba dosta vremena da se istuširam, 15 min najmanje, a kad je i kosa u igri onda maltene još tolikoali sve to nije problem, problem mi je kada je hladno u stanu, onda mi je prehladno kad izađem skroz i totalno mokra pa zato odvojim
Link to comment
a šta ti je u celoj stvari tačno čudno? :)generalni koncept odvajanja pranja kose i tuširanja?
jeste, sto bi to neko odvajao ta dva meni nejasno. isto ne razumem u kojoj fazi zivota se predje na odvojeno pranje kose od tela, posto tako niko nije poceo, roditelji te kupaju celu (nemojte mi reci da su vas vasi odvojeno prali, napravicete mi kurslus u glavi). i imam jos jedno pitanje, amelija, nista licno, al sta radis 15 minuta s kosom (kad je zajedno s tusiranjem, odvojeno razumem), jel dlaku po dlaku ;)i kolike vi bojlere uopste imate kad se kupate pola sata?! Edited by cmrlj
Link to comment
isto ne razumem u kojoj fazi zivota se predje na odvojeno pranje kose od tela,
1) kad pocnes da radis/ides u skolu ( fax) pa nemas neograniceno vreme u toku dana za spavanje, igranje, pranje itd ^_^2) kad pocne da te zanima kako ti izgleda kosa frizura itd, ja moju mnogo vise volim sveze opranu neprespavanu, but that's just me Edited by lostfanforever
Link to comment

ja kada se kupam četvrtkom treba mi bar satipo od pranja kose-tuširanja-sušenja-feniranja...a kada se,retko kad,odvojeno tuširam to traje 10-15min kako bre ti cmrlj uspeš sve da uradiš za 5min? :blink: meni toliko treba samo da udjem u kadu

Link to comment

јбт, ја косу перем шампоном, не стављам омекшивач, а у 3 од 5 случајева не користим ништа за туширање него сапун, баш због брзине спирања и опет ми дуже траје

Link to comment

pa sapunu duze treba da zapeni u pocetnoj fazi dok od cvrstog predje u penu, nego bilo kom tecnom showergelunisam sigurna za ratio kod skidanja pene sa tela; mada ne vidim da bi bilo brze sa sapunicom od sapuna nego sapunicom gela.

Link to comment
mozda da pobijes kukis?
Teško da to ima veze sa kukijima, jednostavno po IP adresi poznaju odakle dolaziš. I mene užasno nervira.Nego, meni kao i Hamletu često odlutaju misli pod tušem i dok trepnem prođe 15 minuta.Jednostavno volim da namestim ručicu tuša da sama stoji, i pustim toplu vodu da curi po meni.Znam, nisam baš ekološki osvešćen. Onaj rain shower iz plafona bi mi baš dobro došao.edit: sad kad pročitam šta sam napisao, zvuči pomalo perverzno. ništa, ja se istuširam za 5 minuta i to je to :D Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...