Jump to content

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

šta predstavlja stavka "plava" u tarifnom stavu na računu za struju? šta je ta plava tarifa koja mi se znatno povećala u poslednja 3 meseca?navodno 100 i kusur kWh više trošim...edit: ok, pročitao sam šta je plava tarifa al kako sad odjednom više trošim struje? :unsure:

Edited by maheem
Link to comment
zašto da ne? ustanem, operem kosu u lavabou a posle posla (sada zimi uglavnom svaki drugi dan) se tuširam. u čemu grešim :huh:
mnogo je kume svaki drugi dan i kako stanes u lavabo da ne radis sa sneguljicom?
Link to comment
zašto da ne? ustanem, operem kosu u lavabou a posle posla (sada zimi uglavnom svaki drugi dan) se tuširam. u čemu grešim :huh:
ma ne gresis, kupaj se kako ti godi, nego je meni razdvajanje ta dva skroz nelogicno, a posto ima puno ljudi koji to rade, mora da postoji neki valjan razlog koji ja nikako da dokucim.
:huh: Osim ako nije zajebancija.
kreni da se raspitujes okolo, mnogo ih je vise nego sto mislis. Edited by cmrlj
Link to comment
zasto bi iko prao kosu odvojeno od tela?
ja to radim kad mi je iz bilo kog razloga hladnoprvo operem kosu nad kadom, pa kad se malo prosuši & ja se malo ugrejem, onda tuširanje
Link to comment

nekad odvojeno (uglavnom radnim danima), nekad zajedno (uglavnom vikendima) ali glavni razlog za odvojenost je bolji tajm menadzment :happy:tusiranje uvece pred spavanje, a kosa ujutru pred posao.mnogo mi je da se budim jos 15-20 min ranije za tusiranje, plus volim istusirana u krevet. dok kosa bolje izgleda ako je sveze oprana bez da je odspavala.I hope this helps

Link to comment
a da se tusiras toplom vodom? :D
nije problem hladna voda nego hladan stan :Dplus kosa je dugačka, treba dosta vremena i fenom da se osuši Edited by Amelija
Link to comment

^^hvala, imam jos par pitanja, nemoj da se ljutis, sta god da radis meni okej, cudno mi, pa se zanimam. koliko dugo ti peres kosu, koliko dugo se tusiras, a koliko kod tebe traje kad radis ta dva zajedno? meni dva zajedno sa sve omeksivacem u glavi pet minuta, a imam utisak da sam se oprala, uglavnom ne smrdim, nisam siva po coskovima.

Edited by cmrlj
Link to comment

Meni se cini da se ja tusiram duze nego sto izgleda i sto planiram. Mnogo lako se zamislim pod tusem odlutaju mi misli i cela prica traj 10 umesto 3 minuta.

Link to comment
^^hvala, imam jos par pitanja, nemoj da se ljutis, sta god da radis meni okej, cudno mi, pa se zanimam. koliko dugo ti peres kosu, koliko dugo se tusiras, a koliko kod tebe traje kad radis ta dva zajedno? meni dva zajedno sa sve omeksivacem u glavi pet minuta, a imam utisak da sam se oprala, uglavnom ne smrdim, nisam siva po coskovima.
ako se ovo ^^ na mene odnosi :)tusiranje i u najboljem slucaju preko 10 min sigurno, po mojoj nekoj proceni je oko 15.ali nije to samo vreme pod tusem nego i do i od tusa plus moguce da odugovlacim jer mi prija a i poznata sam po manijakalnom pranju zuba te se povukose desni pa sam mozda to prenela i na sferu tusiranja :isuse: kosu tacno samo pranje ne znam ali neka novija vremena u pranju + susenju/feniranju (tj blagom oblikovanju da budem precizna) je negde ispod 30min.jbt, osecam se ko da mi cmrlj sastavlja anamnezu :ph34r:
Link to comment

nije bre to :Dnego mi smesno kako odgovaram ko da sam kod doktoraeedit/ da zaboravih ta dva zajedno kapiram da je oko 45 ili vise jer me zamori pa pravim pauze sa mokrom kosom na glavi :D

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...