Jump to content

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Meščini™ je bio neki topik za audio tehniku, al ne mogu da ga nađem pa hajde ovde.Zašto odjednom svi nose Beats audio sluške? Jesu stvarno toliko dobre da svi polude za njima ili je nekakav hajp/moda u pitanju?Kakve su u poređenju sa Sennheiser-kama generalno?
samo hajp. loš odnos kvalitet zvuka - cena. na takve kritike sam uglavnom nailazio. Edited by maheem
Link to comment

zašto se pošten čovek pošteno umori od putovanja i kada ama baš ništa ne radi? (nikakva kašnjenja, transferi, itd itd, sve ide glatko i prosto samo sediš par sati)možda zato što se ipak kreće pa to pomeranje nekako umara?

Link to comment
ja se kad putujem umorim od nervoze.
Upravo, stres je najveći krivac za umor od putovanja, tu je još i monotonija, dugotrajno sedenje, manjak svežeg vazduha...
Link to comment

ja nisam ič nervozna, štaviše veoma volim da putujem, ali kažem, čak i kad sve ide maksimalno kao podmazanotipa odem na železničku stanicu bez ikakvih problema sa gradskim prevozom, sednem u voz, ne presedam, izađem ko gospoja na destinaciji, bez problema stignem drugoj kući/hotelu/čemu god, i -- opet se umorim vraški

Link to comment

Koliko si fizički aktivna? Možda ti teško pada duže sedenje i nekativnost... Takođe, stres ne mora da bude očigledan, "površinski", niti mora da ga budeš svesna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...