Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Meščini™ je bio neki topik za audio tehniku, al ne mogu da ga nađem pa hajde ovde.Zašto odjednom svi nose Beats audio sluške? Jesu stvarno toliko dobre da svi polude za njima ili je nekakav hajp/moda u pitanju?Kakve su u poređenju sa Sennheiser-kama generalno?

Link to comment

ali ne obične Beats, nego Beats by Dr. Dre!Važe za izvrsne koliko znam, a isto i za trendi samim tim i precenjene.Čak se sećam priloga kako sportisti na olimpijadi nisu mogli svoje Dr.Dre da nose zato što nije imao ugovor sa organizacijom, a užasno su želeli...

Link to comment

Pa to je valjda njegov brend, on ga je pokrenuo koliko sam razumeo.Skroz mi čudno, gde god pogledam nose te sluške, a do juče nisam znao da postoje. Prvo sam mislio da je BOSE promenio logo, kad ono međutim...Doduše i nastale su 2006.

Edited by Idioteque
Link to comment

mogu da se kladim da imaju dobro napucane basove, danasnja mladez misli da je bas odziv jedina bitna stvar kod izbora sluski.drugo je bilo kad sam ja bio mlad. pravili smo slusalice sami, od drvenih kacica za kajmak, i pazili na ceo dinamicki opseg, i slusali smo samo rani barok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...