Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Vožnja sa 0,51 do 1,20 promila alkohola u krvi – srednja alkoholisanost - 6 bodova, 6.000 – 20.000 din kazna i najmanje 3 meseca bez dozvole
Edited by fanjo
Link to comment
Vožnja sa 0,51 do 1,20promila alkohola u krvi –srednja alkoholisanost:Ukoliko nije izazvana nezgoda:6 kaznenih poenaNovčana / zatvorska kazna: 6.000 – 20.000 dinZabrana upravljanja: najmanje 3 mesecaUkoliko je izazvana nezgoda:7 kaznenih poenaNovčana / zatvorska kazna:10.000 – 40.000 din ili zatvor do 45 danaZabrana upravljanja: najmanje 5 meseci
Izvor:
jel to ili-ili?ili sve zajedno?
Sve zajedno. Edited by CTale
Link to comment
Vožnja sa 0,51 do 1,20promila alkohola u krvi –srednja alkoholisanost:Ukoliko nije izazvana nezgoda:6 kaznenih poenaNovčana / zatvorska kazna: 6.000 – 20.000 dinZabrana upravljanja: najmanje 3 meseca
ok,hvala... Edited by ivy
Link to comment

Imam jedno 200 starih cigala, oni sto su sad moderne za enterijere... treba samo da ih neko pokupi iz mog dvorista. Dodje sa prikolicom (kamijoncetom) i utovari i nosi. SVaka 5. ima onaj matori zig ciglane..ili mi kazite ako znate druga Roma u NS koji to kupi?

Link to comment

imas onaj drugi topic za uvaljivanje stvari, bolje to tamo turidrugo, ja bih na tvom mestu to stavio na Limundo ili Kupindo. tamo ljudi kupe sta god da izneses na aukciju, poderane gace da izneses ljudi ce i to kupiti

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Imam jedno 200 starih cigala, oni sto su sad moderne za enterijere... treba samo da ih neko pokupi iz mog dvorista. Dodje sa prikolicom (kamijoncetom) i utovari i nosi. SVaka 5. ima onaj matori zig ciglane..ili mi kazite ako znate druga Roma u NS koji to kupi?
ima preko puta stadiona ,,Vujadin Boškov,, u Veterniku,tačnije u toj ulici što ide prema Dunavu neka ,,gradjara,, tj. ciga koji prodaje stare,hipster,seconheand i antik cigle..mislim da je to jedina takva u kraju i šire ...ali nemam pojma da li ima telefon..možeš da se provozaš biciklom da ga pitaš..
Link to comment
ima preko puta stadiona ,,Vujadin Boškov,, u Veterniku,tačnije u toj ulici što ide prema Dunavu neka ,,gradjara,, tj. ciga koji prodaje stare,hipster,seconheand i antik cigle..mislim da je to jedina takva u kraju i šire ...ali nemam pojma da li ima telefon..možeš da se provozaš biciklom da ga pitaš..
Ko bre biciklom!! Imam ja kola!!E, super! Ti si druga koja mi kaze za njega. Dakle, nije apokrifni cigo... Sacu dodem tamo...
Link to comment

jesi našao?baš me zanima.. juče sam baš vozila biciklo tuda pa se setila tebe i htela da pitam za telefon ali je bila neka veća skupina ciga ispred a ja sam bila sama a oni su me gledali čudno pa sam produžila :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...