Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

<p>stavila je da se farba,upravo se kuva u veš loncu..inače nisam verovala da ću ikada upotrebiti tu spravu-veš lonac :s_p:videćemo kako će ispasti...za sada dobro izgleda..jedino imam osećaj da neću smeti da pokisnem sa tom torbom :lol:
obavesti, vremenom.
Link to comment

klasican korporativni koncept, regionalni menadzment udario na country menadzment a ovi se gicaju i nece da slusaju pa krecu prepucavanja na razlicitim nivoima, tj sta je kako i do koje mere u cijoj jurisdikciji.mozda je patkometrija bolja rec od prepucavanja na srpskom. prepucavanje mi nekako slaba rec.

bickering?imas neki kontekst?
Edited by Allegra
Link to comment
LJUDI POMOZTE!Velika muka! Idem na krajisku slavu u Futog. Znate da sam se odao vegetarijanstvu i da izdrzavam sve stojicki. E, sad... i ukusnije sam stvari odbio jer sam samog sebe imao da pobedim. ovde to nije slucaj. Kako da domacinima kazem da ne jedem meso? Da li da to uopste radim? Da jedem ljucki veceras? Sta biste vi uradili???
Ja bi im rekao da sam peder to ce razumeti i nece te vise smarati da se posluzis. Ovako da ne jedes meso najebo si. Oce li bar biti kupusa u Futogu :lala: ?
Link to comment
ko iznosi staru belu tehniku iz kuce (neki romi?) i kako do njih?nesto mi ne ide na guglu, a ne mili mi se da nosim frizider do kontejnera, nije mi pred nosom.
ovi sto otkupljuju namestaj ako iole radi stvari a za krseve lokalni cistaci znaju ko skuplja metal tako je bar u centru zemuna njih mozes da nahvatas kako ciste ulicu pre podne zaebano ako radis.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...