Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Koincidencija sa ovim pitanjem je fraza "kosano meso" u filmu koji je u to doba išao na HRT2.O.J. je ime sove koja je pobegla i palo im je na pamet da je namame kosanim mesom.

Link to comment

Kosano meso je bilo u Alan Fordu stalno, a ja sam mislio da je to neko "bajato/trulo/jeftino" meso. Ne znam zasto.Ali eto, covek se uci dok je ziv :D

Link to comment

da, setio sam se i toga malo kasnije, mislim da se tamo spominjao kosani odrezak, ni ja nisam imao pojma šta je to.ovo kosano meso sam video danas u nekom filmu na hrt2.

Link to comment
da, setio sam se i toga malo kasnije, mislim da se tamo spominjao kosani odrezak, ni ja nisam imao pojma šta je to.ovo kosano meso sam video danas u nekom filmu na hrt2.
i ja sam gledao taj film, ali pazi kad nisam uopšte video šta piše na rvatskom jerbo pratim fabulu radnje na ingleškom...
Link to comment
Kosano meso je bilo u Alan Fordu stalno, a ja sam mislio da je to neko "bajato/trulo/jeftino" meso. Ne znam zasto.Ali eto, covek se uci dok je ziv :D
Ništa strašno, neki su imali dilemu šta je suhi martini.Kosani peršin i žlica vegete- neizostavni začini u Karapandžinim emisijama. Edited by halloween
Link to comment
Ništa strašno, neki su imali dilemu šta je suhi martini.Kosani peršin i žlica vegete- neizostavni začini u Karapandžinim emisijama.
Ne sećam se je li se Fant http://www.podravka....-kosani-odrezak pojavio još za Serdarevog vakta u "Malim tajnama", dakle dok još Mlakar nije upao u šemu sa Stevom Delimanoskim Karapandžom, ali to se tada moglo naći u svakoj samoposluzi po SFRJ, naravno uredno titlovano kao smjesa za kosani odrezak/faširane šnicle. Verovatno ga ima i sada, s tim da ima brojnu domaću konkurenciju sa sličnim sastavom.edit: gde se sad zaturi dugme insert link, vidim samo ono za običan link?
Link to comment

nije baš mleveno, ali zamaloviše "vrlo sitno iseckano"npr:"Prvo strugajte meso sa nožem ili kao alternativa usitnite i iskosajte ga sa kuharskom sjekirom a ni slučajno mljeti"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...