Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Je li još kogod već imao neugodno iskustvo sa izuzetno čvrstim zapušačima na novim plastičnim flašama Knjaza Miloša? U prvi mah sam mislio da me otac zavitlava kada mi reče da ima mala klešta "na gotovs" da bi otvorio bocu, jer je zapušač fabrički tako jako zavrnut da se ne može odvrnuti snagom golih ruku. Juče sam i ja morao da posegnem za ljutom tehnikom, a nije da sam baš slabašan :)

Link to comment

U Gavrila Principa, na samom vrhu ulice, kod škole, postojao je do pre nekoliko meseci jedan grafit na zidu. Sličan je bio onom u donjem delu ulice, na kojem je predstavljen Gavrilo Princip sa propratnim tekstom, samo što je ovde bila ženska osoba i neki tekst tipa "Wouldn't you like her if she weren't crazy". Možda sam se prevario za tekst, možda je ipak na srpskom, ali definitivno je tačno da je bila ženska osoba. Moje pitanje za lokalne znalce je - ko je osoba koja je bila predstavljena tim grafitom? Hvala svim lokalpatriotama unapred :-)

Link to comment
cime se skidaju lepljive fleke od lepljive trake sa drvenog namestaja?
Jer to ona braon lepljiva traka za pakovanje?Ako nećeš acetonom (a nećeš jer će rastvoriti šta ne treba), bilo je ovde da se trlja uljem.Ja preporučujem Apursil, razređivač što prodaje TKK, nadam se da ga ima u Merkuru. Sadrži Limonene, hemikaliju koja nije agresivna a rastvara puno toga, miriše na pomorandžu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...