Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

pitanje: koje rase pasa, tj. do kojih dimenzija, se mogu voditi sa sobom u avion u evropi. znaci da ne ide u prtljag, nego u kabinu.recite mi da moze bigl :cry:

Link to comment
pitanje: koje rase pasa, tj. do kojih dimenzija, se mogu voditi sa sobom u avion u evropi. znaci da ne ide u prtljag, nego u kabinu.recite mi da moze bigl :cry:
nije mnogo bitno kako se zove :) nego kolko ima kila.
Link to comment

previse :(mislim da su sad toliko smanjili kilazu koja moze da se vodi u avion da ni pudle ne prolaze. posto je kod nas i dalje anarhija onda u jatu ako znas nekog/iskukas pilotu mozda i uspes cedo da vozis gore, ali regularnim putem ne moze :(

Link to comment

a jebemu, zelim da psa, ali cesto putujemo a ne svidja mi se ni da ga ostavljam po pansionima, ni da ga vozam u prtljazniku nakljukanog bensedinima. a opet, minijaturne vrste mi nekako nisu psi nego igracke.

Link to comment

zelis psa i rado bi bigla? uh, mozda da porazmislis. biglovi su pravljeni da jure zeceve, ne mogu oni od svoje prirode da pobegnu. u svom dugogodisnjem druzenju s kuckarima nisam videla ocajnije vlasnike od vlasnika biglova (dobro, ako izuzmemo dzek rasel gazde/ni ne pomisljaj!/), dosta se tesko treniraju. ne znam ni sto pisem kad ionako nista neces slusati. imam ja dve drugarice kojima sam isto pricala. nabavile svoja dva bigla koje naravno vole najvise na svetu, ali cesto izjave: eh, sto ti nismo verovale :D

Link to comment

ne znam, sto bi rekla morganina keva, gugluj. psa treba birati po karakteru ne po izgledu, ali to ne znas dok nemas prvog psa. spor mi je net, pa ne mogu da gledam videe, nadam se da sam ubola pravi.

Link to comment
a jebemu, zelim da psa, ali cesto putujemo a ne svidja mi se ni da ga ostavljam po pansionima, ni da ga vozam u prtljazniku nakljukanog bensedinima. a opet, minijaturne vrste mi nekako nisu psi nego igracke.
a gresis tu, glede igracaka, kuce je kuce. skocki terijer ftw!
Link to comment

ti bre ne shvatas sta je veseli i zivahan pas. on je veseo i zivahan non-stop. pricao mi neki gazda dzeka rasela da ni posle trocasovne setnje ne moze novine da procita, jer se pas zalece i skace na novine da bi se jos malo igrali :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...