Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Koji je najekspeditivniji, a ne i najskuplji način da pošaljem neveliku pošiljku (format A4, duboka 10 cm) u inostranstvo? Pri tom je brzina važan faktor.edit: Bilo bi mi korisno do petka. Rok je 30 maj - za Atinu
UPS.
Link to comment

Odakle je krenulo sve ovo sa tablicama na avataru? Ja stavio za svaki slučaj tablicu sa mojim trenutnim osećanjima prema okruženju, čisto da budem u toku cool.gif

Link to comment

Imam nekoliko PPPitanja koja me muce oduvek:1. U cemu je fora sa smajlijem koji se klanja zutim a u cemu sa ljubicastim? NEsto kao Ziga, a i to sta je ZIga sam jedva ukapirao...2. Tablice?3. Ko je ovaj procelavi covek sa zblanutim i izbecenim izrazom lica kojeg sad svi stavljaju i u cemu je tu fora?

Link to comment

1. Žiga je legenda fudbalska, eno i Moća se juče slikao sa čovekom, koliko je to dobar čovek2. Standardizacija, došla direktiva iz Brisela3. Vermez, u narodu poznatiji kao Čika Crni, trener FK Partizan

Link to comment
Imam nekoliko PPPitanja koja me muce oduvek:1. U cemu je fora sa smajlijem koji se klanja zutim a u cemu sa ljubicastim? NEsto kao Ziga, a i to sta je ZIga sam jedva ukapirao...2. Tablice?3. Ko je ovaj procelavi covek sa zblanutim i izbecenim izrazom lica kojeg sad svi stavljaju i u cemu je tu fora?
Prvo i trece neces nikada shvatiti - jednostavno se pomiri s tim. Za to je potrebno citanje podforuma Sport. Drugo mozda i hoces ako uspes da provalis u cemu je atraktivnost te fore sa standardizacijom i direktivom iz Brisela. Good luck!
Link to comment

mi smo standardizaciju prihvatili - to nam je svetinja :DMada iskreno ja nisam mogao da nađem dobru BSG tablicu, a ispostavilo kasnije i da se službenik malo zapio :)

Edited by Vapad
Link to comment
Imam nekoliko PPPitanja koja me muce oduvek:1. U cemu je fora sa smajlijem koji se klanja zutim a u cemu sa ljubicastim? NEsto kao Ziga, a i to sta je ZIga sam jedva ukapirao...2. Tablice?3. Ko je ovaj procelavi covek sa zblanutim i izbecenim izrazom lica kojeg sad svi stavljaju i u cemu je tu fora?
To ti je metafizika. To sto si pitao je identicno pitanju: ima li boga?
Link to comment
To ti je metafizika. To sto si pitao je identicno pitanju: ima li boga?
To je i više od bogasfinga.jpgokovermez.jpg Edited by kapetanm
Link to comment
1. Žiga je legenda fudbalska, eno i Moća se juče slikao sa čovekom, koliko je to dobar čovek2. Standardizacija, došla direktiva iz Brisela3. Vermez, u narodu poznatiji kao Čika Crni, trener FK Partizan
1. Ali ne razumim smajlove, sto je zuti Ziga a ljubicastog svi mecu vise?2. Razumijo.3. Fala!
Link to comment

LJubičasti je standardan, mogu svi da ga meću, a žiga je samo za žigoljubitelje, poštovaoce lika i dela njega, a preko njega i FKCZ

Link to comment

motajuci se po mikseru, pre neki dan sam spazio montipajtonovski spomenik Ministry of Silly Walks ispod brankovog mosta, sa strane sava male, izmedju stuba i pruge. cini mi se da je to nekada bilo na 20/44 brodicu ili mi se nesto pomesalo u glavi.da li neko zna o cemu se radi i odakle tamo, ko je to postavio. deluje da je bronzani odlivak, sto znaci da je pitanje trenutka kada ga vise nece biti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...