Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Džaba, moraš sad sve iz početka...
Da je karakter REkao bi domacinu da posti na lebu i vodi (: @slepa živana Aha... Daj spisak (: Edited by hollow
Link to comment

Sta je u Ex-Yu znacila skracenica KMČ? Pretpostavljam da je neka firma posto je burazer iskopao kutiju sa znackama i nasao jednu na kojoj je 1/1 preslikana sova sa Guarane a ispod nje pise KMČ pa me kopka odakle su je ukrali :)

Link to comment

Jedan moj ortak hvata televizijske programe samo preko krovne antene. Iznad njegove zgrade prolazi kabl kablovskog operatera. Na V-H frekvenciji uspeva da uhvati Diskaveri, Histori i par još drugih kanala koji se emituju samo preko kabla, doduše slika nije baš najbolja. Kako je to tehnički moguće? Da li taj kabl, koji prolazi iznad njegovog krova, ima funkciju predajnika, odnosno da li njegova krovna antena, koja je u blizini kabla, u stvari "hvata" signal koji se širi oko kabla?

Link to comment

Svaki kabl emituje određeno zračenje, a taj kabl očigledno nije dovoljno dobro oklopljen tako da je zračenje dovoljno da neko uhvati sa antenom

Link to comment
Sta je u Ex-Yu znacila skracenica KMČ? Pretpostavljam da je neka firma posto je burazer iskopao kutiju sa znackama i nasao jednu na kojoj je 1/1 preslikana sova sa Guarane a ispod nje pise KMČ pa me kopka odakle su je ukrali :)
kmc / konfekcija metala cakovec
Link to comment

Da li je neko imao slučaj da se belo vino, made in france, pokvarilo, a bilo zatvoreno? Berba 2009, piše i da sadrži "sulphites"... Ukus i miris su kao da je prokiselilo.

Link to comment
Da li je neko imao slučaj da se belo vino, made in france, pokvarilo, a bilo zatvoreno? Berba 2009, piše i da sadrži "sulphites"... Ukus i miris su kao da je prokiselilo.
Oce vino tako, znam prijatelja koji posle to koristio kao sirce opusteno...
Link to comment
Da li je neko imao slučaj da se belo vino, made in france, pokvarilo, a bilo zatvoreno? Berba 2009, piše i da sadrži "sulphites"... Ukus i miris su kao da je prokiselilo.
moze, nije do zatvaranja, nego do uslova skladistenja. stavi ti to jos malo na sunce da postane prava kvasina, pa zacinjavaj salatu.
Link to comment

pitaj ovde ili sidzi do reke, tamo oko kapetanije pa pitaj neke od camdzija, moze se naci i povoljnija varijanta.

Edited by aram
Link to comment
Da li postoji vožnja brodom Bgd - NS ili Beograd - tamo negde prema Đerdapu?
Pazi, nautički turizam kod nas praktično ne postoji, tih par lađa koje, kao, voze su ogavne, pretrpane skalamerije, gde ti šatro, gledaš u vodu i obale, i nikakvog sadržaja više nema, osim gvožđa, stakla i zvuka izanđalih motora. Sve se svodi na privatnu, dakle, pljačkašku inicijativu vlasnika kvalitetnih brodića, i jedino ti preostaje da se udružiš sa nekim pa zakup za ne baš malu kintu, ili komfor prepune šesnaestice u špicu, na nekoj od dve tri lađe, takođe, ne za male pare.NAjbolje je da se nađete vas nekoliko, rentirate nešto, pa polako na par dana i gde vam se dopadne. JA imam par prijatelja i često sam na vodi, a svakog Uskrsa idemo na pet-šest dana uzvodno Dunavom ili Savom, ili naniže Dunavom. Lepo je, ne verujem da bih uživao pored još 40-50 saputnika
Link to comment

Neko iz mog okruženja je "načuo" da kao postoji neka "vožnja" od Beograda dp Novog Sad a možda o duže.Očigledno da je to bila samo teorija...

Link to comment

Koji je najekspeditivniji, a ne i najskuplji način da pošaljem neveliku pošiljku (format A4, duboka 10 cm) u inostranstvo? Pri tom je brzina važan faktor.edit: Bilo bi mi korisno do petka. Rok je 30 maj - za Atinu

Edited by kapetanm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...