Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Pa, možeš da tražiš slobodan dan, evo prigodnih izgovora:Armed Forces Day (Georgia)Birthday of the King Carl XVI Gustav, one of the official flag days of Sweden.Last day of classes at universities in IndiaCamarón Day (French Foreign Legion)Children's Day (Mexico)Christian Feast Day: AdjutorAimoAmator, Peter and LouisBlessed Miles GerardEutropius of SaintesMarie Guyart (Anglican Church of Canada)Maximus of RomePomponius of NaplesQuirinus of NeussSuitbert the YoungerSaint Pope Pius VApril 30 (Eastern Orthodox liturgics) - Prepodobni Simeon PersijskiConsumer Protection Day (Thailand)Earliest day on which Ascension Day can fall, while June 3 is the latest; celebrated 40 days after Easter (Christianity), and its related observances: Father's Day (Germany)May Eve, the eve of the first day of summer (see May 1): Beltane Fire Festival (Calton Hill, Edinburgh)Carodejnice (Czech Republic and Slovakia)Eve of Beltane (Celtic Druidic holiday) - bogami ovo valja proslaviti i obeležiti kako prigoduje, a tačno sam znao da čarodejnice imaju neko dublje značenje, posle takve noći sasvim jasno da se mora raspaliti roštilj za prvi maj, a ovamo su, da bi taj jedan sveti praznik plodnosti nekako utulili crkvenjaci u saradnji sa proleterima smislili neki tamo praznik rada.Walpurgis Night (Central and Northern Europe)National Persian Gulf Day (Iran)Queen's Day (Netherlands, Netherlands Antilles, Aruba, Bonaire)Reunification Day (Vietnam)Teacher's Day (Paraguay)

Link to comment

Kada je provizija pri placanju racuna u Posti povecana sa 25 na 35 dinara?edit:Nasao

30 MartNa 48. sednici su usvojene izmene i dopune Cenovnika nerezervisanih poštanskih usluga u unutrašnjem saobraćaju i usluga novčanog poslovanja, pretežno zbog usklađivanja sa propisima, ali i zbog postizanja višeg nivoa profitabilnosti servisa.
Ma gonite se! Edited by basketas
Link to comment

Izgleda da sam talentovan za izbor najgorih termina za letenje jer nakon sto sam pre par godina rezervisao kartu za let iz Pitsburga u sred G8 samita i tradicionalnih ulicnih nereda koji ga prate ovaj put sam uspeo da bukiram kartu zbog koje moram da budem na aerodromu u 11:45 istog dana kada se odrzava maraton :(Ukratko kako bez kola doci do aerodroma u pola 12 u nedelju za vreme maratona?

Edited by pavllle
Link to comment
Kada je provizija pri placanju racuna u Posti povecana sa 25 na 35 dinara?
u menjačnicama gde ima i platnog prometa je 20 dinara već dugo vremena.
Link to comment
Izgleda da sam talentovan za izbor najgorih termina za letenje jer nakon sto sam pre par godina rezervisao kartu za let iz Pitsburga u sred G8 samita i tradicionalnih ulicnih nereda koji ga prate ovaj put sam uspeo da bukiram kartu zbog koje moram da budem na aerodromu u 11:45 istog dana kada se odrzava maraton :(Ukratko kako bez kola doci do aerodroma u pola 12 u nedelju za vreme maratona?
pa trci, to ti je taman ta relacija.
Link to comment

Znate da se u radnjama prodaju oljuštene semenke bundeve i suncokreta. Da li neko zna tehnologiju odvajanja ljuske od semenke, na koju foru se to radi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...