Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Da to je meni bio veliki zajeb, kad sam upoznao čoveka kojem je se mama zove Sava... Bilo je WTF, dok nisam skontao, da je Sava u Vojvodini muško, a u BiH i nije baš...
Ključna je razlika i u naglasku, žensko ime ima kratak, a muško dugačak naglasak na prvom slogu.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kako se zove ova osoba? Trebalo bi da mu je ime od četiri slova za rešenje rebusa. Nastavlja se na MA (ako je recimo Leni ili Roko, bilo bi dobro, ali ne mogu da pronađem takvog na internetu)ODGOVOR MI TREBA ŠTO PRE, DO 23:00.kojeovo.jpg

Edited by Quizmaster
Link to comment

A, setio sam se... Soni Bono, iz dueta Soni i Šer!To znači da je rešenje rebusa SIROTI MASONI (sir otima Soni) :lol:

Edited by Quizmaster
Link to comment
  • 2 weeks later...

ima li neko informaciju koliko se sad placa godisnja dozvola za emitovanje radio programa, nacionalna? na sajtu rra ne uspevam da vidim nigde tako nesto... <_<

Link to comment
ima li neko informaciju koliko se sad placa godisnja dozvola za emitovanje radio programa, nacionalna? na sajtu rra ne uspevam da vidim nigde tako nesto... <_<
pa to šišanje zavisi od milion faktora :Dhttp://www.paragraf.rs/propisi/pravilnik_o_merilima_za_utvrdjivanje_visine_naknade_za_emitovanje_radio_i_ili_televizijskog_programa.html
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...