Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

nista tuznije davno ne videh :cry: ;
Jao, zaista je tuzno. Ovo je jedina snimka iz Beograda na kojoj se izmedju ostalih stvari vidi i to da bi ona najradije pobjegla sa bine.
Link to comment

Negde sam videla i snimak gde je zavrljačila mikrofon iza sebe. Šibnula ga, onako, preko glave.Jeste pretužno, a ja sam slagala kad sam kazala da mi nje nije žao (pre nekih 30 strana). Ustvari, tada još nisam videla sve snimke i razmere ovog pada. Iskreno se nadam da će se izvući iz te more..

Link to comment
na Ejmi jos uvek ima najvechi uticaj njen otac.. sve mi se cini da che se drzati dok je on ziv
Mislim da nema od tog posla nista. Njen cale sada ima svoju karijeru i nastupe o kojima mora da brine. Covek se takodje otisnuo u muzicke vode prosle godine (recimo). A i kada se bavi cerkom to, koliko ja videh, radi preko novina, daje intervjue ko nenormalan i objasnjava kako Ejmi ustvari nema problem sa alkoholom, voli samo da popije pred nastup, ponekad, da smanji tremu. Za problem sa drogama je davno objasnjeno da je ustvari bivsi muz (onaj homeless Blejk) kriv, on ju je navukao. :isuse:
Link to comment
Interesantan tekst na B92... apsolutno romanticno. Povraca mi se od ove teme
ali komentar ispod čaršava....
Boze, koji tekst... Sine, neces se ti hleba najesti od autorskih tekstova.
pwned! PS nenadjebivi primer hipsterizma
Kaufman nam u svom tekstu otkriva kako je svojim prijateljima puštao debi album Vajnhausove a da im pri tome nije otkrio omot na kome se vidi kako ona izgleda. Oni su redom bili ubeđeni da se radi o afro-američkoj pevačici daleko starijoj nego što to Ejmi zapravo jeste (u vreme izdavanja albuma Ejmi je imala 23 godine), što nas nas dovodi do dobro poznatog stanovišta da je džez, konstruisan kao afro-američka muzika, oduvek korišćen kao crni ekran na kome su projektovane belačke slike egzotizma.
:isuse:
Link to comment
Interesantan tekst na B92... apsolutno romanticno. Povraca mi se od ove teme
pa ovo jeste jedini smisleni i, rekla bih, u potpunosti autorski tekst napisan o celoj prici, bez oslanjanja na forume, blogove i slicno. zanatski jaka cetvorka, sa dobrim prelazima, kikerima i svime onim sto samo retki koji pisu na ovom jeziku umeju da koriste. to sto medj citaocima preovladjuje struja vecih katolika od pape i poznavaoca sveg postojeceg, njima na dusu.ali ne kapiram sto ti se povraca, zar ovo nije generalno i tvoja teza?
Potrebno je samo da zakoračimo jedan korak unazad u istoriju popularne muzike i videćemo kako su najveće zvezde nekada koristile perverziju kako bi provocirale purizam sivo-bele monohromatske laže tada vladajućeg puritanizma i kako su redovno zbog svojih ekscesnih gestova nailazile na osudu. Danas, promiskuitetni životni stil najvećih pop zvezda, njihovo oblačenje u haljine od živog mesa, redovna posrtanja i ponovna vraćanja na scenu samo doprinose održanju tržišta. Sve, ali apsolutno sve prolazi ako donosi profit.
Link to comment

moguce. mislio sam gde je sada da izanalizira 1 fenomen. setio sam se onog teksta o joy division, savrsenom redu i haosu, crnom i belom labudu.

Link to comment
Dobro mi rece danas bata kad smo spomenuli koncert: "Na mrtvoga vuka i zec kurac diže".
:Hail: najjaci komentar. prevedite i posaljite chelsea (ako prethodno obeca da nece da se pravi mrtva).
Link to comment
moguce. mislio sam gde je sada da izanalizira 1 fenomen. setio sam se onog teksta o joy division, savrsenom redu i haosu, crnom i belom labudu.
o mila majko na curtisa i mrtav impotentni zeka kurac dize.sada je divizijon nesto kao bitlsi za mlade, kad god u modji ili nesecenom ne znaju sta ce opice po ianu.imas linak za ta muda od labuda?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...