Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

@stranacJa odgledao koncert Zaz. Jedna lepa mala sala, prima do 800 ljudi. Sve idealno za lep dozivljaj. Ona jako dobra, puna energije, sve najbolje. Ali, prateci bend :isuse:Tezgarosi najcrnji kojima je potpuno svejedno sa kime sviraju. Da se razumemo, odlicno sviraju. Ali ih savrseno zabole i za nju i za njenu muziku, a bobami i za publiku. I to se tako oseca da nije normalno.

Edited by aram
Link to comment

juce sam ceo dan slusao Franka, prvi i najbolji album A.W. kakav je to sugestivan glas, njeno pevanje je toliko prirodno i fluidno da se cini da u stvari govori, nezno i skladno igrajuci se i koracajuci po lestvici pri cemu profinjena nazalnost daje sofisticiranost i neobicnost.'thinking of you I came...'

Link to comment
slaninari, spremite se za ZAZ, tamo nema ispale, 100% alcohol & drugs free, profi do bola, osecajno, emotivno, ulicarski siromasno pa jos na vrancuski!od ranoga mraza nije bilo takve ljepote u cijeli svijet!
To je muzika... Za uz čaj ili musli.
Link to comment
Bez namere da uticem na tvoje misljenje o Zaz, predlozio bih samo da odgledas malo vise snimaka gde daje intevjue i izvodi pesme uzivo. Meni je to bila fina limunadica od tenutka kada se album pojavio do trenutka kada sam video par snimaka koji su je prikazali u pravom svetlu. Ona i jeste rodjena da peva uzivo. Studijski snimci nisu za nju. Ima zivotni stil i stav na kome bi joj pozavideo bilo koji junak filmova Toni Gatlifa.Njena muzika nije nesto na sta ce se iseci 99% clanova ovog foruma, ali vredi potrositi malo vremena na upoznavanje Zaz kao licnosti, a ne kao muzicarke. Pitanje je da li bi tada stav o njoj bio toliko negativan. Isto je pitanje u slucaju da nije postala toliko popularna na ovim prostorima.
nemoj molim te pravo svetlo da prizivas, i sa amy ispade grdan problem kad se prikazala u pravom svetlu, da je bila bankarska sluzbenica sa znojnicom na ruci, niceg od ovog ne bi bilo. mislim, hvala ti na benevolentnosti i dobrim namerama, ali nista od toga ne moze da mi pobedi nepodnosljivost prosecne tralala muzike koja pici iz svakog gradskog kafica u 2 popodne. danas sam sarajuci u kolima po radio stanicama u jednom trenutku panicno bezeci od zaz sa radio antene prebacio na studio b gde je upravo kretao brown sugar, stonesi uzivo. pffffffffffffffff, neposiva eksplozija energije i zivota, rece covek koji je skoro pa ravnodusan prema njma. Edited by gazza1
Link to comment

Aleksej Kišjuhas u svojoj kolumni u Danasu:"Novinari pišu da je ovaj koncert bio najgori u istoriji Beograda, zaboravljajući da su u Beogradu koncerte imali i Galija i Đorđe David..". :D

Link to comment
Aleksej Kišjuhas u svojoj kolumni u Danasu:"Novinari pišu da je ovaj koncert bio najgori u istoriji Beograda, zaboravljajući da su u Beogradu koncerte imali i Galija i Đorđe David..". :D
...van gog...
Link to comment
Aleksej Kišjuhas u svojoj kolumni u Danasu:"Novinari pišu da je ovaj koncert bio najgori u istoriji Beograda, zaboravljajući da su u Beogradu koncerte imali i Galija i Đorđe David..". :D
Control C, pa onda Control V...
Link to comment
Mobi: Ejmi Vajnhaus je potrebna pomoćMobi je utiske sa sinoćnjeg koncerta i posete Beogradu podelio sa fanovima koji ga prate na Tviteru , a nastup Ejmi Vajnhaus opisao je kao tužan. „Nastupam na festivalu u Srbiji sa Ejmi Vajnhaus i ona je na stejdžu i mumla... Čoveče, može li neko da interveniše? Ovo je žalosno“. Nešto kasnije dodao je i: „Ne poznajem Ejmi Vajnhaus, ali se iskreno nadam da neko ko joj je blizak može da interveniše i nađe joj pomoć. Ovo je stvarno tužno“.
svasta, pa ni njemu nije lako.... osim sto pati od insomnie/vrlo je usamljen/depresivan.. imo je iskustvo s halucinogenima koji su na njega ostavili traga...... tako da trebalo bi da je razume.... \na Ejmi jos uvek ima najvechi uticaj njen otac.. sve mi se cini da che se drzati dok je on ziv
Link to comment
Kao prvo, molim te ne trpaj mi u postove nesto sto nikad nisam napisala. Niti sam je ja prozvala caricom, niti je mahnito branim. Sve sto tvrdim cijelo vrijeme jest da ona kao bolesna osoba nije u stanju odgovarati za svoje postupke, mada je na kraju ispalo da je bila prisebna do te mjere da nije htjela nastupiti u takvom stanju.Kao drugo, nisam iscitala da imas stav o konkretno njenoj bolesti (iako sam sada i to dobila na poklon), nego generalno ovisnosti. I taj stav je definitivno vrlo atipican za doktora. O popovima kao i totalno nepotrebnoj dopisnoj skoli o tome sto tvoj posao jeste a sto nije, ne bih jer je suvisno.
vidi, taman je ti braniš onoliko mahnito koliko je ja mahnito cipelarim zbog bolesti. a ako te interesuje moj stav o bolestima ovisnosti pitaj me, pa ću ti reći. Nemoj preko plota da mi spočitavaš. Glupo je.
Link to comment

samo jednu u odbranu doktora - doktori cesto ne smeju da se prepuste saosecanju sa pacijentom jer bi ih to onemogucilo/omelo da ispravno procene situaciju i urade sve sto je potrebno. a ejmi je i dalje carica :Pnaravno ne zbog ovog sto se desilo u beogradu.

Edited by aram
Link to comment
a to tek sto mi zanimljivo, kada sam napisao da je ovaj topik cist egzemplar da je forumska vecina naci, niko nije ni reagovao - sem nekog novog koji nas ocigledno ne poznaje dobro...
A ko je vas upozno, deco, ...
Link to comment

nista tuznije davno ne videh :cry: ;http://www.youtube.com/watch?v=9nN0OQqBlsYThe sadness this young lady feels deep inside over what she's doing to herself is obvious from watching this highlight clip from the now notorious Winehouse Belgrade Meltdown. Rocket Calcutta has chosen what was to him the most telling moment of the whole concert and featured it in this unique mix and edit. As Amy prepares to sing the words "I cheated myself" it seems evident in her face that she knows she's done exactly that. The moment is captured at 1:03 and then repeated in close up at 1:54If there's any good that can come from all this it's that this event will act as a wake up call: not only to Amy but to all young people like her, who have so much potential and yet sabotage themselves through their poisonous participation in addiction.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...