Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

aj pliz, sta je 15 minuta u odnosu na celi dan, make my day:)
aha, sad kad si se vec nauzivao nad sobom cijelih 15 minuta ...nego, je l' si ti na tom nacoshkom forumu iz radoznalosti, misionarskih pobuda, sprovodis kakvu sociolosku studiju or what?ejmi je materijal za insajder debatu. treba pozvati jednog nacosa, jednog drustveno odgovornog i jednog sto prepoznaje posrnulu umetnicu kad je vidi. ovo poslednje mogla bi da bude biki, ejmina mecena (ona sto kupuje karte iako zna da nece da ide, samo da bi podrzala umetnos' i istoriju in making). e da, i jedan nezadovoljni potrosac da se pozove - ceda jovanovic will do.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

nego, je l' si ti na tom nacoshkom forumu iz radoznalosti, misionarskih pobuda, sprovodis kakvu sociolosku studiju or what?
pa odgovor je prost - da bi se nauzivo u sebi. zato valjda i Helle boravi po nacoskim forumima.al ima razlike izmedju ovih koji uzivaju u sebi dok napadaju naznake fasizma gde ih vide i onih koji uzivaju u sebi dole na kdpu i ovakvim temama guseci se u bujici metafora i invektiva. angry.gif Edited by fancy claps
Link to comment
Amy naterana da izađe na binu?!Pevačica benda Zemlja Gruva, Zoe Kida, dala je izjavu za britanski The Sun u kome navodi da su četiri telohranitelja bukvalno primorali Amy Winehouse da izađe na binu i pored njenog opiranja i protesta."Četiri birtanska telohranitelja su je jednostavno izgurala na binu. Ona nije želela da izađe na binu i pokušavala je da im pobegne. Scena je bila vrlo potresna jer je njoj očigledno potrebna pomoć". Ceo članak možete da pročitate na http://www.thesun.co...l#ixzz1PzO0HDKrhttp://kontraweb.net...de-na-binu.html
Ma jok, nisu to telohranitelji, to su oni sto se razumeju u RnR.vec rekao:
nesrecnicu su bukvalno istresli na binu menadjeri, da ne bi propale pare. Ocigledno je da nije svojevoljno izasla. Tuga
... ama jok brate, RnR druzina sve vreme tvrdi (sa sve Biki Srbljanovic i Frikom Ramboom) da je ovaj incident (a sta drugo?) zapravo srz RnR-a.jepte se u svojoj kulosti
Link to comment

biki nigde nije napisala da je to sustina rokenroula, ili ako jeste, sasvim je jasno o cemu prica. zena je lepo napisala da se radi o autodestruktivnoj osobi na kolenima i o lincu. ona napada stav po kojem se ejmi ko proizvod posmatra sa hemijski ciste tacke gledista potrosaca. a to je definiicja snobizma. i o tome govori slicica s oziljkom.

Edited by fancy claps
Link to comment

ja moram da naponeme da ste svi pokodnireni jer zanamerujete domaće učesnike. Meni je Mobi Dik makar i bez Aleksandre (Anu Stanić sam odavno zaboravio) sve nadoknadio i ponovio bih kolegijalne reči Srđana Ćolića

Mobi: Ejmi Vajnhaus je potrebna pomoćMobi je utiske sa sinoćnjeg koncerta i posete Beogradu podelio sa fanovima koji ga prate na Tviteru , a nastup Ejmi Vajnhaus opisao je kao tužan. „Nastupam na festivalu u Srbiji sa Ejmi Vajnhaus i ona je na stejdžu i mumla... Čoveče, može li neko da interveniše? Ovo je žalosno“. Nešto kasnije dodao je i: „Ne poznajem Ejmi Vajnhaus, ali se iskreno nadam da neko ko joj je blizak može da interveniše i nađe joj pomoć. Ovo je stvarno tužno“.
Link to comment
Ne znam samo cemu taj sarkazam i opce cudjenje kao da je takav scenarij nemoguc (a zapravo je sasvim ocekivan i to je na topicu vise puta naglaseno).Nego, samo da primjetim: da je kojim slucajem Amy dobila upalu pluca pa bila prisiljena da usprkos tome izadje na binu, ti bi, pretpostavljam, suosjecao s njom? Interesantno je promatrati nekoga iz medicinske struke kako ovisnost ne percipira kao bolest, nego dodatno stigmatizira osobu u takvom stanju.
o čemu bre ti pričaš? de si videla moj stav o njenoj ovisnosti? Jel Ejmi došla kod mene kao pacijentica? Jeli sam joj ja lečeći lekar? ajd da rešimo ovo pitanje jednom za svagda...Suštinsko nepoznavanje medicinske struke /bez uvrede/ omogućava laicima da medicinu percepiraju kao šamanski posao. 24/7. E pa nije. To je posao ko i svaki ostali. Beskrajnu empatiju i razumevanje ostavljam popovima. Na posletku, njima je to u opisu radnog mesta, ja samo pomažem kome mogu, ako mogu i ako pacijent to želi. Jedno od osnonih pravila medicinske struke je da se leči samo onaj ko želi da se leči.* Ko ne želi, ne mora, ali odgovornost je onda na njemu. Medicina, a još manje lekar nema ama baš ništa s tim. Ili ti možda misliš da bi imali ići po ulicama i uterivati zdravlje svakom na koga naidjemo? To što mi učitavaš nekakav stav o njenoj bolesti, više govori o mahnistosti odbrane Carice nego o meni. Jbmti, idoli su idoli. Bilo da se radi o političarima ili muzikantima. :isuse:A ako ćemo već o bolesnoj ženi - Izvini a što se ona ne leči? Tj zašto se od bolesti ovisnosti leči bezuspešno /ako se dobro sećam 2 ili 3x je neslavno završavalo njeno lečenje/? Može komotno da se povuče iz sveta šou biza, da promeni sredinu, sigurno je do sada dovoljno uštekala da može mirno da živi, da se bavi nečim zdravijim od RnRa? **
Hm, pre ovaj trademark odgovara nesrećnoj Ejmi nego Strejtsima, al ajd.
a šta si ti očekivao od nekog ko Marka Knopflera zove, "čovek sa znojnicom"? :isuse:
“Mislim da koncert nazivaju katastrofom u Srbiji. To je zemlja gde se dogodilo etničko čišćenje i genocid, a oni smatraju da je njen koncert gori od toga”, ironično je dobacio jedan od gostujućih komičara u studiju
Ejmi više neće doći u Srbiju dok se ne suočimo. :lol: * Milion puta skupljao po terenu alkose i narkiće. Odvedemo ih na Psihijatriju, oni ih posle par dana puste, pa ukrug. Jednog dana meni dopizdi, odem i pitam dežurnog psihijatra, čemu sav haos kad ih oni ne leče dalje. On mi odgovori da je prisilno lečenje moguće samo po odluci suda, sve ostalo zavisi od dobre volje i jake želje pacijenta. Proverio posle i u centru za socijalni rad, dobio manje više isti odgovor.**evo ovo mi je prvi put da ovde eksplicitno pišem o AW kroz prizmu njene bolesti ovisnosti!
Link to comment
U pravu si, konceptualna umjetnost slavi performansu kao bitan segment avangarde u kojoj izvodjac nerijetko odusevljenu publiku ismijava i ponizava. Tip postavi pisoar na trgu i popiša se u njega i za to dobije euforicne ovacije. Ili primjer gdje se kupuje karta vise zbog umjetnice koja na sceni nadobudno zakolje i ocerupa kokoš ne bi li svojim uzvisenim činom svijetu poslala poruku koju razumiju samo ultra profinjene duse, dok se ovi drugi kojima nista nije jasno ne usude to izreci pa i dalje klimaju u skladu s pozeljnim ocekivanjima. Pitam se samo treba li izjednaciti ili ipak napraviti jasnu distinkciju izmedju ovih koji to rade namjerno i sa stilom i nekoga tko je bolestan i uopce nije svjestan sto radi. Svoje skromne bodove prezira dodjeljujem ovima "sa stilom."
Pogresno si iscitala moj post.Nisam napisao da je to glumac uradio namerno.Pisao sam o naknadnom ucitavanju.I o raspravi o ovoj temi.Svako ovde na neki nacin to radi.
Link to comment
biki nigde nije napisala da je to sustina rokenroula, ili ako jeste, sasvim je jasno o cemu prica. zena je lepo napisala da se radi o autodestruktivnoj osobi na kolenima i o lincu. ona napada stav po kojem se ejmi ko proizvod posmatra sa hemijski ciste tacke gledista potrosaca. a to je definiicja snobizma. i o tome govori slicica s oziljkom.
uh da nisi malo ucitao u Bikino bulaznjenje?20000 snobova i nacija izvizdalo AW ocekujuci znojnicu?fali samo jos Zizek da objasni.
Link to comment
uh da nisi malo ucitao u Bikino bulaznjenje?20000 snobova i nacija izvizdalo AW ocekujuci znojnicu?fali samo jos Zizek da objasni.
Da li ti citas sta sam napisao.To je moje misljenje.Ili mislis da moram da procitam misljenje BS,pa da onda zauzmem stav,ili da procitam nekog ko se referira na BS pa na osnovutog stava zauzmem stav.Pisao sam o ucitavanju, kao, ajde da tako kazem,fenomenu.
Link to comment
biki nigde nije napisala da je to sustina rokenroula, ili ako jeste, sasvim je jasno o cemu prica. zena je lepo napisala da se radi o autodestruktivnoj osobi na kolenima i o lincu.
jok more, Biki je obrnula teze odnosno isfantazirala da je neko video Ejmi kako baulja po ulici ili po svojoj terasi, snimio je mobilnim i izlozio linchu. Zapravo, radi se o koncertu koji je najavljvan tri meseca na sva zvona i za koji je karta kostala otrilike sestinu prosecne plate u Srbiji. Dalje, incident je samo zapoceo Ejminom intoksikacijom ali je svoj ishod odnosno tezinu dobio prisilnim isterivanjem nesrecne devojke na binu od strane telohranitelja/menadjera/vatever.Biki, Ranbo, Gazza i ostali kul likovi ocigledno ne vide problem u ovom boldovanom gore.Sve je to RnR
Link to comment
uh da nisi malo ucitao u Bikino bulaznjenje?
kad citam biki, investiram svu svoju ljubav, slobodu, svoj integritet i dobru volju u tumacenje. ako je to ucitavanje, onda ucitavam. i mislim da je text dobar.a sta vi unosite kad citate biki? angry.gifunosite, hihihi. angry.gif Edited by fancy claps
Link to comment
slaninari, spremite se za ZAZ, tamo nema ispale, 100% alcohol & drugs free, profi do bola, osecajno, emotivno, ulicarski siromasno pa jos na vrancuski!od ranoga mraza nije bilo takve ljepote u cijeli svijet!
Bez namere da uticem na tvoje misljenje o Zaz, predlozio bih samo da odgledas malo vise snimaka gde daje intevjue i izvodi pesme uzivo. Meni je to bila fina limunadica od tenutka kada se album pojavio do trenutka kada sam video par snimaka koji su je prikazali u pravom svetlu. Ona i jeste rodjena da peva uzivo. Studijski snimci nisu za nju. Ima zivotni stil i stav na kome bi joj pozavideo bilo koji junak filmova Toni Gatlifa.Njena muzika nije nesto na sta ce se iseci 99% clanova ovog foruma, ali vredi potrositi malo vremena na upoznavanje Zaz kao licnosti, a ne kao muzicarke. Pitanje je da li bi tada stav o njoj bio toliko negativan. Isto je pitanje u slucaju da nije postala toliko popularna na ovim prostorima.
Link to comment
Ranbo se zajebava.
ma i gayya1, MMW!a u cemu je tacno problem sa zaz?missim, ne bih je ni primetio da se ne pljuje toliko odje.onda sam cuo na radiju prenekidan, i staznam, nista sto bih pustio sebi doma, al tesko da zasluzuje toliko negativne paznje.
Link to comment
To što mi učitavaš nekakav stav o njenoj bolesti, više govori o mahnistosti odbrane Carice nego o meni. Jbmti, idoli su idoli. Bilo da se radi o političarima ili muzikantima. :isuse:
Kao prvo, molim te ne trpaj mi u postove nesto sto nikad nisam napisala. Niti sam je ja prozvala caricom, niti je mahnito branim. Sve sto tvrdim cijelo vrijeme jest da ona kao bolesna osoba nije u stanju odgovarati za svoje postupke, mada je na kraju ispalo da je bila prisebna do te mjere da nije htjela nastupiti u takvom stanju.Kao drugo, nisam iscitala da imas stav o konkretno njenoj bolesti (iako sam sada i to dobila na poklon), nego generalno ovisnosti. I taj stav je definitivno vrlo atipican za doktora. O popovima kao i totalno nepotrebnoj dopisnoj skoli o tome sto tvoj posao jeste a sto nije, ne bih jer je suvisno.
Pogresno si iscitala moj post.
Ma nisam, samo sam se nadovezala na tvoj post. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...