Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

a to tek sto mi zanimljivo, kada sam napisao da je ovaj topik cist egzemplar da je forumska vecina naci, niko nije ni reagovao - sem nekog novog koji nas ocigledno ne poznaje dobro...
ja bila krenula da reagujem, pa shvatila da ustvari necu da ti kvarim tvojih petnaest feel good minuta.
Link to comment
tja, no cemo vene rezat na marka "sa znojnicom" nopflera i djula vangoga.
pa naravno da hoćemo. Mark je izmislio muziku sproću Ejmi. I autorski i izvodjački i po zaradi i po stepenu slave. Ova taman da se dvaput ubije od pića i droge ne može da ga dostigne.to što je u glavi hipstera ona neka nova JJ, nije stvar objektivnog utiska nego lične projekcije. I to poštujem. Ali nemojmo porediti neuporedivo.PS o nesrećnom Djuletu neću mnogo da pišem, samo ću reći da sam potpuno siguran da bi on da kojim čudom peva na engleskom i da nije iz Srbije bio takodje hipsterski guru.
Link to comment
Amy naterana da izađe na binu?!Pevačica benda Zemlja Gruva, Zoe Kida, dala je izjavu za britanski The Sun u kome navodi da su četiri telohranitelja bukvalno primorali Amy Winehouse da izađe na binu i pored njenog opiranja i protesta."Četiri birtanska telohranitelja su je jednostavno izgurala na binu. Ona nije želela da izađe na binu i pokušavala je da im pobegne. Scena je bila vrlo potresna jer je njoj očigledno potrebna pomoć". Ceo članak možete da pročitate na http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/3651578/Sozzled-Amy-Winehouse-was-pushed-onstage.html#ixzz1PzO0HDKrhttp://kontraweb.net/vesti/amy-naterana-da-izade-na-binu.html
Link to comment
"Četiri birtanska telohranitelja su je jednostavno izgurala na binu. Ona nije želela da izađe na binu i pokušavala je da im pobegne. Scena je bila vrlo potresna jer je njoj očigledno potrebna pomoć".
eto ti ga sad. Znao sam. Jadna Ejmi u rukama zle muzičke industrije. :isuse: et gotivac i Lancia...... <_<
Link to comment
mene zaista fascinira toliko odustvo empatije za kod jednog zdravstvenog radnika.
pa mek nije ona došla kod mene profesionalno, pa sad kao ja uspostavljam transfer sa njom. Niti je fokus na njenoj bolesti. plus, čini mi se da ja gotovo ništa nisam ni rekao a conto problema koji ona ima sa alkoholom i drogama. Žao mi je zbog toga, ali to je njen problem koji mora da reši ako hoće da živi.
Link to comment
ja bila krenula da reagujem, pa shvatila da ustvari necu da ti kvarim tvojih petnaest feel good minuta.
aj pliz, sta je 15 minuta u odnosu na celi dan, make my day:)
pa naravno da hoćemo. Mark je izmislio muziku sproću Ejmi. I autorski i izvodjački i po zaradi i po stepenu slave. Ova taman da se dvaput ubije od pića i droge ne može da ga dostigne.to što je u glavi hipstera ona neka nova JJ, nije stvar objektivnog utiska nego lične projekcije. I to poštujem. Ali nemojmo porediti neuporedivo.PS o nesrećnom Djuletu neću mnogo da pišem, samo ću reći da sam potpuno siguran da bi on da kojim čudom peva na engleskom i da nije iz Srbije bio takodje hipsterski guru.
Im_loving_it_opt.jpg Edited by gazza1
Link to comment
Svoje mišljenje izneo je i muzičar Rambo Amadeus na svom Fejsbuk profilu. "Svi koji su bili na koncertu Eme Vinarije u Beogradu i 'razocarali se' njenim nastupom, pokazuju ozbiljno nepoznavanje istorije savremene muzike i provincijalizam u ukusu. Valjda su navikli na hiperaktivne turbo folk protagoniste koji vole 'pošteno da odrade svoj posao'. Ejmi, samo teraj po svome, sad si mi još milija", napisao je Rambo.
rambo sere ko foka. on je jedan od najprofi muzicara koje sam gledao, koji uvek odradi posao kako valja, isto ko neki hiperaktivni turbo folk protagonista, samo bolje.
kakav jad od topika :puke: no comment
koji je tvoj komentar beskrajno unapredio.btw. no comment znaci bez komentara.
slaninari, spremite se za ZAZ, tamo nema ispale, 100% alcohol & drugs free, profi do bola, osecajno, emotivno, ulicarski siromasno pa jos na vrancuski!od ranoga mraza nije bilo takve ljepote u cijeli svijet!
oce li neko biti ljubazan i uputiti me zbog cega taj u francuskoj veoma popularan bend izaziva salve dijareje po ovom i ostalim hipsterskim forumima. ne zivim neko vreme u .rs pa sam izgleda ispao iz toka.(a bilo bi korisno da znam, da mogu i ovde gde jesam da budem in i hejtujem zaz ili koga vec treba s dobrim razlogom)
Link to comment
eto ti ga sad. Znao sam. Jadna Ejmi u rukama zle muzičke industrije. :isuse:
Ne znam samo cemu taj sarkazam i opce cudjenje kao da je takav scenarij nemoguc (a zapravo je sasvim ocekivan i to je na topicu vise puta naglaseno).Nego, samo da primjetim: da je kojim slucajem Amy dobila upalu pluca pa bila prisiljena da usprkos tome izadje na binu, ti bi, pretpostavljam, suosjecao s njom? Interesantno je promatrati nekoga iz medicinske struke kako ovisnost ne percipira kao bolest, nego dodatno stigmatizira osobu u takvom stanju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...