Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Valjda su navikli na hiperaktivne turbo folk protagoniste koji vole 'pošteno da odrade svoj posao'. Ejmi, samo teraj po svome, sad si mi još milija", napisao je Rambo.[/i]
Au, šta se njemu desilo?Inače:

"Give people more than what they came for — make them tired, 'cause that's what they came for."By drogeraš i pijandura, GFOS.A evo ga još jedan narkOman:http://www.youtube.com/watch?v=nchEXBimNlg

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

ona je rodjena pevačica, što se u naše vreme zaista retko vidja.
U vreme u koje je g-din Ivačković (valjda) slušao muziku, bilo je mnogo dobrih pevačica.Danas, kada se g-din Ivačković bavi muzičkim biznosom takođe ima mnogo dobrih pevačica.Ono što AW (uglavnom) razlikuje od ostalih aktuelnih dobrih pevačica je to što je II čuo za nju.Drugim rečima, razlikuje je njena popularnost, te shodno i prisustvo u medijima.I još jednom, provincijalac, malograđanin, vernik, fašista, elitista, član NVO, bankarski činovnik, ređaj po volji u meni kaže - to što je Kurt Kobejn na kraju popušio dvocevku nije bio, nije, niti će ikada biti r'n'r.Nirvana to jeste.
Link to comment
Svoje mišljenje izneo je i muzičar Rambo Amadeus na svom Fejsbuk profilu. "Svi koji su bili na koncertu Eme Vinarije u Beogradu i 'razocarali se' njenim nastupom, pokazuju ozbiljno nepoznavanje istorije savremene muzike i provincijalizam u ukusu. Valjda su navikli na hiperaktivne turbo folk protagoniste koji vole 'pošteno da odrade svoj posao'. Ejmi, samo teraj po svome, sad si mi još milija", napisao je Rambo.
fak jea! Vrds of vizdm starog rokera što snima reklame za sladoled. :isuse: elem, nije li i on imao neki sličan performans tipa Rambo pije pivo ili tako nešto, gde je izašao na binu, seo, popio nekoliko piva pa otišao.znam da su urbani-likovi dugo to navodili kao primer nevidjene coolosti i carevanja.
Link to comment
ti si jos mali, rodjen u pogresno vreme, u redu je da nista ne razumes.
Pojasni mi onda razliku izmedju razocarenja nastupom Bad Brainsa na Exitu za koje se isto znalo da moze doci do raspada na bini i odusevljenja raspadom koji je Amy priredila.
Link to comment
pa to su pavle osnovne stvari, bad brainse ne bi gledao da oni meni plate 45 ojra a ne ja njima
Meni je to isto. U oba slucaja svirke imaju, u najboljem slucaju jednako potencijala da budu nezaboravne kao i da budu totalni fijasko. I svako ko ih prati zna da rizikuje odaskom na koncert pa ako bude dobro, super a ako ne jbg pojedes govno i teras dalje ali se bar ne pravis da je krem brule i da je bas tako i trebalo da bude.
Link to comment
Utorak, 21.6.2011. Ejmi, samo teraj po svome, sad si mi još milija", napisao je Rambo.[/b]
Ajde sto mi to djeluje kao totalno pubertetski nedozrelo proseravanje (a ima takvih Amy's fans poruka na sve strane), nego sto joj takvim ohrabrivanjem obozavatelji potpisuju smrtnu kaznu. Edited by Zoe
Link to comment
ti si jos mali, rodjen u pogresno vreme, u redu je da nista ne razumes.
ma tako je! ne sećaš se starih dobrih dana kada su iz bendova izbacivali zbog dopa ljude koji su se raspadali kao sada ejmi, tako da si pogodan za pozivanje na romansirano drogiranje drevnih umetnika jer je nekoć bilo drugačije. i publika koja je razumela mumlavo kreveljenje i iseravanje po njima, a sada samo juri, a nikuda ne žuri Edited by korindjar
Link to comment
pada carica i RnR.Doduse teoriju im je sjebala sama Ejmi posto je rekla da ne moze da nastupa kako treba pa zbog toga otkazuje celu turneju a time se i kolateralno posrala po kretenskoj prici da sve ovo sama scenira.
Nije ona sjebala nikakvu im teoriju nego je to dokaz da ona ne zna sta je RnR. Da zna, nastavila bi turneju istim tempom a ljudi bi placali karte u nadi da ce moci da se hvale unucima da su bili na "onom koncertu na kojem je poslednji put vidjena ziva".Ljudi idu na F1 trke da bi videli kako ce neko da se slupa i pogine, a na RnR koncerte u nadi da ce biti poslednji koji ce performera videti zivog.A sad, cigane, zapevaj onu moju da razbijam cashe i prkosim zivotu kurvi staroj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...