Jump to content

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

znas, sve vreme razmisljam - a sta ako smo mi bili poslednji koji smo je videli zivu na bini?
:o ... hoces da kazes da vredi dati cetres evra za taj ugodjaj?Lepo neko reche "voajeri"Auh jbt gde ode ovaj kurvin svet. Bolje da religiju ono nisu ukidali, tada se bar znala mera licimurja. Edited by CowBoy
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

tacka, tocka, amen. sve od reci do reci kako treba i kako jeste.ocekivati da forumska naci vecina razume bila sta od ovoga sto biljana pise je gubljenje vremena.
Ништа генијалније него кад људе с којима се не слажеш назовеш нацистима. :isuse: Елем, да додам. Ејми има фантастичан глас, али се потпуно упропастила. И то уопште није нешто чему се треба дивити и подржавати. Она је дефинитивно лош примјер терета славе. Жао ми је, као што ми је жао сваке особе која уђе у пакао дроге или алкохола. И немојте ово поредити са панком или нечим сличним, панк је имао поруку, став. Кад је Ротен напустио бину усред концерта у Сан Франциску, ако се не варам, он је одјебао и дискографију, која је хтјела да на њима згрће милионе, и америчку публику која их није контала ни трунке. Ејмин фијаско нема поруке, осим можда: Помозите ми, у говнима сам. И да, за ово није крива ни Ејми ни публика, већ искључиво организатор, као што је то неко већ истакао.
Link to comment

ja se nikad nisam libio da rizikujem forumsku reputaciju da bi hejlovao BS, tako da mogu samo i ovom prilikom da izjavim da tekst jebe keve, a svima što cvile gde su naši novci, mogu samo reći ha-ha šabani!

Edited by Gonzo
Link to comment
И немојте ово поредити са панком или нечим сличним, панк је имао поруку, став. Кад је Ротен напустио бину усред концерта у Сан Франциску, ако се не варам, он је одјебао и дискографију, која је хтјела да на њима згрће милионе, и америчку публику која их није контала ни трунке. Ејмин фијаско нема поруке, осим можда: Помозите ми, у говнима сам. И да, за ово није крива ни Ејми ни публика, већ искључиво организатор, као што је то неко већ истакао.
Upravo tako. Važan je i kontekst u kome se nešto dešava.
Link to comment

Pa dobro dokle više, sad su opet Srbi krivi...Ima li još neki UK džanki da se Srbija konačno suoči™ i shvati šta su to neke prave vrednosti...

Link to comment
Елем, да додам. Ејми има фантастичан глас, али се потпуно упропастила. И то уопште није нешто чему се треба дивити и подржавати. Она је дефинитивно лош примјер терета славе. Жао ми је, као што ми је жао сваке особе која уђе у пакао дроге или алкохола. И немојте ово поредити са панком или нечим сличним, панк је имао поруку, став. Кад је Ротен напустио бину усред концерта у Сан Франциску, ако се не варам, он је одјебао и дискографију, која је хтјела да на њима згрће милионе, и америчку публику која их није контала ни трунке. Ејмин фијаско нема поруке, осим можда: Помозите ми, у говнима сам. И да, за ово није крива ни Ејми ни публика, већ искључиво организатор, као што је то неко већ истакао.
Lepo ti sve ovo pises drugar, ali presao si se. Nije ovde bitan ni kontekst ni smisao. Ovde je bitno pokazati i dokazati kulost. To ti je ono kada podrzis raspadanje zene i njeno (valjda?) buntovnistvo a zatim se okrenes da ispijes jos gutljaj kafe pored tastature, sve uzivajuci u blagodeti sivih celija koje su ti pomogle da artikulises to podrzavanje. Nemam muda da se sam raspadam, ali placam da vidim kako to drugi rade.I posle, kao, pare nisu bitne. Edited by CowBoy
Link to comment
ti razumes, samim tim sto ne ocekujes od koncerta isto sto i od odlaska u banku. za pocetak.to sto mislis da je slaganje sa biljanom pogubno za tvoj forumsi PR je nesto drugo (ovde moram sebi najiskrenije da udelim jedan fejspalm: :isuse: ) ali tako je. miralem ti nikada ne bi oprostio.znas, sve vreme razmisljam - a sta ako smo mi bili poslednji koji smo je videli zivu na bini?
svest o istorijskom trenutku sechenja merlinkine zucne kese ili slikarevog uveta.i MI u centru zbivanja! leleee, hocemo li stici zivi. hocemo li uspeti sve to da snimimo?inace, "carica, kraljica" fazon je jadniji od - kako kazes, "naci" ? - trazenja para nazad.a posto ja nemam forumski status i ne moram da brinem za PR, mogu sebi da priustim da kazem da biki siki kenja kao foka, po vise razlicitih osnova.
Link to comment

Stvarno ne vidim u cemu je problem.Da je na nekom pozorisnom festivalu(sad namerno banalizujem)glumac na pocetku predstave povratio po prvom redu i otisao,sutra bi osvanule kritike kako je uspeo da izbaci sav greh ovog sveta nekolicini pocastvovanih u prvom redu.Rekli bi da je to jedan od autenticnijih krikova za promenama ovog naseg post.....dodati po zelji sveta.

Link to comment

zanimljivo................Amy Winehouse has turned down payment for her shambolic concert in Belgrade, SerbiaThe troubled singer was originally thought to be demanding full payment as, despite giving one of the worst shows of her career, she had fulfilled her contract by arriving on time and staying on stage for 70 minutes.Amy - who seemed dazed and lost as she stumbled around the stage - was booed off by angry fans after delivering barely recognisable versions of her hits.The furious concert organisers said today that they expected they would have to pay the singer in full because she kept to the letter of her contract with them.'She did it all according to the agreement. She arrived in Belgrade on time and stayed on stage for 70 minutes, so we can't do anything,' a spokesman for the promoters told local media.But a spokesperson for Winehouse told the Mail Online that she will not seek payment for the performance after all.

Link to comment
:cry: ona neće pare...
ili njeni menadzeri nece da, i pored svega, popiju tuzbu...pretpostavio sam da je garantovana satnica tu negde oko 75 minuta (videti moje obavestene i inteligentne postove na topicu), ali realno ona je pola sata provela u bekstejdzu
Link to comment
Zar nisu rekli da je još pre mesec dana plaćeno?
hmmm... da, cudno. koncert je placen njenom agentu. ako ona odbije svoj deo...ne znam sta znaci ova fraza "will not seek payment". ona ili njen agent?
Link to comment

znaci da je i dalje obeznanjena i da nije svesna da je odrzala cert.dojaja mi poredjenje sa rotenom, za njega je ejmi djelo bijafra, dzo stramer i svi ramonsi zajedno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...