Jump to content

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

U prvi mah smetnuo sam sa uma taj faktor lošeg uzora koji je sve samo ne zanemarljiv. Dakle, em su neki mladi ljudi (i devojčice) dali 40e za gig, em su dobili sasvim loš primer u vidu nekoga ko je milioner sa milion poroka. Jako loš primer za adolescente i mlade ljude bez jasne slike čime bi se bavili u životu.Dobro zapažanje. :thumbsup:
jeste, a njoj su ti milioni pali sa neba. Svaki cent je zaradila tako što je zakazala koncert, ljudi plate, a ona se šatro napije pa ne peva. I netalentovana je u pičku materinu. A sigurno i nije nimalo radila na svojim vokalnim sposobnostima. Čista sreća, ako mene pitaš. :fantom:Drugim rečima : kako pouka tim mladim ljudima nije "jebote, ova devojka ima talenta i očigledno je radila na sebi da bi postala ono šta jeste, a sada će baciti sve to u 3lpm jer ne može da kontroliše svoju zavisnost od koječega" ? Zar to nije super primer za mlade ljude, da nije bitno što si hipertalentovan, ako piješ, pušiš i drogiraš se, možeš i ti lako da završiš blatu do 35. godine, ili u zemlji, daleko bilo. Pa, pošto 99% ljudi nije hipertalentovano za bilo šta, onda sedi, radi i nemoj da se navlačiš na drogu, alkohol, kockanje, štagod, jer nikada nećeš moći da zaradiš te milione koje ona ima.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste, a njoj su ti milioni pali sa neba. Svaki cent je zaradila tako što je zakazala koncert, ljudi plate, a ona se šatro napije pa ne peva. I netalentovana je u pičku materinu. A sigurno i nije nimalo radila na svojim vokalnim sposobnostima. Čista sreća, ako mene pitaš. :fantom:Drugim rečima : kako pouka tim mladim ljudima nije "jebote, ova devojka ima talenta i očigledno je radila na sebi da bi postala ono šta jeste, a sada će baciti sve to u 3lpm jer ne može da kontroliše svoju zavisnost od koječega" ? Zar to nije super primer za mlade ljude, da nije bitno što si hipertalentovan, ako piješ, pušiš i drogiraš se, možeš i ti lako da završiš blatu do 35. godine, ili u zemlji, daleko bilo. Pa, pošto 99% ljudi nije hipertalentovano za bilo šta, onda sedi, radi i nemoj da se navlačiš na drogu, alkohol, kockanje, štagod, jer nikada nećeš moći da zaradiš te milione koje ona ima.
Sorry, ja sam se samo sprdao sa Henrikom, post je posledica toga.Mada, to može da se gleda u oba pravca, ceo život se drogira i loče, a uprkos svemu uspela je da postane milioner i svetska zvezda. Ako može ona, mogu i ja. No, nebitno, zaista.Svaka njoj čast na instant slavi, i svemu što je uradila na muzičkoj sceni sveta za reklativno kratko vreme, samo ne mislim da to može da joj da opravdanje za onakav fail. Ne zbog nje same, već zbog publike koja je platila veliku cifru da gleda pijanog pajaca na sceni. Još manje smatram da publika to treba da prihvati kao "eto, jbg, desilo se, hiljadupetstoosamdesetpeti put", šta je tu je, idemo doma. Doći će opet, pa ćemo oept dati 40e i nadati se da je ipak izlečena. Mada, u suštini ništa ne ostaje istoj toj publici nego oplesti po dotičnoj, na šta mislim da imaju puno pravo i to je sve.
Link to comment
Aha.
Ma nisi otkrio toplu vodu, niti ista bitno dokazao. :( Samo jos jedna paradigma; mogu shvatiti komentare razocaranih ljudi koji su bili na koncertu, ali pitam se koja je kolicina sado - mazohizma potrebna da se netko puna dva dana izdrkava na temi o pjevacici na cijem koncertu nije bio, ne voli ju i ne slusa. Cak stovise, to mi je daleko teze razumjeti nego njenu ovisnost.
Link to comment

pa to ti je forum. ljudi imaju te stavove i ne libe se da ih iskazuju. šta više.više nije ni bitna tema. unapred se zna ko će na koju stranu da tupi.

Link to comment
Samo jos jedna paradigma; mogu shvatiti komentare razocaranih ljudi koji su bili na koncertu, ali pitam se koja je kolicina sado - mazohizma potrebna da se netko puna dva dana izdrkava na temi o pjevacici na cijem koncertu nije bio, ne voli ju i ne slusa. Cak stovise, to mi je daleko teze razumjeti nego njenu ovisnost.
promašio sam taj deo u pravilniku.nakon otkrovenja po Zoe, očekujem od učesnika da diskutuju samo na temama koje ih lično dotiču.kakav bi to praznik bio za moderaciju.
Link to comment

E pa izvinjavam se što volim da kažem da predmet teme nije originalan niti ekstra-talentovan u bilo kom pogledu, a što se na svakoj stranici tri puta nameće kao univerzalna istina.

Link to comment
ali pitam se koja je kolicina sado - mazohizma potrebna da se netko puna dva dana izdrkava na temi o pjevacici na cijem koncertu nije bio, ne voli ju i ne slusa. Cak stovise, to mi je daleko teze razumjeti nego njenu ovisnost.
to je zarka zelja za izdvajanjem iz tupe mase, koja ne razume rafinirane damare jednog kulturnog srca. ako se ne distanciras, neko moze da pomisli da si obican, i sta cemo onda?
Link to comment
promašio sam taj deo u pravilniku.nakon otkrovenja po Zoe, očekujem od učesnika da diskutuju samo na temama koje ih lično dotiču.kakav bi to praznik bio za moderaciju.
Ma nema to veze s pravilnikom, niti je poanta u tome da se nesto ne smije, nego ne shvacam zasto itko ima potrebu da to radi. Npr. ja bih sad mogla malo preci na temu o "punku". Jest da ga ne slusam i pretjerano ne volim, al' sta fali idem malo serkati, itd. Uvijek me krajnje fascinira ta iskonska zelja za opljuvavanjem necega sto me se u krajnjoj liniji uopce ne tice. A jos vise me fascinira to junacko gazenje po nekome tko je na samom dnu. Potpuno nebitno bila to Amy ili neki bezimeni beskucnik. To mi je u principu prilicno fuj.
Link to comment

Ako pođemo od toga da na koncert idem da vidim umeće i dar izvođača i u njemu na kratko uživam (ne obazirući se na prajvat delove njihovih života), pritom platim kartu vrednosti 1/8 prosečne plate i dobijem zauzvrat ono sinoć, onda ne vidim razlog da se 1 takva persona brani ni na koji način, niti preterano filozofira da li je ona carica ili raspadnuti smrad. Ja ne želim da znam ko jebe Ejmi Vajnhaus. Ja ne želim da znam šta jede a sta kasnije povraća. Ja ne želim da znam kakve ima zahteve-želje-prohteve.Ja ne želim da znam da li ona ima ovakve ili onakve probleme, jer imam ih i sam dovoljno. Ja odlazim da čujem njen glas, koji joj je bobomdan, po čemu se ona jedino i razlikuje od miliona koji tu privilegiju nemaju. Možda ću 'mreti sutra, pa mi je bilo lepo da je čujem uživo i neću dobiti drugu šansu.Eto, ja ne umem da pevam kao Ejmi, niti približno u stvari, ali da se raspadnem kao ona - itekako! However, nisam baš nabio sebi popularnost zbog takvog raspadanja <_< Zato je ona gore, a ja dole. Zato ona treba da peva a ja da slušam i uživam. Takoreći, prirodan odnos stvari.Sad, pošto je Ejmina guzica više nego azdisala i ne može da svari pritisak slave i blablabla ( :yawn2: ), šta ja tu mogu?! Da je žalim? How yes no.Nemam trunke empatije prema nekome ko zaradi za noć više nego ja za života, a jasno mi stavi do znanja da joj baš seva paja za mene i meni slične onakvim ponašanjem. Ja sam joj kupovinom cd-a ili plaćanjem koncerta omogućio delimično da problem reši, ako hoće. A neće.Hajlajt čitave prepiske je ćebovanje Moby-ja koji je ispao bad guy i BS sa svojim mentalnim onanijama :Hail: Sve one koji shvataju i solidarišu se 1 AW, ponudio bih kafom svaki put kada počnu da pizde po redovima u pošti, zbog neprofesionalnosti birokratije, alavih političara koji se bogate na naš račun, odnosu lekara u domovima zdravlja ili policije koja ne radi svoj posao... Unapred primam svaku kritiku na moje pisanije i odgovaram da me savršeno zabole što se sa mnom, eventualno, ne slažete. To je ipak samo mojih 2 centa.Disclaimer: Niti sam bio (ne slušam AW, ali bih svejedno voleo da je čujem), niti sam planirao da idem (nema se para, a niko da mi pokloni), ali da jesam, ovako nekako bih razmišljao :D

Link to comment

at Zoeok, mogu li da te priupitam? pošto si već ovu temu načela sa namerom da joj pomogneš, što nešto ne uradiš po tom pitanju nego traćiš vreme u uzaludnim raspravama? razumem nas cipelare i neobične, mi smo govna, ali šta tebe još uvek zadržava ovde, u ovoj raspri?

Edited by assück
Link to comment
at Zoeok, mogu li da te priupitam? pošto si već ovu temu načela sa namerom da joj pomogneš, što nešto ne uradiš po tom pitanju nego traćiš vreme u uzaludnim raspravama? razumem nas cipelare i neobične, mi smo govna, ali šta tebe još uvek zadržava ovde, u ovoj raspri?
Tja cuj, i ja se to pitam. Vjerojatno pokusavam otkriti zasto ste (to tvrdis ti, ne ja) to sto jeste i sto radite tu? :)
Link to comment
Interesantna misao, mislim da se tu negde krije neka poenta o malogradjanskom seirenju nad, kako ono Buum rece, "posrnulim zenama".
ustvari ja sam prilično siguran da se krem malogradjanštine okupio upravo na koncertu, ili makar na biletarnicama pre koncerta. :unsure: još jedared da ponovim post koji najbolje ocrtava raspravu na ovom topiću
klasično grupno mazanje mehlema na dupad
po principu, jeste ona bila pijana ko bulja i jeste koncert bio u kurcu, i jesmo prsli pare za džabe, al vi ne razumete koliko je u biti AW super i cipelarite je samo zato što ste seljaci.A ovde niko ne cipelari AW. koliko ja vidim, ovde samo postoji reakcija na ničim izazvano i gotovo potpuno neutemeljeno krunisanje iste posle cirkusa sa koncertu. Gde se javlja creme de la creme da objasni kako je carica fantastična pevačica neverovatnih glasovnih mogućnosti i uopšte jedan uber lik koja se za života upisao u muzičku istoriju, te da je pomenuti cirkus ustvari tako cool i tako jak i samo potvrdjuje kolika je carica,carica. A kao logičan spin tog razmišljanja pojavila se teorija zavere zlih menadjera i mazanje govnima nesretnog mobija, ni krivog ni dužnog. *i BS
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...