Jump to content

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

naravno, ako neko valjano obrazloži šta je to bilo tako vrhbratestravagenijalno u čitavom iventu, moguće da će čak i ovako neprosvećena klada skapirati koje je ludilo od zabave propustila.
pa objasnila ti je vec bilja srbljanovic ;)nego, pitam se nesto, dal smo gori mi sto je cipelamo iako nismo bili na koncertu, ili ovi sto svrsavaju na nju iako nisu bili na koncertu :unsure:
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle, može dobra svirka ali u svoja 4 zida. Uopše mi nije jasno koja je krajnja poenta tog stava. Nije u redu očekivati od muzičara dobru svirku? Nije u redu iznervirati se/razočarati ako svirka bude loša? Nije u redu opljnuti muzičara ako je on uzrok loše svirke?
A sta ako se ja bolje provedem na jebenim Sing Sing Singersima nego na Pepersima i Pistolsima zajedno? Sta da ocekujem na svirkama na kojim se ne placa ulaz? Da me neko sa bine kesom govana spizdi u facu?Hocu da kazem: pokusaj uspostavljanja direktne proporcije Kolicina novaca - Kolicina zabave, je tesko sranje. Zelim da sto duze gledam ljude na bini a ne masine.Zao mi je pravih fanova AW sto su imali nesrecu da uzivo gledaju njenu tamnu stranu. Zao mi je one ribe sto se cuje na nekom od klipova sa YT-a kako joj vice reci i kako je bodri.Ovi sto kenjaju po njoj dok je bolest savladava, mogu da se nose. Novinari koji svrsavaju na njen neuspeh, nek se teraju.
Link to comment
Realno, kada govorimo o velikim koncertima sa velikim ozvučenjem, nema teorije da izvođači na bini čuju bilo kakav žamor iz publike.
da, da, zato rekoh da me mejnstrim ne zanima toliko za pricu o tome. mislim, smeta mi i kad cujem ljude oko sebe i na velikim svirkama, ali bar znam da ovi gore to ne cuju i ne ometa ih.
at lubayou take the good with the bad. često velika većina dođe na cert iz inercije, da bi bili viđeni, zbog "scene", možda je na mejnstrim certovima poput recimo Duran Duran veći procenat ljudi tu zbog izvođača. posebno u manjim mestima, gro publike je tu jer se nešto dešava (otud i mešano meso showgoersa: metalci, padosi, pankeri, younameit...). tako da, što se tiče tih što dođu na cert da bi trtljali, toga ima svuda. valjda ih je najmanje na koncertima klasične muzike
to da. jedina dva koncerta na kome sam u zivotu bila a da niko nije progovorio ni rec bili su sedeci (ne klasicna muzika). mozda to ima veze.
Link to comment
+1!!Ako je još zeleni Jelen, ruke bih joj odsekao mačetom.
Наши мачићи нису још довољно оштри, види код неког другог.
Link to comment

Kada bi kojim slucajem AW ponovno dosla u BG, opet bih kupio kartu i otisao rizikujuci pri tome da se isto ponovi, a sve se nadajuci da cu potrefiti koncert kada ce ona da razvali.Na to gledam kao na recimo Partizan u fudbalu u evropskim tekmama, sve se nadam odigrace dobro, prisustvovacu vrhunskoj utakmici, tako da se meni u subotu ponovio 05.08.2009. i utakmica protiv Apoela

Link to comment
@adam, larko, garciapa znas sta, mogao sam da odem koncert, kao ajde da se zajebavam to vece, a da prethodno ne proucim biografiju doticne. verovatno ima dosta ljudi koji su to i uradili, ono, krenuli u zajebanciju. nisam znao da se raspada ovako. znaci zajeb.
jebiga, desava se... ja sam se tako zajebo oho-ho puta. popizdis, oladis se i teraj dalje. mozda gresim al ovo s amy je bio skoro pa zicer. traje to dosta dugo. ja sam ovo isto doziveo jos 2007. pre par meseci je internet bio preplavljen snimcima iz dubaija, malo ko to nije video. ne radi se ovde o nekoj obskurnoj licnosti s ivica popularnosti pa da treba namerno guglati da se nesto sazna. verujem da je vecina u sali sve ovo znala al su se nadali najboljem i ispusili. opet kazem, jebiga, desava se... a ja bi opet dao pare da je vidim jer uvek moze da iznenadi i narpavi zurku do jaja.
Link to comment
Fora je u tome što onaj ko iole prati Ejmi Vajnhaus, zna koliko rizikuje iseravanjem tih 40 evra. Posle ovoga može da samo da proklinje tough luck. Što se mene tiče, podjednako glupo je posle ovoga urlati kako je carica, kao i tražiti pare nazad.
Tako je, to je pouka za mlađe naraštaje i one koji npr nemaju net pa ne znaju šta AW radi na nastupima. Ko vas jebe što ste neupućeni. Ako ste mislili da je dovoljno da imate kući album AW koji ste slušali stotine puta, poželite da to čujete live, platite mizeriju od 40e i pri tom očekujete da na muzičkom koncertu čujete i malo muzike, onda ste običan sucker. Pametnije je dati 40e za koncert i biti spreman da ćete posle 10 minuta otići kući ne čuvši ništa osim mumlanja vaše omiljene pevačice. Ili će da pomisli čovek, nije valjda tolika kobila da prvi koncert kao najavu za Evropsku turneju usere u startu i izađe odvaljena od života. Baš zato što su joj se slična sranja dešavala 100 puta, a ona je kao neki pro, pa se dozvala pameti. Kad ono :(
Наши мачићи нису још довољно оштри, види код неког другог.
Dobro, onda kučetom. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Tako je, to je pouka za mlađe naraštaje i one koji npr nemaju net pa ne znaju šta AW radi na nastupima. Ko vas jebe što ste neupućeni. Ako ste mislili da je dovoljno da imate kući album AW koji ste slušali stotine puta, poželite da to čujete live, platite mizeriju od 40e i pri tom očekujete da na muzičkom koncertu čujete i malo muzike, onda ste običan sucker. Pametnije je dati 40e za koncert i biti spreman da ćete posle 10 minuta otići kući ne čuvši ništa osim mumlanja vaše omiljene pevačice. Ili će da pomisli čovek, nije valjda tolika kobila da prvi koncert kao najavu za Evropsku turneju usere u startu i izađe odvaljena od života. Baš zato što su joj se slična sranja dešavala 100 puta, a ona je kao neki pro, pa se dozvala pameti. Kad ono :(
Tako je, plus bi neki mlad čovek (žensko :cry: ) mogao da se ugleda na nju, pa da počne da puši i pije pivo.
Link to comment
U svakom slučaju, ima i kvalitetnih letnjih hitova, evo ti Duran Duran, veštački bend napravljen zbog para, a obeležiše i i te kako uticaše (doduše ne u mojoj fonoteci) na muziku osamdesetih.
O, koliko grešiš. Ljudi sami pisali muziku i tekstove, sve što je bilo veštački na njima je "image", kako Zoe reče, a koga uvek biram spram iskrenog image-a raspale pijandure, prikladnog nekoj kelnerici iz teme o BG bircuzima.BTW, šta znači nastupati u nekim pripizdincima (kako neko reče), biti džankoza, pijandura i CAR:http://www.youtube.com/watch?v=6sDYCVF6guI Edited by zorglub
Link to comment
Kada bi kojim slucajem AW ponovno dosla u BG, opet bih kupio kartu i otisao rizikujuci pri tome da se isto ponovi, a sve se nadajuci da cu potrefiti koncert kada ce ona da razvali.Na to gledam kao na recimo Partizan u fudbalu u evropskim tekmama, sve se nadam odigrace dobro, prisustvovacu vrhunskoj utakmici, tako da se meni u subotu ponovio 05.08.2009. i utakmica protiv Apoela
jebiga, desava se... ja sam se tako zajebo oho-ho puta. popizdis, oladis se i teraj dalje. mozda gresim al ovo s amy je bio skoro pa zicer. traje to dosta dugo. ja sam ovo isto doziveo jos 2007. pre par meseci je internet bio preplavljen snimcima iz dubaija, malo ko to nije video. ne radi se ovde o nekoj obskurnoj licnosti s ivica popularnosti pa da treba namerno guglati da se nesto sazna. verujem da je vecina u sali sve ovo znala al su se nadali najboljem i ispusili. opet kazem, jebiga, desava se... a ja bi opet dao pare da je vidim jer uvek moze da iznenadi i narpavi zurku do jaja.
[Ako je ranije bilo ovakvih stavova na topiku, propustio sam ih.]Poštovanje.

@sekretrar: gledaćeš fljamurtari i dalje

Link to comment
Tako je, plus bi neki mlad čovek (žensko :cry: ) mogao da se ugleda na nju, pa da počne da puši i pije pivo.
U prvi mah smetnuo sam sa uma taj faktor lošeg uzora koji je sve samo ne zanemarljiv. Dakle, em su neki mladi ljudi (i devojčice) dali 40e za gig, em su dobili sasvim loš primer u vidu nekoga ko je milioner sa milion poroka. Jako loš primer za adolescente i mlade ljude bez jasne slike čime bi se bavili u životu.Dobro zapažanje. :thumbsup:
Link to comment
O, koliko grešiš. Ljudi sami pisali muziku i tekstove, sve što je bilo veštački na njima je "image", kako Zoe reče, a koga uvek biram spram iskrenog image-a raspale pijandure, prikladnog nekoj kelnerici iz teme o BG bircuzima.
Ovaj, Amy Winehouse takodjer sama pise tekstove i sklada. Btw., ova rasprava je postala zivi smor i patkometrija moralizatorskih pravovjernih cistunaca.
Link to comment
U prvi mah smetnuo sam sa uma taj faktor lošeg uzora
kakav bre los uzor, zakljucili smo da je raspadanje od droge i alkohola&dezintegrisanje sivih celija zapravo uber cool. S tim sto , avaj, moras da budes poznat da bi ispunio uslov za kulost.Sto rece covek na drugom topiku, "da sam bogat zvali bi me ekscentrikom, ovako sam samo dileja"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...