Jump to content

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije.pojednostavljujete stvari do bola.mene narkosi nerviraju, ono, kvare mi raspolozenje, zao mi ih je, bacaju me u bedak. ne volim da pricam ni da vidim narkosa pod dozom. boli me kurac za AW, ono, svidja mi se muzika, ali nju ne znam. ne bih je cipelario, ali bi mi pokvarila raspolozenje. ono - pusti me na miru jbte.

Link to comment
Ja kad odem na svirku, zelim na bini da vidim ljudsko bice. Ljudi imaju vrline i mane. Nekad neko razocara, nekad neko odusevi - to je normalno. Koncert nije fliperana - za x para ocekujem y minuta zabave.Sto se ovog kolektivnog cipelarenja AW tice, nista novo. Bolesne treba razapeti, mlatiti, vredjati... Alkoholicare pobiti, narkomane baciti u rudnik, 'ludake' vezati... :fantom:
Ja kad odem na svirku, želim da čujem dobru svirku. To je valjda ta definicija malograđanina.
Link to comment
Ja kad odem na svirku, želim da čujem dobru svirku. To je valjda ta definicija malograđanina.
Zvizni CD u liniju i cuces savrsenu svirku bez ijedne greske. ;)
Link to comment
evo dabovicu, ne znam da li je bilo:carica, noge kako
jebote kurac, tri puta sam procitao text, i svaki put pronadjem neku novu bljuvotinu. zaista fascinantno. pocev od uvodjenja cece u pricu, sto je najjeftiniji od svih trikova, preko glumljenja ruske grofice koja baca novac u vetar* jer zamislja da time finansira umetnost kao takvu, pa do glorifikovanja samopovredjivanja ljudi u delirijumu. sto se ti ne samopovredjujes ako je to tako lepo? nego pola dana utrosis na fitnese i velnese, pizda ti materina.*kladim se u sve, cak i u 10 evra, da nije kupila kartu. ne zato sto nije sposobna za slicne budalastine. vec sto joj je to palo na pamet tek kad je trcala na treadmillu poput retardiranog zamorca i smiljala ovaj doprinos istoriji megaproseravanja.
Link to comment

@garciane, malogradjanstina je reci "ko je jebe, narkomanka, sto ja da je zalim".ko te bre tera da je zalis, ali nemoj ni demonstrirati vatrenu ravnodusnost.na sta me bese podseca ova polemika?...onda smo imali "argument" da je pevacica odgovorna za moralni sunovrat devedesetih i da se zato ne sme zaliti. sta je sada argument?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
na sta me bese podseca ova polemika?...onda smo imali "argument" da je pevacica odgovorna za moralni sunovrat devedesetih i da se zato ne sme zaliti. sta je sada argument?
Liči malo na to, sa jačim prstohvatom skorašnje Fašisti vs Pimpleri sage. U svakom slučaju, fascinantno je pratiti po domaćem netu šta jedan manje više rutinski događaj ume da izvuče iz ljudi.
Link to comment

dopada mi se jako kako peva, nisam bila upucena u razmere njenih losih stanja, da sam otisla na koncert (da sam tamo v. moguce da bih isla), bilo bi mi mucno da gledam sve to, pokupila bih se verovatno i odustala.ne razumem ljude koji ocekivano idu da gledaju nekoga ko ce da se raspada na sceni, a ne razumem ni ove "trzisno orijentisane". iz nekog razloga kad god cujem "ima da me zabavlja za moje pare" dobijem omanji nervni slom.ova tema je bas onako jadna.edit. ah, da BS clanak - bljuvotina od pocetka do kraja.

Edited by PointTaken
Link to comment
mene narkosi nerviraju, ono, kvare mi raspolozenje, zao mi ih je, bacaju me u bedak. ne volim da pricam ni da vidim narkosa pod dozom. boli me kurac za AW, ono, svidja mi se muzika, ali nju ne znam. ne bih je cipelario, ali bi mi pokvarila raspolozenje. ono - pusti me na miru jbte.
ako je tako, ne kupis kartu i miran si. ne znam sta ce ti ovo pusti me na miru - nije obavezno gledati je.
Link to comment
valjda je ljudski biti ispižđen što si skupo platio da gledaš nekog kako se tetura po bini i mrmlja u mikrofon nekoherentno?
naravno da je ljudski pizdeti sto si to doziveo, ko to spori?ja pizdim na objasnjavanja zasto treba da pizdim sto sam to dozivela, iako sam ovca sto sam sebi dopustila da me navuce da dodjem.
ah, pa to je primeceno. ono sto sam bila odlucila da ne primetim (a ti mi ne das) jeste da si detalj o jevrejskoj krvi spomenula kao triviju (sto svedoci o tvom dubljem uvidu, jednoj temeljnoj upucenosti), i to samo da bi istakla poentu u tekucoj raspravi (koju si mi (poentu) sad jos i podvukla zutim).
oprosti, sad sam ja malo u zbunu. mislis da sam preterala sto sam to uvela u pricu? ako da, izvinjavam se, ponelo me citanje komentara na internetu.
Link to comment
U pravu si sto se tice publike, medjutim nerealno je misliti da je Amy to napravila namjerno da bi zajebavala publiku i pravila od sebe budalu. Amy je bolesna i treba na lijecenje. Krivci su menageri i organizatori koncerta koji su ga trebali otkazati ili odgoditi.Ti tvrdis da je ona proizvod muzicke industrije; ne slazem se. Ona je zrtva muzicke industrije.
Donekle mogu da se složim. Ne u potpunosti, jer ja ipak u prvi plan stavljam ličnu odgovornost i snagu sopstvene volje. Nije Amy počela da loče kao smuk zato što ju je muzička industrija na to naterala, već zato što je to bio njen lični izbor i stvar njenog karaktera. Da vulgarizujem brutalno: ako je pala, padu je bila sklona. Ne verujem da u njenom ukiseljenom mozgu trenutno postoji bilo kakva svest o profesionalnom odnosu i obavezi prema publici, tako da je sve na menadžmentu koji naravno gleda samo kako će da mrkne što više kinte pre nego što se desi ono najgore. Inače, slažem se da bi najbolje rešenje bilo da je čitava turneja otkazana pre nego što je i počela, uz obećanje da kupljene karte važe za nove termine.
Link to comment

@adam, larko, garciapa znas sta, mogao sam da odem koncert, kao ajde da se zajebavam to vece, a da prethodno ne proucim biografiju doticne. verovatno ima dosta ljudi koji su to i uradili, ono, krenuli u zajebanciju. nisam znao da se raspada ovako. znaci zajeb.

Edited by hooyadahoo
Link to comment
ne razumem ljude koji ocekivano idu da gledaju nekoga ko ce da se raspada na sceni, a ne razumem ni ove "trzisno orijentisane". iz nekog razloga kad god cujem "ima da me zabavlja za moje pare" dobijem omanji nervni slom.
+1Ovo je jedna od onih tema na kojoj se plašim da postujem, pošto ću sa 104% sigurnosti biti optužen za srednjeputaštvo i šatro lažnu objektivnost, a sve vreme se osećajući kao kuglica u fliperu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...