Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

samo mi jos fali u ovom nabrajanju prstohvat njenog jevrejskog porekla da bi juhica bila jos ukusnija.
isuse i marijo.pa eto, dostigli smo vrhunac (ili dno, zavisi s koje strane se gleda), sad moze i da se zakljuca.videla sam svasta, blokiraju se po tviterima i ostalim uzaludnim mestima, komentarisu / brisu / uskracuju jedni drugima mogucnost komentarisanja, jebanje majki, konji, mrtva deca - sve je pomenuto. e ova jevrejska krv jos nije.toliko strasti, reklo bi se sve sama politicka bica, sa Stavom o svemu a ne samo o ejmi. trebalo je ejmi da dodje dan pred izbore, pa da svi ovako nabrijani izadju do cora-kutije. da se ne rasipa ova determinisanost sveta.kidam nalijevo ja i sve vas pozdravljam. samo onaj komentar o kejvu u areni nisam bas razumela, al nema ni veze.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

isuse i marijo.pa eto, dostigli smo vrhunac (ili dno, zavisi s koje strane se gleda), sad moze i da se zakljuca.videla sam svasta, blokiraju se po tviterima i ostalim uzaludnim mestima, komentarisu / brisu / uskracuju jedni drugima mogucnost komentarisanja, jebanje majki, konji, mrtva deca - sve je pomenuto. e ova jevrejska krv jos nije.toliko strasti, reklo bi se sve sama politicka bica, sa Stavom o svemu a ne samo o ejmi. trebalo je ejmi da dodje dan pred izbore, pa da svi ovako nabrijani izadju do cora-kutije. da se ne rasipa ova determinisanost sveta.kidam nalijevo ja i sve vas pozdravljam. samo onaj komentar o kejvu u areni nisam bas razumela, al nema ni veze.
ne vidim sta je ovde bilo za prizivanje isusa i marije, ali dobro, mozda bi zaista trebalo da se uvede smajli za sarkazam jer se reci vise ne razumeju.
Link to comment
sta smo sve naucili u ova dva dana:pritom su i snobovi i mladolideri jer su imali 30-40 eura za kartu na ovu skupocu.....i da, ne kenjajte o nepostovanju publike. kada ta ista publika bude cutala na koncertima, slusala one koji su na bini umesto da raspravlja o nekim od nahitnijih tema o kojima se samo tokom koncerta moze pricati, recju, kada bude postovala onog koji radi na toj bini umesto da se vodi tako divnom korporativnom mantrom "za moje pare ima da radim sta hocu", e onda mozemo da raspravljamo o tome ko koga postuje.
Hm... Nego, zasto bi publika morala da "ispostuje" pevaca kome placa? Neke stvari se podrzumevaju ofkors (da se ne ometa koncert i sl.) al sustinski ako si spiskao 40 jura da bi se zabavio valjda je onaj na bini duzan da tebe ispostuje i priusti ti tu zabavu. U suprotnom moze da stavi i natpis da se mora cutati il samo pevati, da se dolazi u odredjenoj toaleti pa nek se onda zali. Jbt ako im se drzi konc za njih same mogu i da drze dzaba koncerte. Pa nisu se to skupili ortaci i sad hejlujmo onog ko drnda gitaru. Ovo je biznis i to je bolno ocigledno.
Link to comment
ti cenim nisi mogao da zapazis u kakvom je stanju bila kad je izasla na binu, te mislis da je mogla sedne, porazmisli i zakljuci da je mozda ipak bolje da ne nastupi.
Pa mogla je da sedne, porazmisli i zaključi da je možda ipak bolje da ne bude u takvom stanju pred nastup -_- Stvar je u tome što ovakav njen nastup nije eksces, kao jbg, potkralo joj se, događa se svima, nego je u pitanju modus operandi. Pošto kapiram da nije baš u onom stanju 24/7, cenim da je mogla u nekim svetlim momentima da odluči da batali i nastupe i turneje ako već zna da nije u stanju zbog alkohola ili dopa da ih odradi kako treba.Mislim, boli me kurac, njena stvar, neka radi šta hoće, ali je smešno abolirati je od bilo kakve odgovornosti za to što se redovno iskenja po svojoj publici i sve svaliti na zle menadžere.
Link to comment
Hm... Nego, zasto bi publika morala da "ispostuje" pevaca kome placa? Neke stvari se podrzumevaju ofkors (da se ne ometa koncert i sl.) al sustinski ako si spiskao 40 jura da bi se zabavio valjda je onaj na bini duzan da tebe ispostuje i priusti ti tu zabavu. U suprotnom moze da stavi i natpis da se mora cutati il samo pevati, da se dolazi u odredjenoj toaleti pa nek se onda zali. Jbt ako im se drzi konc za njih same mogu i da drze dzaba koncerte. Pa nisu se to skupili ortaci i sad hejlujmo onog ko drnda gitaru. Ovo je biznis i to je bolno ocigledno.
ne znam sta ti ocekujes kad ides na koncert, ali meni nekako glavno da cujem tog nekog na bini, a ne ljude oko sebe i njihove velikoumne misli koje samo tog casa mogu da se razmene sa drugima u visokim decibelima.kao sto zelim da mene "ispostuju" za ono sto radim, tako mislim da je u redu da se "ispostuje" neko ko nesto radi ako sam prisutna tome. nisam muzicar, na moju veliku zalost, ali se divim svima onima koji istraju u svirci bez obzira sto osamdeset posto zvuka cini zamor onih ispred bine.
Link to comment
ne vidim sta je ovde bilo za prizivanje isusa i marije, ali dobro, mozda bi zaista trebalo da se uvede smajli za sarkazam jer se reci vise ne razumeju.
ne znam lubo ciji sarkazam je prosao neopazeno?do malopre sam bila u uverenju da sam u stanju da pratim :( cak sam uocila da si ti prva uvela motiv jevrejske krvi u raspravu, iako si (valjda) poslednja koja bi tom detalju priznala bilo kakvu tezinu. a mea culpa utoliko sto mi je jos dok sam kucala "isus i mari .." palo na pamet da je mozda prigodnije da prizovem nekoga iz starog zaveta, ali mi djavo nije dao mira.
Link to comment

ja nisam imao pojma da se raspada, mislim znao sam da je narkos, ali nisam znao da se raspada na koncertima. iskreno, da sam otisao na koncert - inzervirao bih se. isto ko sto se iznerviram kad odem u banku pa me salterska sluzbenica odjebe/odradi los posao. zao mi je ejmi, bas zao, ali jbte zao mi je i gladne dece u africi. mogao bih da zalim ceo dan svaki dan koliko je na svetu zalosnih prica. i sad ono zurka, odem na koncert da mi bude lepo, kad ono prc, 2 sata kvalitetne zajebancije wannabe u kurcu. it's as simple as that. sve iza toga - iskljucujem prave fanove, ono, emocionalno vezane za doticnu - je bezveze, nije ni prvi ni poslednji narkos u istoriji.

Link to comment
ne znam lubo ciji sarkazam je prosao neopazeno?do malopre sam bila u uverenju da sam u stanju da pratim :( cak sam uocila da si ti prva uvela motiv jevrejske krvi u raspravu, iako si (valjda) poslednja koja bi tom detalju priznala bilo kakvu tezinu. a mea culpa utoliko sto mi je jos dok sam kucala "isus i mari .." palo na pamet da je mozda prigodnije da prizovem nekoga iz starog zaveta, ali mi djavo nije dao mira.
moj. zacudilo me sto nije uvedena i prica o tome.jer, vecina onog sto se navodilo u poslednjih 48 sati kao kritika vajnhaus i publike koja je bila na koncertu ima taj sarm prebrojavanja krvnih zrnaca, mozdanih celija i prezira suprotne strane koliko i uvek tako zivahna teorija o tajnoj cionistickoj svetskoj vladi u senci.
Link to comment
Pa mogla je da sedne, porazmisli i zaključi da je možda ipak bolje da ne bude u takvom stanju pred nastup -_-
Da se nju u tom trenutku pitalo, ona vjerojatno ne bi ni nastupila.
Pošto kapiram da nije baš u onom stanju 24/7, cenim da je mogla u nekim svetlim momentima da odluči da batali i nastupe i turneje ako već zna da nije u stanju zbog alkohola ili dopa da ih odradi kako treba.
Pa zato i jeste bolesna sto sve navedeno ne moze. U protivnom ne bi imala problem s ovisnoscu. Ne kapiram zasto je to tako tesko shvatljivo.
Link to comment
moj. zacudilo me sto nije uvedena i prica o tome.jer, vecina onog sto se navodilo u poslednjih 48 sati kao kritika vajnhaus i publike koja je bila na koncertu ima taj sarm prebrojavanja krvnih zrnaca, mozdanih celija i prezira suprotne strane koliko i uvek tako zivahna teorija o tajnoj cionistickoj svetskoj vladi u senci.
ah, pa to je primeceno. ono sto sam bila odlucila da ne primetim (a ti mi ne das) jeste da si detalj o jevrejskoj krvi spomenula kao triviju (sto svedoci o tvom dubljem uvidu, jednoj temeljnoj upucenosti), i to samo da bi istakla poentu u tekucoj raspravi (koju si mi (poentu) sad jos i podvukla zutim).
Link to comment

Ja kad odem na svirku, zelim na bini da vidim ljudsko bice. Ljudi imaju vrline i mane. Nekad neko razocara, nekad neko odusevi - to je normalno. Koncert nije fliperana - za x para ocekujem y minuta zabave.Sto se ovog kolektivnog cipelarenja AW tice, nista novo. Bolesne treba razapeti, mlatiti, vredjati... Alkoholicare pobiti, narkomane baciti u rudnik, 'ludake' vezati... :fantom:

Link to comment
Ja kad odem na svirku, zelim na bini da vidim ljudsko bice. Ljudi imaju vrline i mane. Nekad neko razocara, nekad neko odusevi - to je normalno. Koncert nije fliperana - za x para ocekujem y minuta zabave.Sto se ovog kolektivnog cipelarenja AW tice, nista novo. Bolesne treba razapeti, mlatiti, vredjati... Alkoholicare pobiti, narkomane baciti u rudnik, 'ludake' vezati... :fantom:
ovo je summa summarum, sto se mene tice
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...