Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

zao mi sto ne mogu da ti pronadjem screenshot ekrana kompa iz tipa 2005. godine sa Rehabom u winampu, ali do tada ces morati da se zadovoljis bona fide uveravanjem da sam to smatrao izuzetno kvalitetnom retro muzikom. za ostale ne garantujem.u svakom slucaju ne lici mi na tebe da ovako sumarno opljujes po ljudima.
uh, nisam mislila ni na koga sa foruma konkretno, a pogotovo mi nije palo na pamet da treba sad da se DOKAZUJE nesto/bilo sta skrinsotovima, aman!mislila sam pre na odurnu pojavu internetsku, na poslednji text srbljanovickin, etc.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

A što, nije? Sećaće ga se neko za 10 godina?
i te kako ce ga se secati za 10 godina. ljudi postoji kvalitet i mimo avangarde, jbt. gde je Indi da mi pomogne sada....kreten.
Link to comment
evo dabovicu, ne znam da li je bilo:carica, noge kako
gospode Boze kakva retardirana zena isuse.gife, izvini zbog nesporazuma, nisam s`vatio odmah na sta ciljas. trebala si odmah da nam das ovaj tekst na, sto kaze Malkolm Taker, "surround bollocking". Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
i te kako ce ga se secati za 10 godina. ljudi postoji kvalitet i mimo avangarde, jbt. gde je Indi da mi pomogne sada....kreten.
Ma ne sporim, verovato si u pravu, ja to kad sam čuo nisam tako doživeo. Ko zna, možda joj nisam pružio šansu.U svakom slučaju, ima i kvalitetnih letnjih hitova, evo ti Duran Duran, veštački bend napravljen zbog para, a obeležiše i i te kako uticaše (doduše ne u mojoj fonoteci) na muziku osamdesetih.
Link to comment
gospode Boze kakva retardirana zena isuse.gife, izvini zbog nesporazuma, nisam s`vatio odmah na sta ciljas. trebala si odmah da nam das ovaj tekst na, sto kaze Malkolm Taker, "surround bollocking".
pa to kazem, to je cist egocentrizam i voajerizam.mi gledamo merlinkim oziljak i odupiremo se potrebi da ga fotoshopiramo, zato sto mi znamo da vrednost moze samo da mu raste, hell mi prepoznajemo sta valja. vrhunac je ono "ja finansiram ejmi, odem joj na koncert i ne ljutim se kad ispali"kre-ten.
Link to comment
Stani bre, menadžeri su krivi zato su znali da nije u stanju da održi koncert, a ona nije zato što...nije znala da nije u stanju da održi koncert?
ti cenim nisi mogao da zapazis u kakvom je stanju bila kad je izasla na binu, te mislis da je mogla sedne, porazmisli i zakljuci da je mozda ipak bolje da ne nastupi.
Ispade da je po potrebi Amy u jednom momentu harizmatična carica koja duguje uspeh samo svom talentu i radu a u drugom obeznanjeni retard koga zli menadžeri vodaju kao mečku po vašarima da bi skandalizovala glupe malograđane.
molio bih te da nadjes gde sam to napisao. hvala.
e da, sto se tice Mobija: tokom Ejminog brukanja na sceni tweetovao je kako je to tuga i sramota i "zasto je neko ne skloni" itd. Ejmin tur menadzer bio je sve vreme na 5 metara od Mobija, kome nije palo na pamet da mu nesto kaze na tu temu, da nekako reaguje na cinjenicu da potpuno alkoholisanu koleginicu ubacuju na stejdz. Ako ti to ne smeta, cuti, ali nemoj da se zgrazavas na jebenom tweeteru. Ne, naravno, znam sve okolnosti i ne pada mi na pamet da sudim o Mobiju, ali imam dovoljno insajderskih informacija za ozbiljnu sumnju u karakter lika.
a on je to trebao da crta tur menadzeru, koji je gluv i slep?
Nije da me mnogo briga za karakter muzikata, doduse. Doso si da me zabavis a ne da mi budes prijatelj.
ako ti je ono zabava, svaka cast.
@edit: sad vidim ShanJanov post, pa da se nadovezem: jebe mi se da li je Moby zavidna sitna dusa, ali je fakat taj covek imao dva lucky break-a koja su mu omogucila da ukrade show. Prvo je Ejmi zamenila termin i njega pretvorila u nocnog hedlajnera, a potom njen propali koncert koji mu je omogucio da spase vece. Pretpostavljam da je ne voli bas puno i da ga generalno boli kurac za njenu dobrobit, ali kako god da okrenes, jeste ispao...necu reci nekolegijalan, ali u svakom slucaju za mrvicu previse profesionalan. Da preciziram, ne mogu da zamislim Igija Popa i Nika Kejva da tvituju o pijanoj koleginici, cute dok se ona bruka i pada po bini, i onda ironicno obradjuju njenu pesmu.
1. pre ce biti da se znalo kako ce izgledati nastup ejmi (kao i to da se nije znalo koliko ce trajati), te je imalo smisla njega staviti iza nje. 2. njemu je bas stalo da krade show od ejmi u svemirskoj metropoli beogradu pred 15000 ljudi...3. ovakvoj ejmi bi i kale gospodar vremena ukrao show.
Link to comment
evo dabovicu, ne znam da li je bilo:carica, noge kako
To je to, trenutak istorije. Lepota merlinke dok umire :puke: Ako je neko zlo muzicke industrije to su ovakvi umobolnici. Menadzeri hoce samo para, ovi ce otvoreno da te podrzavaju da se samounistis ne bi li osetili ekstazu u svojim dosadnim zivotima.
Link to comment
Ne cipelare je ni forumasi koji su platili kartu za koncert.
baš čudnovato i originalno. pa najudobnija pozicija je slagati kako si se baš kulturiška nauživao na alko mejhemu priličnom četničkom čadoru i kako je šteta što karta nije koštala sto ojra jer je doživljaj bar tolko vredeo. a valjda bi da je, nedajbože, gig prošo kako bog i esnaf zapovedaju - tačno, euforično, energično i s tri bisa - pomrle od smora iznosili bagerima kao iz arene posle kejva. zašto i otkad su to kašnjenja, nalivanja, falširanja, skraćivanja, otaljavanja, ispadanja, neodgovornost, nedoraslost, bahatost, razmaženost i bezobrazluk postali hip i kul - jebem li ga ako znam. ali znam da nemate pravo da se žalite na potrošačku korpu u koju uračunavate i 40 evra za hobističko proučavanje delirijum tremens alkoholikuma.
Link to comment
Svedoci, nešto me još kopka...U izveštajima (medijskim) uglavnom se pominju zvižduci i sl.Da li je bilo bar pokušaja podrške iz publike?
Bilo je pokusaja prvih desetak minuta, onda je preovladao sentiment "ua, vrati pare" i "siroma prateci bend, vidi sta trpi". a nije da nisu zasluzili aplauz. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

sta smo sve naucili u ova dva dana:oni koji su otisli na koncert, plativsi ili ne plativsi kartu, jesu nekrofili koji su jedva docekali da odigraju pipirevku nad podgrejanim lesom.pritom su i snobovi i mladolideri jer su imali 30-40 eura za kartu na ovu skupocu.nisu pravi obozavaoci, jer da jesu, sami bi skocili na binu cim se drogirana i pijana folirantkinja koja samo na pare misli pojavila na sceni i odmah je odveli u kovin na lecenje od alkoholizma.naravno, ne znaju nista o muzici, jer da znaju, shvatili bi jos onomad kad su je videli i culi (nameran raspored, jer su pripadnici neopoznavalaca koji prvo gledaju spotove, pa onda eventualno svuku mp3 za mobilni) da tu nema niceg novog, da je u pitanju jos jedan proizvod zlocinacke muzicke soldateske, a o talentu moze samo da sanja.vajnhaus je prva osoba na svetu koja nema ni trunke odgovornosti, a tek kako je smela da se navuce na droge i alkohol, poznato je da to nije karakteristika ljudskih bica, ta sklonost prema zavisnosti.i tako to.samo mi jos fali u ovom nabrajanju prstohvat njenog jevrejskog porekla da bi juhica bila jos ukusnija.i da, ne kenjajte o nepostovanju publike. kada ta ista publika bude cutala na koncertima, slusala one koji su na bini umesto da raspravlja o nekim od nahitnijih tema o kojima se samo tokom koncerta moze pricati, recju, kada bude postovala onog koji radi na toj bini umesto da se vodi tako divnom korporativnom mantrom "za moje pare ima da radim sta hocu", e onda mozemo da raspravljamo o tome ko koga postuje.

Link to comment
evo dabovicu, ne znam da li je bilo:carica, noge kako
Zaista je nepodnosljivo da se svka licnost u "zizi interesovanja" (Novak, Ejmi, you name it) iskoriscava za projekciju licnih politicko-kolektivno-licnih frustracija. Odvratan clanak.Gde je sada Kim kada je najpotrebniji?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...