Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Nedajbože da sam je video da pije pivo u javnosti, mislim da bih zvao crkvenu policiju odmah.
+1!!Ako je još zeleni Jelen, ruke bih joj odsekao mačetom.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispade da je po potrebi Amy u jednom momentu harizmatična carica koja duguje uspeh samo svom talentu i radu a u drugom obeznanjeni retard koga zli menadžeri vodaju kao mečku po vašarima da bi skandalizovala glupe malograđane.
Tako otprilike i jeste. Neki od vas izgleda ne shvacaju da je cura bolesna i da joj treba pomoc.
Link to comment
Moze i Barutana, tu je blizu. Dovesti im Zaz, a karte prodavati preko direkcija banaka, na spisak, pa da placaju od plate. I preko centrala stranaka, dabome.
Naravno, potrebno je da se u rupi nađe i par predstavnika medija - da tvituju :)
Link to comment

mnogim ljudima treba pomoć. neki je traže, neki ne. nekima bliski pomažu, nekima ne možeš pomoći. however, to ne znači da je zajebavanje publike OK.

Link to comment
e da, sto se tice Mobija: tokom Ejminog brukanja na sceni tweetovao je kako je to tuga i sramota i "zasto je neko ne skloni" itd. Ejmin tur menadzer bio je sve vreme na 5 metara od Mobija, kome nije palo na pamet da mu nesto kaze na tu temu, da nekako reaguje na cinjenicu da potpuno alkoholisanu koleginicu ubacuju na stejdz. Ako ti to ne smeta, cuti, ali nemoj da se zgrazavas na jebenom tweeteru. Ne, naravno, znam sve okolnosti i ne pada mi na pamet da sudim o Mobiju, ali imam dovoljno insajderskih informacija za ozbiljnu sumnju u karakter lika.Nije da me mnogo briga za karakter muzikata, doduse. Doso si da me zabavis a ne da mi budes prijatelj.@edit: sad vidim ShanJanov post, pa da se nadovezem: jebe mi se da li je Moby zavidna sitna dusa, ali je fakat taj covek imao dva lucky break-a koja su mu omogucila da ukrade show. Prvo je Ejmi zamenila termin i njega pretvorila u nocnog hedlajnera, a potom njen propali koncert koji mu je omogucio da spase vece. Pretpostavljam da je ne voli bas puno i da ga generalno boli kurac za njenu dobrobit, ali kako god da okrenes, jeste ispao...necu reci nekolegijalan, ali u svakom slucaju za mrvicu previse profesionalan. Da preciziram, ne mogu da zamislim Igija Popa i Nika Kejva da tvituju o pijanoj koleginici, cute dok se ona bruka i pada po bini, i onda ironicno obradjuju njenu pesmu.
Da nije ovo malo previse ucitavanje? ;) Ja neam pojma kakav je Moby lik privatno. Kad bih o svakom umetniku razmisljao kakav je privatno pa pola knjiga i filmova ne bih pogledao. Ono sto hocu da kazem jeste da je Moby odradio sta se od njega ocekuje. On je ispostovao publiku. To da li se ne podnosi sa Amy il je sitna dusa il je ko zna sta me iskreno zabole i prepustam to novinarima :P Malo smo cini mi se zamenili teze. Ne bi Moby ukrao show da je Amy makar malo bila pri sebi. Ne bi Moby morao (pored ljudi koji su direktno odgovorni za Amy i njenih pratecih muzicara) da se misli dal da se svadja sa menadzerima, iskace na binu ili samo ironise po tvitovima da je Amy bila malo vise pri sebi, itd... Iznad svega nit imam dovoljno informacija za to kakav je licno nit imam nameru da pratim njegov licni zivot. Ja slusam njegovu muziku.
Link to comment

@shanjanupravo to i kažem, samo dokono rasuđujem o njemu bez konačnih zaključaka. forumašim, što bi se reklo. a licnost umetnika me uvek zanima zato sto mi daje jasniji uvid u ono sto rade, a ne zato da bih se prema tome moralno odredio. da je tako, tesko da bih uzivao u, recimo, koncertu Motorheada ili, da odem korak dalje, Mayhema.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Neki od vas izgleda ne shvacaju da je cura bolesna i da joj treba pomoc.
Naprotiv, mislim da većina to shvata i da želi da pomogne.I finansijski.
Link to comment

- You Know I'm No Good.- Знамо, брате, али те и даље волимо.- Why does my heart feel so bad? - Зато што си смрдљиви смрда, пицо патуљаста и ћелава.

Link to comment
Te dve stvari nisu nuzno u koliziji.
Znaš kako, meni ta priča o zlim menadžerima nekako previše vuče na onu krivo je društvo mantru. Kapiram je sve to, zla industrija, menadžeri, loše društvo, odrastanje, bla, bla, ali valjda osoba od tri banke ima bar malo odgovornosti za svoje postupke. Naravno, ako se složimo da ima uopšte za šta da bude odgovorna, pošto ima stvaova da baš to tako i treba da bude, da posrće, prdi i podriguje pola sata na bini, a da su oni koji su ustvari došli da čuju muziku u stvari retardi koji nisu dovoljno upoznati sa likom i delom.Mislim, ako se zaista radi o dileji bez grama mozga, integriteta i samosvesti, onda ne uspevam da skapiram u čemu se uopšte ogleda ta famozna harizma.
Link to comment

tuzno je samo to sto je morala da se samounisti da bi je beatifikovali.pre samo tri/cetiri godine, dok je jos imala isti glas a 15 kilograma vise nego sada, moda je bila da se na ejmi pljucne kao na komercijalnu pojavu a na isti taj rehab kao na letnji hit. sad svi znaju pravu vrednost kad je vide - makar posrnula, sad svaka shusha vidi da mi prisustvujemo istorijskom odsecanju van goghovog uveta. bljaks. serem vam se na caricu, voajeri i egocentrici. sa biki siki na celu.

Link to comment
tuzno je samo to sto je morala da se samounisti da bi je beatifikovali.pre samo tri/cetiri godine, dok je jos imala isti glas a 15 kilograma vise nego sada, moda je bila da se na ejmi pljucne kao na komercijalnu pojavu a na isti taj rehab kao na letnji hit. sad svi znaju pravu vrednost kad je vide - makar posrnula, sad svaka shusha vidi da mi prisustvujemo istorijskom odsecanju van goghovog uveta. bljaks. serem vam se na caricu, voajeri i egocentrici. sa biki siki na celu.
zao mi sto ne mogu da ti pronadjem screenshot ekrana kompa iz tipa 2005. godine sa Rehabom u winampu, ali do tada ces morati da se zadovoljis bona fide uveravanjem da sam to smatrao izuzetno kvalitetnom retro muzikom. za ostale ne garantujem, osim za Lubu, ali cenim da nisam jedini. "Rehab" nikada nije bio "samo letnji hit".u svakom slucaju ne lici mi na tebe da ovako sumarno opljujes po ljudima. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Znaš kako, meni ta priča o zlim menadžerima nekako previše vuče na onu krivo je društvo mantru. Kapiram je sve to, zla industrija, menadžeri, loše društvo, odrastanje, bla, bla, ali valjda osoba od tri banke ima bar malo odgovornosti za svoje postupke.
x
Mislim, ako se zaista radi o dileji bez grama mozga, integriteta i samosvesti, onda ne uspevam da skapiram u čemu se uopšte ogleda ta famozna harizma.
Ma ne znam da li se radi o harizmi, meni se kod Amy svidjaju pesme. Ona je odlična pevačica; njeni studijski albumi i nekoliko živih nastupa su zaista vrhunskog kvaliteta.
Link to comment
a na isti taj rehab kao na letnji hit.
A što, nije? Sećaće ga se neko za 10 godina?edit: Morao da povučem ovo pitanje, Vasi fali još 4 godine pa da dokaže da nisam u pravu. :) Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...