Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=qNsSfRCOs8MPlus sto on nije u poziciji da je neki anonimus koji treba da pravi karijeru. Sisa. Bljak.
Zaista preterujete sa pljuvanjem po Mobiju, ovo je bio intro pesme Raining Again (Steve Angello remix) sa ubačenim refrenom pesme Rehab, a ne nekakva ranije uvežbana verzija pesme koju je pakosni Moby pripremio jer je znao da će Amy da posrne.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo shto se desilo sa koncertom Amy mozhe da se uporedi recimo sa emisjama Milana Tarota. Svako ko ima imalo mozga zna da je to prevara i ne zove, ako i zove onda se zajebava. A ove koji zovu i koji padaju na reklamu "Ja cu vam reci vashu buducnost iz tarot karata" ne mogu da zhalim nego su mi smeshni. Svako ko je dolazio na koncert mogao je da pretpostavi da ce se ovo desiti. Ja sam otishao nadajuci se da nece ali sam bio spreman na ovo, jer joj ovo nije prvi put. Ovi mladolideri (nisam autor kovanice samo da se zna) koji su otishli nadajuci se da ce to da zvuchi kao sa CD-a i da ce Amy da tu ima shta ja znam kakve spektakularne stvari na sceni ne mogu da zhalim nego su mi smeshni. Chak i da je stvarno uspela njena rehabilitacija koncert opet ne bi bio to po shta su oni doshli.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
Ovo shto se desilo sa koncertom Amy mozhesh da uporedish recimo sa emisjama Milana Tarota. Svako ko ima imalo mozga zna da je to prevara i ne zove, ako i zove onda se zajebava. A ove koji zovu i koji padaju na reklamu "Ja cu vam reci vashu buducnost iz tarot karata" ne mogu da zhalim nego su mi smeshni. Svako ko je dolazio na koncert mogao je da pretpostavi da ce se ovo desiti. Ja sam otishao nadajuci se da nece ali sam bio spreman na ovo, jer joj ovo nije prvi put. Ovi mladolideri (nisam autor kovanice samo da se zna) koji su otishli nadajuci se da ce to da zvuchi kao sa CD-a i da ce Amy da tu ima shta ja znam kakve spektakularne stvari na sceni ne mogu da zhalim nego su mi smeshni.
nisam bio na koncertu te me zabole za one sto su pukli pare i sad kukaju (uostalom, samo koncert mobija vredi 40e te nema na sta da se zale), al svejedno moram da te podsetim da postoji poveliki spektar mogucnosti izmedju "zvuci ko sa CDa" i "promumla nesto na svakih 20sekundi dok se valja po bini" zasta je zasluzila jedno pivo (papercup) u glavu, bila bolesna ili ne
Link to comment
menadjere zabole kurac dal ce da prezivi ili nece. stavise, imam utisak da su ocenili da nece jos dugo, pa onda daj sta das. pravi skandale i uzmi jos koju kintu. a ejmi, ma jebes ejmi, naci ce se neka nova dok oni spickaju pare sto su na njoj uzeli
Menađere zabole, a a publika dolazi da gleda menadžere ili nju da sluša? Na kome je veća odgovornost prema publici? Šta, sedela je kući, napila se pa je doveli na binu, jadna, nije znala da ima nastup?Cura se olešila znajući da je čeka nastup koji označava početak turneje, to samo govori dve stvari: opasno je bolesna, i opasno je zabole i za muziku i za publiku. Nadam se samo da je ovo drugo posledica prvog, no verujem da to znaju samo njeni najbliži.A da je carica, pa yeah right. Osoba za primer, običan raspad od žene, pa sve da može da peva Merkjurija i Dikinsona odjednom, a ubacuje povremeno Pavarotija.Žrtva muzičke industrije? Pre bih rekao žrtva svojih loših navika i poroka. Postala je multimilioner zahvaljujući muzičkoj industriji, alkos i junkie je, cenim, bila i pre toga. Što je mogla da batali kada je ušla u keš i posveti se sa tim parama bilo kom plemenitom cilju kako po sebe tako po okolinu, al jbg, očigledno da voli da cirka, barem je dosledna. :)
Link to comment

Zanimljivo mi je da Ejmi najvise cipelare (i porede sa Cecom blink.gif, sta, Ejmi je surovala sa ljudima koji su ubili Tonija Blera i sazidala Milvolu novi stadion od krvavih para? wtf?) oni koji nisu ni bili na koncertu, a mi koji jesmo to ne radimo. Ne cipelare je ni forumasi koji su platili kartu za koncert. Interesantna misao, mislim da se tu negde krije neka poenta o malogradjanskom seirenju nad, kako ono Buum rece, "posrnulim zenama".

Link to comment
Menađere zabole, a a publika dolazi da gleda menadžere ili nju da sluša? Na kome je veća odgovornost prema publici? Šta, sedela je kući, napila se pa je doveli na binu, jadna, nije znala da ima nastup?
pa u ovom slucaju ipak na onima koji su organizovali koncert iako su znali da ona nije u stanju da ga odrzi.(i koji to rade zadnjih x godina, ja se ne secam kada sam poslednji put cuo vest "ejmi odrzala koncert")
Link to comment
Zanimljivo mi je da Ejmi najvise cipelare (i porede sa Cecom blink.gif, sta, Ejmi je surovala sa ljudima koji su ubili Tonija Blera i sazidala Milvolu novi stadion od krvavih para? wtf?) oni koji nisu ni bili na koncertu, a mi koji jesmo to ne radimo. Ne cipelare je ni forumasi koji su platili kartu za koncert. Interesantna misao, mislim da se tu negde krije neka poenta o malogradjanskom seirenju nad, kako ono Buum rece, "posrnulim zenama".
Bice da je to. Ako je neko platio jer je hteo da gleda pogubljenu pijanduru njegova stvar, ja nemam nikakav problem sa tim. Samo mi malo smeta sto se doticna naziva caricom a moby koji je, sram ga bilo, odradio koncert najnormalnije je zavidna sitna dusa. Ne, trebalo je nakon sto se Amy strovalila sa bine da izadje, izvadi dokolenka, popisa se po publici, baci motornu testeru u nju i ode dok mu fanovi krvavih lica uzvicu "moby care!". Edited by Shan Jan
Link to comment

e da, sto se tice Mobija: tokom Ejminog brukanja na sceni tweetovao je kako je to tuga i sramota i "zasto je neko ne skloni" itd. Ejmin tur menadzer bio je sve vreme na 5 metara od Mobija, kome nije palo na pamet da mu nesto kaze na tu temu, da nekako reaguje na cinjenicu da potpuno alkoholisanu koleginicu ubacuju na stejdz. Ako ti to ne smeta, cuti, ali nemoj da se zgrazavas na jebenom tweeteru. Ne, naravno, znam sve okolnosti i ne pada mi na pamet da sudim o Mobiju, ali imam dovoljno insajderskih informacija za ozbiljnu sumnju u karakter lika.Nije da me mnogo briga za karakter muzikata, doduse. Doso si da me zabavis a ne da mi budes prijatelj.@edit: sad vidim ShanJanov post, pa da se nadovezem: jebe mi se da li je Moby zavidna sitna dusa, ali je fakat taj covek imao dva lucky break-a koja su mu omogucila da ukrade show. Prvo je Ejmi zamenila termin i njega pretvorila u nocnog hedlajnera, a potom njen propali koncert koji mu je omogucio da spase vece. Pretpostavljam da je ne voli bas puno i da ga generalno boli kurac za njenu dobrobit, ali kako god da okrenes, jeste ispao...necu reci nekolegijalan, ali u svakom slucaju za mrvicu previse profesionalan. Da preciziram, ne mogu da zamislim Igija Popa i Nika Kejva da tvituju o pijanoj koleginici, cute dok se ona bruka i pada po bini, i onda ironicno obradjuju njenu pesmu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ne vidim baš potrebu da se mladoliderima pravi sačekuša kod Nebojšine kule, sa AW kao mamcem i velikim brojem usputnih žrtava.Zar nije bolje namamiti ih koncertom neke zvezde u usponu na egzotičnom mestu, poput Resavske pećine - a onda rupu zatvoriti za posetioce?

Link to comment
Ne vidim baš potrebu da se mladoliderima pravi sačekuša kod Nebojšine kule, sa AW kao mamcem i velikim brojem usputnih žrtava.Zar nije bolje namamiti ih koncertom neke zvezde u usponu na egzotičnom mestu, poput Resavske pećine - a onda rupu zatvoriti za posetioce?
Moze i Barutana, tu je blizu. Dovesti im Zaz, a karte prodavati preko direkcija banaka, na spisak, pa da placaju od plate. I preko centrala stranaka, dabome. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa u ovom slucaju ipak na onima koji su organizovali koncert iako su znali da ona nije u stanju da ga odrzi.(i koji to rade zadnjih x godina, ja se ne secam kada sam poslednji put cuo vest "ejmi odrzala koncert")
Stani bre, menadžeri su krivi zato su znali da nije u stanju da održi koncert, a ona nije zato što...nije znala da nije u stanju da održi koncert? Ispade da je po potrebi Amy u jednom momentu harizmatična carica koja duguje uspeh samo svom talentu i radu a u drugom obeznanjeni retard koga zli menadžeri vodaju kao mečku po vašarima da bi skandalizovala glupe malograđane.
Link to comment
Ispade da je po potrebi Amy u jednom momentu harizmatična carica koja duguje uspeh samo svom talentu i radu a u drugom obeznanjeni retard koga zli menadžeri vodaju kao mečku po vašarima da bi skandalizovala glupe malograđane.
Te dve stvari nisu nuzno u koliziji. Desavalo se i ranije da na scenu izlaze muzicari kojima tu vise nije mesto. Ne daj Boze da neko pomisli da cu da poredim Ejmi sa Dzerijem Garsijom, ali eto i Garsija je na poslednjoj turneji svirao toliko bolestan i sjeban da nije znao koju pesmu svira i da li mu je kabl ukacen u gitaru ili ne. Hteli da namaknu neku kintu, i na kraju je covek potegao pa umro. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...