Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Amy koja ne moze da stoji na nogama, potrefi svaku desetu rec pesme i samo sto se ne ispovraca po bini je soooo hipsterski carski. A onaj moby kome to smeta je soooo lame.Ne znam, meni je bas carski sto je opleo po Amy bez da ga je briga sta ce o tome ko da misli.

Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam jedno pitanje, zaista me živo zanima...pošto ovde provejava da je AW carica u kontekstu ovog certa... zašto je zapravo carica? deder mi objasnite, molim vas. šta je tu carski? ok da je tužno, jadno, ovo-ono, ali carski?
Ne znam za druge, ali za mene je carica inace, a ne u kontekstu. Ovo je samo jedan los dan, zbog koga mi je zao i nadam se da ih nece biti jos puno u njenoj karijeri. Prosto, zbog ovoga ne zasluzuje pljuvanje, te osecam potrebu da naglasim da je carica.Jednog leta sam iz Splita zapalio za Milano, da gledam Iggy Popa. Pojavio se razbijen totalno. Sedeo na monitoru sve vreme i pljuvao publiku. Jedan od gorih koncerata koje sam gledao u zivotu. Ali je on i dalje car, a to sto sam ja potrosio tu pola para namenjenih za letovanje je samo moj problem.edit: vi stvarno mislite da je Moby hteo da joj se naruga, "oplete po njoj" ili tako nesto. :blink:Covek je to uradio u najboljoj nameri, kao znak podrske. Edited by aram
Link to comment
edit: vi stvarno mislite da je Moby hteo da joj se naruga, "oplete po njoj" ili tako nesto. :blink:Covek je to uradio u najboljoj nameri, kao znak podrske.
pa da, jos je negdje i rekao da bi joj trebalo pomoci podhitno jer je ocigledno bolesna.ali kul je oplesti po muzickim plastikanerima. moyda on cak upraynjava i velnes i jogu, kud ces grdjeg covjeka od takvog.
Link to comment

Niko nema pravo da onako zajebava publiku koja je platila skupe karte, pa bila to i carica poput Amy, i makar publiku činili sve sami mladolideri (naposlužim se kafe autoru ove predivne generalizacije). Amy je proizvod muzičke industrije, za čiju konzumaciju uživo ljudi plaćaju debele pare. Ono, kapitalizam, tržište, preduzetništvo i taj rad. Ako im ne daje čak ni zacrtani minimum onoga što su platili, onda je problem isključivo na njenoj i strani njene ekipe. Prava carica bi bila da je zakazala seriju FTA koncerata po trgovima i parkovima evropskih prestonica, i onda krenula da pravi freak show. Tu joj niko ne bi mogao ništa zameriti. Ovako je ispala nepouzdan poslovni partner i ništa više od toga. Sa čisto ličnog stanovišta, od srca joj želim da (bukvalno) preživi sve ovo. Nisam preveliki optimista po tom pitanju, na žalost.

Link to comment

vi mobijevi fenovi ste najgori ljudi. a Shan Jan najgori od vas.tuzno je sve to. ova tema ponajvise. od snobizma do sadizma.

Edited by fancy claps
Link to comment
... Prava carica bi bila da je zakazala seriju FTA koncerata po trgovima i parkovima evropskih prestonica, i onda krenula da pravi freak show. Tu joj niko ne bi mogao ništa zameriti. Ovako je ispala nepouzdan poslovni partner i ništa više od toga. Sa čisto ličnog stanovišta, od srca joj želim da (bukvalno) preživi sve ovo. Nisam preveliki optimista po tom pitanju, na žalost.
... napisao ja to pre par strana. jbmmu, volim da gledam dobar koncert i slusam dobru muziku, simpatishem performere i postujem ih u najboljem smislu te reci - ali da tvrdim da su Amy ili Morison cool sto izlaze ubijeni na binu, toliki vernik i slepi obozavalac nisam. Narkotici i alkohol jesu deo paketa koji se podrazumevaju kod pomenutih (i mnogih drugih) ali taj deo paketa ne treba glorifikovati.To me podseca na ono balkansko obozavanje cigana kada Balasevic kaze "oni imaju srce, za svakog od nas briga njih" gde mi, robovi para i kapitalizma obozavamo one koji taj sistem preziru. Ostaje nejasno kako neko ko prezire taj sistem ide na dodele MTV nagrada i kupuje jahte, automobile, vile i ostale most wanted dzidza-bidze koje prezreni sistem proizvodi. Edited by CowBoy
Link to comment
Niko nema pravo da onako zajebava publiku koja je platila skupe karte, pa bila to i carica poput Amy, i makar publiku činili sve sami mladolideri (naposlužim se kafe autoru ove predivne generalizacije).
U pravu si sto se tice publike, medjutim nerealno je misliti da je Amy to napravila namjerno da bi zajebavala publiku i pravila od sebe budalu. Amy je bolesna i treba na lijecenje. Krivci su menageri i organizatori koncerta koji su ga trebali otkazati ili odgoditi.Ti tvrdis da je ona proizvod muzicke industrije; ne slazem se. Ona je zrtva muzicke industrije.
Link to comment
U pravu si sto se tice publike, medjutim nerealno je misliti da je Amy to napravila namjerno da bi zajebavala publiku i pravila od sebe budalu. Amy je bolesna i treba na lijecenje. Krivci su menageri i organizatori koncerta koji su ga trebali otkazati ili odgoditi.Ti tvrdis da je ona proizvod muzicke industrije; ne slazem se. Ona je zrtva muzicke industrije.
+2011pretece me za par minuta.menadjere zabole kurac dal ce da prezivi ili nece. stavise, imam utisak da su ocenili da nece jos dugo, pa onda daj sta das. pravi skandale i uzmi jos koju kintu. a ejmi, ma jebes ejmi, naci ce se neka nova dok oni spickaju pare sto su na njoj uzeli(plus bestof nakon smrti se prodaje ko alva, bice bar 30x platinasti)glede koncerta, neko je morao da je spreci da izadje onakva na binu. dal ona sama (sto rekao bih, nije bila u stanju), dal menadzment.ako nesto ne mogu da smislim to je nepostovanje publike.
Link to comment
jbmmu, volim da gledam dobar koncert i slusam dobru muziku, simpatishem performere i postujem ih u najboljem smislu te reci - ali da tvrdim da su Amy ili Morison cool sto izlaze ubijeni na binu, toliki vernik i slepi obozavalac nisam. Narkotici i alkohol jesu deo paketa koji se podrazumevaju kod pomenutih (i mnogih drugih) ali taj deo paketa ne treba glorifikovati.
+ kog vraga imaju da se brane, kao žrtve sistema? Šta to znači, da bi Ejmi bila uzoran gradjanin da je nisu zle muzičke kompanije uzele pod svoje i okoristile se njenim čarobnim glasom da dodju do kinte gurajući je pri tom u mračni svet poroka? Ene....to mu sprilike dodje ko kad bi rekli kako je Ceca žrtva vremena i popularnosti.
Link to comment

Pazi, nadam se da još uvek nisi svestan da polako izjednačavaš bolest zavisnosti sa šurovanjem s kriminalcima, skrivanjem osumnjičenih za ubistvo, krađom povećih količina para i deljenjem bračne posteljine sa ratnim profiterom i kriminalcem. Stani malo steinše, majku mu!

Link to comment

svako ko je ista o amy znao pre giga je morao znati da je velika verovatnoca da ce se ovo dogoditi. reskirao, popusio - teraj dalje. svako ko dovoljno cesto ide na svirke ima ovakva iskustva. sad, dal je karta skupa ili jeftina, to je potpuno nebitno u kontekstu nepostovanja publike. a kolko sam tek puta izasao iz bioskopa... jos filmadzije nisu ubivene kad uvaljuju djubre. cak reklamiraju onoliko.

Link to comment
Pazi, nadam se da još uvek nisi svestan da polako izjednačavaš bolest zavisnosti sa šurovanjem s kriminalcima, skrivanjem osumnjičenih za ubistvo, krađom povećih količina para i deljenjem bračne posteljine sa ratnim profiterom i kriminalcem. Stani malo steinše, majku mu!
bah, jeste nategnuto. ali mi nije to bila namera, samo sam hteo da kažem da, kad bi se htelo, moglo bi se za svakoga naći opravdanje u zlom sistemu. Pa sam u kombinaciji sa jutarnjim mamurlukom i mrzovoljom izneo loš primer. Izvinjavam se. <_< Zapravo mi idu na jetra stavovi o tome kako je talentovani ovisnik sa dva albuma već postala carica izvanrednog talenta koja je zlostavljana i zatočena od strane zlih menadjera. izvinte ljudi al meni je to štoonoreče Hella
klasično grupno mazanje mehlema na dupad
Ejmi odlično peva. Ejmi je problematična osoba. Bila je to i pre nego je postala poznata. Ejmi je prototip najnovijeg talasa pevačica koje imaju zameniti elektro soul pjevaljke iz prethodnog hype wavea. Ejmi će verovatno umreti brzo ako se ne sredi. I onda će ući u legendu. Nemojmo trčati pred rudu.
Link to comment
+2011pretece me za par minuta.menadjere zabole kurac dal ce da prezivi ili nece. stavise, imam utisak da su ocenili da nece jos dugo, pa onda daj sta das. pravi skandale i uzmi jos koju kintu.
И чекај главну кинту, која ће да крене да капље док кашика још буде описивала параболичну путању.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...