Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

Davno sam naucio da je rasprava o muzici jednako uspesna kao rasprava o fudbalu, ali samo da kazem - Ejmi je totalna carica.
docim rasprave na politici il' drustvu vrcaju od uspesnosti(?), svejedno bar je muzika malo zivnula, od smrti majkla dzeksona nije bilo ovako prometno.btw, +1 za ono posle zareza.
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ visokipa ono, jesi u pravu, ali nekako se samo u fudbal i muziku bas svi razumeju. dobro, ajde, i u politiku :D

Edited by aram
Link to comment
Ne znam ko je bese napisao ali da se slozim: nesrecnicu su bukvalno istresli na binu menadjeri, da ne bi propale pare. Ocigledno je da nije svojevoljno izasla. Tuga
nije ni prva ni poslednja, Džo Koker ima vlastitog drinking menadžera koji ima ulogu da sedi pored njega kad šljema /orginalna ideja je bila da ima neku vrstu telohranitelja koji će da ga čuva od alkohola ali je to propalo pošto je valjda u Vašingtonu pobegao i napravio haos u hotelu/, a Daf Mekegan i Sleš su po sopstvenom priznanju imali momka koga su plaćali menadžeri koji im je služio samo da nabavlja drogu u vreme kad su pucali po 400$ dnevno na to. jbga, sve je to RnR.
Link to comment

imam jedno pitanje, zaista me živo zanima...pošto ovde provejava da je AW carica u kontekstu ovog certa... zašto je zapravo carica? deder mi objasnite, molim vas. šta je tu carski? ok da je tužno, jadno, ovo-ono, ali carski?

Link to comment

Svaka osoba koja ima imalo mozga i samopostovanja ne bi onakva izasla na binu. Tu je kraj price.Koga je briga kakve su joj pesme i da li ima extra glas, kad ne moze 2 normalna koncerta da poveze. Ej, pa koliko ti treba da se "uradis" da nisi u stanju da u predstavljanju benda navedes sva imena? Tekstove sto je zaboravljala manje-vise, to se moze desavati i kad si najtrezniji, ali ponavljam, dzaba talenat i sve, kad je devojka sinoc bila na nivou najgoreg alkosa i klosara. A te price kako je super bilo, kako je napravila show, pometnju, itd. su tuga... ono sinoc je svaka pijana budala sa ulice mogla da napravi, nikakva mudrost i talenat za ono nisu bili potrebni.

Link to comment
Svaka osoba koja ima imalo mozga i samopostovanja ne bi onakva izasla na binu. Tu je kraj price.Koga je briga kakve su joj pesme i da li ima extra glas, kad ne moze 2 normalna koncerta da poveze. Ej, pa koliko ti treba da se "uradis" da nisi u stanju da u predstavljanju benda navedes sva imena? Tekstove sto je zaboravljala manje-vise, to se moze desavati i kad si najtrezniji, ali ponavljam, dzaba talenat i sve, kad je devojka sinoc bila na nivou najgoreg alkosa i klosara. A te price kako je super bilo, kako je napravila show, pometnju, itd. su tuga... ono sinoc je svaka pijana budala sa ulice mogla da napravi, nikakva mudrost i talenat za ono nisu bili potrebni.
Prvi bold: Pitaj recimo Jim Morrisona, Kurt Cobaina, Janis Joplin... Ne kazhem da je ona u rangu njih, samo ne bi trebalo ocenjivati nechiji umetnichki kvalitet ili potencijal na osnovu ovakvih incidenata.Drugi bold: Samo shto svaka pijana budala ne mozhe da navuche 20000 ljudi da dodje da je gledaju kako se raspada.edit: i shto se tiche prve rechenice iz tvog posta, ti se nisi nikad ushljemao pa napravio budalu od sebe? meni se deshavalo i da upadnem na karaoke veche u neki klub i skroz raspadnut pevam ispracen ovacijama. Edited by Mercuzzio
Link to comment

jebiga merkucio, tebi nije 20 soma ljudi platilo masne pare da te gleda kako pevaš a ti zauzvrat praviš budalu od sebe. mene je recimo mega blam što sam poslednji koncert odsvirao veoma pijan, samo se nadam da nismo ogavno zvučali (Hella, posvedoči)

Link to comment
el ima neki Mobijev snimak od sinoc? Rehab mozda?
http://www.youtube.com/watch?v=qNsSfRCOs8M
pa bas zato sto je zena u problemu ne treba na njoj fatati dosetke i praviti karijeru. nekako pokazuje koliko je jadan. sve i da je ne mirise nije bas morao da je sutne kad je pala.
Plus sto on nije u poziciji da je neki anonimus koji treba da pravi karijeru. Sisa. Bljak.Inace, meni bilo ok. Mislim, ides na Amy, jebiga, ne na deciji hor Kolibri. Prosto racunas sa ovim.
Link to comment
Samo shto svaka pijana budala ne mozhe da navuche 20000 ljudi da dodje da je gledaju kako se raspada.
pa nije to baš tako, merkucije. nije se mesecima pre toga reklamiralo "navlačenje naivčina na sat i po falširanja maliganski dezintegrisane opajdare" po ceni od 35-40 ojra, nego je pompezno najavljivan "megakoncert velevedete neosoula koja je imala malih zdravstvenih problema" i ostale odrednice, kovanice i vabilice. cela ova, mhm, budalaština oko carske svirke je klasično grupno mazanje mehlema na dupad uz foliranje kako ste baš hteli da spičkate pare na tu tugu. ako ste već natrćeni nasuvo, priznajte da boli, niko vam neće zamerati, ljudi smo. a ne da se kezite ko entuzijasti s godišnjeg sabora vlasnika dačije logan. nekako je uvredljivo, jbg.p.s.ako se već dele medalje, pepersima i ješiću sleduje kopa del rej...
mene je recimo mega blam što sam poslednji koncert odsvirao veoma pijan, samo se nadam da nismo ogavno zvučali (Hella, posvedoči)
zvučali ste sjajno. jedino biste mogli da poradite na izgledu i zamenite sve članove... Edited by Hella
Link to comment
LOS ANGELES (Reuters) – English pop singer Amy Winehouse, whose promising career has been crippled by substance abuse problems, cut short a European tour on Sunday after fans in Belgrade jeered her shoddy opening-night performance.

Winehouse, 27, sporting her trademark bouffant hairdo and figure-hugging dress, struggled to perform her songs and keep her balance as her band gamely played on. On some tunes, the audience did most of the singing.On other occasions, Winehouse lectured her bandmates, and anxiously clutched her arms. She appeared to be reading the lyrics from a teleprompter. The singer was headlining a Serbian festival, whose lineup included techno singer Moby.

A representative said upcoming festival dates in Istanbul on Monday and in Athens on Wednesday would be canceled. Her next show is scheduled for July 8 in Spain.

Link to comment
Svaka osoba koja ima imalo mozga i samopostovanja ne bi onakva izasla na binu. Tu je kraj price.
njaaaa.. e pa ne bas..... Morrison je, recimo, imo vrlo visok iq
Link to comment
imam jedno pitanje, zaista me živo zanima...pošto ovde provejava da je AW carica u kontekstu ovog certa... zašto je zapravo carica? deder mi objasnite, molim vas. šta je tu carski? ok da je tužno, jadno, ovo-ono, ali carski?
cela ova, mhm, budalaština oko carske svirke je klasično grupno mazanje mehlema na dupad uz foliranje kako ste baš hteli da spičkate pare na tu tugu. ako ste već natrćeni nasuvo, priznajte da boli, niko vam neće zamerati, ljudi smo. a ne da se kezite ko entuzijasti s godišnjeg sabora vlasnika dačije logan. nekako je uvredljivo, jbg.
Ne mogu sad da nadjem post onog forumasa koji je likovao jer su mladi lideri ocekivali od pevacice da peva, a on je znao sta ce biti, ali je ipak otisao i bilo mu super jer su ovi bili nezadovoljni. :o Istinit dijalog:A: Zaglavio sam 50 minuta na gazeli.B: Sigurno si se iznervirao?A: Ma nisam, bilo mi je super, ispred mene bio seljak sa dzipom koji je toliko popizdeo da sam se pocepao od smeha.B: Hahaha, seljak mislio da ce preci gazelu za pet minuta.A: Hahaha, zamisli budale.
Link to comment

Mene fascinira lamentiranje nad talentom u raspadanju. Pa, jebote, sahranili smo Billie Holiday, sahranili smo Judy Garland, Nico, neke stvarno znacajne osobe koje su formirale i nase karaktere, da li je moguce da 2011. nemamo nista bolje da ponudimo porocima nego Amy W.? To mnogo vise govori o jadnom vremenu u kom zivimo nego o njenom beskrajnom potencijalu.A za pomenutih 40Eur se ne brinem previse - hajp hanteri ce moci sledecih 30 godina da pricaju da su bili na 'onom' koncertu AW, samo ce ta prica dobiti dimenzije granicnog kamena u njihovim zivotima, ovo ce biti leto kad su gledali Amy.Ako nekog zanima kako izgledaju pijanstva pravih umetnika, evo jedan mali prilog:http://www.youtube.com/watch?v=tEm4lyuQDIw&feature=relatededit: Judy je umrla godinu dana kasnije, ovo je bio poslednji tv nastup...

Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...