Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Raduljica u Efesuhttp://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:291470-Raduljica-u-Efesu
izgleda da stvarno nisu bila cista posla oko ugovora sa fmp. na kosarka.rs pisu da je fmp ipak dobio neko obestecenje. ko zna kakve sve ugovore potpisuju klinci u fmp; nadam se da ce im ova raduljicina prica biti od koristi. nije bas svako talentovan kao raduljica. verovatno je raduljica sam iz svog dzepa platio obestecenje. vidim da je potpisao na 5 godina, sto je poprilicno neuobicajeno za nekoga ko dolazi u klub kao slobodan igrac. Edited by pacey defender
Link to comment

Moris produzio ugovor sa Barselonom.Raduljica je u par navrata izjavio da mu istice ugovor ali da ima dogovor sa covicem oko obestecenja, i to nece pogaziti jer mu je Chova mnogo pomogao u karijeri, zivotu, bla bla...izgleda da je zapelo malo oko cifre ali se resilo na obostrano zadovoljstvo. Spominjala se cifra izmedju 500 i 600.000 USD

Link to comment

Znaci Kleza dobio ponudu od 5 mil $ po sezoni. Ja rekoh pre godinu dana da cifra od 6 mil $ koliko se pominjaolo da mu daje OLY nije mnogo veca od one koje bi mogao da dobije u NBA.

Link to comment
Znaci Kleza dobio ponudu od 5 mil $ po sezoni. Ja rekoh pre godinu dana da cifra od 6 mil $ koliko se pominjaolo da mu daje OLY nije mnogo veca od one koje bi mogao da dobije u NBA.
da, ali u grchkoj su mu placeni porezi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...