Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

pa jedino zbog tog ogranicenja. bikov jeste odlican igrac, ali je to ipak korak u nazad u odnosu na lengdona i holdena.

Link to comment
pa jedino zbog tog ogranicenja. bikov jeste odlican igrac, ali je to ipak korak u nazad u odnosu na lengdona i holdena.
Lengdon i Holden su rodjeni 1976. godine sto znaci da imaju 34 godine. Sa druge strane Bikov ima 27 godina, odigrao je fenomenalno sezonu u Dinamu i u najboljim godinama je, potpisali su ga na 3 sezone.Pominje se da bi Trent Plaisted iz Zadra mogao u ukrajinski Khimik.edit: Terrell McIntyre zvanicno u Unikahi. Edited by BarryWhite
Link to comment

tegeltija kaze da spanski mediji pisu da ce tripkovic preci u CSKA. :s_w: jel on duletov vanbracni sin?grci pisu da maric ide u panatinaikos, a da klobucar dolazi u partizan.

Link to comment
Meni nije jasno, ako već neće ostati u Partizanu zašto Dule nije uzeo marića već Marjanovića.
Da je to uradio ti bi među prvima zavapio "Eto vam ga vaš Dule, sad se vidi koliko stvarno voli Partizan". :P
Link to comment
Da je to uradio ti bi među prvima zavapio "Eto vam ga vaš Dule, sad se vidi koliko stvarno voli Partizan". :P
Naravno da bih, ali dobro je Dule to provalio pa se odlučio za Marjanovića. :D Mada ste vi i njega već upisali za sledeću sezonu. Edited by Eraserhead
Link to comment

ne znam da li je ovo tacno, s obzirom na onaj dogovor sa benetonom, ali ovo bi bilo idealno za razvoj bjelice.bjelica i teodosic u istom timu, pa to je :wub:

Link to comment

zaboravio sam link :Dhttp://www.zurnal.rs/2010/07/04/atina-bruji-o-bjelici-i-raduljici/index.html

Link to comment
Au bogtemazo, zato je on zapalio tamo, ocje sa reprezentacijom da uzme Evroligu :D
da, samo mu to hvali u kolekciji - evroliga sa reprezentacijom :D
Link to comment

nadam se da ce braca Agelopulos izvrsiti ritualno samoubistvo kada vide odnos placeno/dobijeno kod dvojca Cilders/Bjelicafenomenalna stvar ako se dogodi!

Link to comment

Vidim da Panatinaikos ima problema sa "osipanjem", u smislu da će im otići neki bitni igrači. Pominju se Spanulis, i naročito Jasikevičius.Iskreno se nadam da će to da se dogodi i da će gazde da zavrnu slavinu. To će valjda značiti da će Tepić dobiti priliku da pokaže šta zna i koliko može. Na pozicijama 1 i 2. Sa loptom u rukama.Bilo bi super da ostanu Diamantidis, Kalates, Nikolas i Tepić, i da se rotiraju na te dve pozicije. Pišem vrlo pristrasno, i nimalo me ne ineresuju interesi Panatinaikosa, koliko bih voleo da Tepić dobije minute na parketu, u ulozi koja mu najviše leži, i u kojoj je najbolji.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...