Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

41 minutes ago, garmonbozia said:

Ne znam brate, ovo nikad nisam video u Evropi da neko potpisuje aj jednog, nego tri igrača na 5 godina garantovanog ugovora. 

 

Ma ima mesa da se licitira koja je zadnja namera, nije da nema (ajde Garuba pa i Hezonja su i mladi, ali Tavareš je već u padu), samo sumnjam da su toliko bezobrazni. Mora neka amortizacija postojećih ugovora da se uradi ili da SC stupi na snagu za tipa 3 godine.

Link to comment

Yam Madar potpisao 2-godisnji ugovor sa Bajernom.
Moses Wright ce biti igrac Olimpijakosa i naredne sezone.

Yoan Makoundou je novi igrac Turk Telekoma.
Tremont Waters navodno "na meti" AEK-a iz Atine.

Link to comment
3 hours ago, garmonbozia said:

Garuba u Realu na 5 godina. Sad sam def siguran da stariji ugovori neće ulaziti u budući salary cap i da ovi zato potpisuju igrače na 5g (Hezonja, Tavares, Garuba). 

Da, da definitivno je to. Očekujem da će i jos po neko da krene da radi slično. A posle jbg ako ne ide, lako je iz Reala poslati igrača u drugi klub koji će da preuzme ugovor ili bar deo. I to očekujem da ćemo vidjati sve češće.

 

A i situacija sa Mirotićem nije baš česta u Evropi. Ovaj put mislim na onu sa Barsom.

Link to comment

Jontay Porter koji je umesan u kladionicarski skandal u NBA navodno blizu Promiteasa iz Patre.

Link to comment

Beverli potvrdio da ide u Hapoel Tel Aviv, nakon što su namakli i Motlija. Spremaju li to Telavivljanitm napad na titulu protiv drugih Telavivljanatm

Link to comment
59 minutes ago, Segundo said:

Zalgiris - Hayes out, Dunston in

Hayes navodno u Pariz ide.

Link to comment

Amare je imao udeo u vlasništvu Hapoela ali iz Jerusalima. Više nije u vlasničkoj strukturi, pošto je od prošle godine 90% vlasništva u rukama Matana Adelsona, čija je porodica od Kjubana uzela većinski deo Mevsa. 

  • Hvala 1
Link to comment

Antonius Cleveland i Makabi zvanicno zavrsili saradnju.
Urbonas javlja da su Roman Sorkin i Makabi produzili saradnju za narednih 5 sezona.
Luka Bozic i zvanicno novi igrac Valensije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...