Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Ali kakvo je jaje ispao Hezonja :laugh:

 

Prvo priča : "Osećam se loše jer smo izgubili titulu prvaka Evrope u najgoroj utakmici godine. Voleo bih da vratim mnogo više titula navijačima u narednim godinama. Ja sam perfekcionista i uvek želim sve da pobedim, a mi smo kao porodica ".

 

A onda za par dana potpiše 5 godišnji ugovor sa najljućim rivalom Barsom. :ziga:

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ali kakvo je jaje ispao Hezonja :laugh:

 

Prvo priča : "Osećam se loše jer smo izgubili titulu prvaka Evrope u najgoroj utakmici godine. Voleo bih da vratim mnogo više titula navijačima u narednim godinama. Ja sam perfekcionista i uvek želim sve da pobedim, a mi smo kao porodica ".

 

A onda za par dana potpiše 5 godišnji ugovor sa najljućim rivalom Barsom. :ziga:

 

Posle onog grljenja Jabuselea prosle godine i poruke "spasao si nam sezonu" sam bio u fazonu sto dalje od nas. Jos besmislenije da se utrkujemo ko da vise, sto je njemu i bio cilj. Ali navijaci lozane padaju na ig objave i pr izjave..

  • +1 1
Link to comment

Devon Hall navodno posle nekoliko sezona u Armaniju potpisuje ugovor sa Fenerbahceom.
Chema de Lucas javlja da ce Juhann Begarin navodno potpisati ugovor sa Monakom.

Link to comment

Rolands Smits potpisao 2-godisnji ugovor sa Efesom.
Wade Baldwin navodno potpisuje ugovor sa Fenerbahceom.
Marko Simonovic potpisao ugovor sa Bascesehirom.

Link to comment

Pojavile su se informacije da bi Riki Rubio mogao da se vrati u Huventud, klub u kojem je poceo karijeru.
Nathan Sestina i Nick Calathes i zvanicno zavrsili saradnju sa Fenerbahceom.
Tibor Pleiss i zvanicno zavrsio saradnju sa Efesom.

Link to comment

Jebem li ga, Žoc i Poku mi ne deluju kao perfect fit, ali ne isključujem da ispadne dobro. Ogroman je talenat Poku, ali ako mu u USA nisu sredili telo, sumnjam da će u Evropi da se usreći.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...