Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

ja imam utisak da roni jednostavno nije imao strpljenja, previse jeftinih brzopletih gresaka.

 

sta reci svaka cast selbiju, imao je gejmplan drzao ga se i pobedio.

 

i odma da da otkaz onom vracu..

Edited by Čutura
Link to comment

Koliko vidim, na novoj rang listi Selby dolazi na prvo mesto sa £ 774 089 ispred Dinga sa £ 700 671 i Robertsona sa £ 680 748...

Link to comment

Imam utisak da je Roni ovo izgubio jos juce u ona posljednja 2 frejma.

To je i rekao u intervjuu posle meča. Kaže da nije mogao da izbije iz glave kad je dozvolio da se ovaj vrati na 10-7.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

To je i rekao u intervjuu posle meča. Kaže da nije mogao da izbije iz glave kad je dozvolio da se ovaj vrati na 10-7.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Kako padose u vodu baljezgarije™ onog jadnika sa Eurosporta koji je toliko kenjao o geniju za glavu™ koji je popravio™ Ronija i od Liverpula napravio sampionsku ekipu. 

Roni nakon 10-5 izgubi 13 od 17 frejmova a ovi prospu 3-0 na 10 minuta do kraja :lol:

Link to comment

Kako padose u vodu baljezgarije™ onog jadnika sa Eurosporta koji je toliko kenjao o geniju za glavu™ koji je popravio™ Ronija i od Liverpula napravio sampionsku ekipu.

Roni nakon 10-5 izgubi 13 od 17 frejmova a ovi prospu 3-0 na 10 minuta do kraja :lol:

Pa dobro, pre par godina Roni bi posle 10-7 bacio peškir i predao partiju, ovako se borio do kraja ali jednostavno nije imao u sebi dovoljno za pobedu. Saying that, moram da kažem da mi je uloga sportskog psihologa ravna ulozi life coacheva i blog gurua.

Inače, nisam gledao na Eurosportu već kako Alah zapoveda, na BBC-u.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Pa dobro, pre par godina Roni bi posle 10-7 bacio peškir i predao partiju, 

 

i '12te protiv kartera i '13te protiv hokinsa je posle prvog dana roni imao 10:7  :fantom:

 

Smorio sam se.

 
+1
Edited by Čutura
Link to comment

i '12te protiv kartera i '13te protiv hokinsa je posle prvog dana roni imao 10:7 :fantom:

 

 

+1

Da, ali ne tako da je trebalo biti najmanje 12-5.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...